додати запис
в каталог

Блоги «Львівської афіші»

 • Таня Павлів.
  Молода мама і просто чарівна жінка.

 • Дитячі ігри.

  2011-05-10 20:18:57

  Ігри відіграють величезне значення в розвитку особистості дитини. За допомогою ігор розвиваються м’язи і весь організм, а також виходить великий запас енергії. Більшість свого часу дитина проводить граючись, адже гра для дитини - це її життя. Вона відіграє неабияку роль в процесі розвитку дитини, оскільки надає змогу навчатися й перевіряти свої можливості.
  Уже в річному віці діти проявляють інтерес до ілюстрованих книжок. Вони з привеликим задоволенням розглядають малюнки, шукають серед великої кількості картинок знайомі речі чи улюблених звірят і, знайшовши їх, з великим задоволенням повідомляють про це дорослих.

  Читати далі »

  Коментарі (1)


 • Іграшки для немовлят.

  2011-04-28 00:06:14

  З кожним днем Ваша дитинка росте, розвивається і все уважніше розглядає навколишнє середовище, рідні обличчя, предмети. Із захопленням слідкує за світлом в кімнаті, а під час погулянки пильно стежить за деревами, гілочками та листочками. Однією з найважливіших та найулюбленіших справ малюка стає спілкування з Вами. І найчастіше воно відбувається за допомогою іграшок, які в цьому віці так необхідні дитині.
  Як радісно малюк реагує на цікавий предмет, а особливо на нову яскраву іграшку. З посмішкою, рухаючи ніжками та ручками, радісно агукаючи, маля з цікавістю розглядає іграшки.

  Читати далі »

  Коментарі (0)


 • Проблеми новонароджених.

  2011-04-20 19:38:15

  Новонародженому малюку потрібно прикласти величезних зусиль, щоб пояснити батькам, що його щось турбує. Найкращим способом привернути до себе увагу дорослих – є плач, який являється проханням про допомогу. Але батькам не завжди вдається одразу зрозуміти, через що плаче маля, адже причин є декілька: голод, дискомфорт, біль чи самотність. Плач дитини часто спонукає батьків до зайвих хвилювань, вишукувань якоїсь недуги. Попробуйте вивчити свого малюка і пояснити його надмірну «голосливість».

  Читати далі »

  Коментарі (0)


 • Здорове харчування новонароджених.

  2011-04-03 14:32:23

  Нарешті всі хвилювання, пов’язані з вагітністю і пологами, уже позаду, - Ви стали мамою, та отримали прекрасне, незабутнє відчуття, коли вперше взяли на руки своє немовля. Природа подбала про те, щоб дитина, з’явившись на світ, отримала найкраще харчування-грудне молоко, яке ідеально підходить її ще незрілому організму. Наситившись, маля тихесенько засинає у матусі на руках, зігріте теплом, заспокоєне биттям найріднішого люблячого серця.

  Читати далі »

  Коментарі (0)


 • Післяпологова депресія

  2011-03-16 22:52:42

  Відразу після народження дитини жінка відчуває справжнє психоемоційне піднесення, величезний емоційний підйом. Радість материнства, яка переповнює душу, дозволяє забути про втому, недоспані ночі і все вдається з легкістю. Але часом буває й по іншому… Коли Ви з малюком виписались з лікарні й повернулись додому всі звертають увагу на Вашу «незібраність» і підвищену втомлюваність. Все частіше здається, що важко справитись з обов’язками, пов’язаними з доглядом за малюком. Нервують власні повільні рухи, думки, дії. З’являється смуток, пригніченість, слабкість.

  Читати далі »

  Коментарі (4)


 • Дев’ять таємничих місяців

  2011-03-10 22:47:04

  Бути вагітною-щастя. Це перехід до нового етапу Вашого життя. Думка про майбутню дитину підбадьорює Вас і Ви з нетерпінням чекаєте моменту, коли станете матір’ю.
  В перші дні вагітності появляється відчуття втоми, вранці може з’явитися нудота. Все це пов’язане з тим, що у Вашому організмі відбуваються зміни, які повинні забезпечити майбутній дитині все необхідне для її розвитку. Вам частіше хочеться спати. Намагайтесь протягом дня знайти час для додаткового відпочинку.

  Читати далі »

  Коментарі (0)


У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.