додати запис
в каталог

Блоги «Львівської афіші»

Дев’ять таємничих місяців

2011-03-10 22:47:04

Бути вагітною-щастя. Це перехід до нового етапу Вашого життя. Думка про майбутню дитину підбадьорює Вас і Ви з нетерпінням чекаєте моменту, коли станете матір’ю.
В перші дні вагітності появляється відчуття втоми, вранці може з’явитися нудота. Все це пов’язане з тим, що у Вашому організмі відбуваються зміни, які повинні забезпечити майбутній дитині все необхідне для її розвитку. Вам частіше хочеться спати. Намагайтесь протягом дня знайти час для додаткового відпочинку.

Що ж відбувається з вашим малюком?
На першому місяці вагітності запліднена яйцеклітина просувається фаллопієвою трубою в матку і, закріпившись в слизовій оболонці матки, починає отримувати живлення. Це період формування органів майбутньої дитини, розміри якої наприкінці першого місяця сягають 5 мм.
На другому місяці починається утворення зубів, розвивається шлуночок, кишечник, нирковий апарат. З’являються пальчики, починають формуватися статеві залози, паралельно утворюються мускули, нерви та кістковий мозок.
На третьому місяці на кінцівках вже ростуть нігтики, а малюк може згинати великі пальчики та кулачки. Розвивається печінка і вже сформувалися перші кістки. Вага плоду до кінця місяця-15 г, а довжина 6 см.
На четвертому місяці плід вже схожий на маленьку людину, його підборіддя, лоб і ніс чітко окреслені, він повертає голівку, хмурить брови. Починає розвиватися скелет, волосся на голові стає жорсткішим, з’являються вії та брови. Грудна клітка здійснює дихальні рухи. Малюк вже може смоктати палець. До кінця 18 тижня розмір плода-16 см, кисть руки-1,4 см, а вага-135 г.
На п’ятому місяці дитина реагує на зовнішні звуки. На кінчиках пальців з’являються малюнки відбитків і нігті. Малюк вже дуже активний і Ви можете відчувати його поштовхи. Розмір плоду-28 см, вага-390 г.
На шостому місяці дитина чує Вашу мову, вже добре прослуховується її серцебиття. Плід активно дихає, вдихаючи амніотичну рідину, інколи можна відчути як малюк гикає. Очі плода відкриті, тому він реагує на світло через стінку живота. До кінця місяця довжина-36 см, а вага-800 г.
На сьомому місяці плід уже сформований і життєздатний. Тепер дитинці тісно в матці, схрестивши ніжки й ручки вона знаходиться у зверненому положенні. Можна рукою відчути та побачити рухи дитини. Вага збільшилась до 1,5 кг, а розміри сягають 41 см.
Восьмий місяць. Плід перевернувся голівкою вниз, готуючись до народження. Легені повністю розвинені і дитина тренується дихати перед народженням. Маля вже реагує на яскраве світло і може кліпати очима. Добре видно вії та брови. Розмір- 46 см,важить до 2,5 кг.
Дев’ятий місяць. У малюка досить багато підшкірного жиру, шкіра його порожевіла. З цього моменту дитина може народитись в будь-який час. Майте все напоготові. На наближення пологів вказують три ознаки, які з’являються в будь-якій послідовності-це перейми, відходження вод, кров’яні виділення. Якщо ви відчули чи помітили одну з цих ознак, терміново повідомте вашому лікарю. Довгоочікуване дитя незабаром з’явиться на світ.

Автор:


Коментар:

Увага! коментарі модеруються до того, як вони будуть опубліковані на сайті.
Ми не гарантуємо термінів розгляду ваших коментарів. Ваш коментар може бути відхилено, якщо він не відповідає вимогам сайту.У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.