додати запис
в каталог

Блоги «Львівської афіші»

Іграшки для немовлят.

2011-04-28 00:06:14

З кожним днем Ваша дитинка росте, розвивається і все уважніше розглядає навколишнє середовище, рідні обличчя, предмети. Із захопленням слідкує за світлом в кімнаті, а під час погулянки пильно стежить за деревами, гілочками та листочками. Однією з найважливіших та найулюбленіших справ малюка стає спілкування з Вами. І найчастіше воно відбувається за допомогою іграшок, які в цьому віці так необхідні дитині.
Як радісно малюк реагує на цікавий предмет, а особливо на нову яскраву іграшку. З посмішкою, рухаючи ніжками та ручками, радісно агукаючи, маля з цікавістю розглядає іграшки.

Для розвитку хватального і тримального рефлексів, починаючи з 3-5 тижневого віку, до ліжечка необхідно підвішувати барвисті іграшки (різні підвіски, колечка для хапання, брязкальця, пластмасові іграшки) на відстані 50-70 см від дитини. А у віці 2-3 місяці цю відстань можна скоротити до 35-40 см, щоб маля не тільки слідкувало за рухами забавок, а й вільно дотягалося до них ручками.
Під час прогулянки отримайте задоволення, слідкуючи, як малюк відреагує на живу квітку, гілочку ялинки, листочки, фрукти, сніг, пташку та багато інших речей. Ви ж виконуєте надзвичайну місію - вперше в житті ознайомлюєте дитя зі світом. А у нагороду обов’язково отримаєте щиру посмішку, як проявлення задоволення та щастя. Навіть дзеркало, що потрапило до рук малюка стає предметом для гри. Маля спочатку повністю обстежує новий предмет всіма можливими засобами, а згодом завмирає, побачивши своє відображення.
З першими впевненими самостійними рухами збільшується час, який дитина може проводити за заняттям з іграшками. Різноманітні пірамідки, кульки, мисочки, іграшки-звірятка повинні надійти в розпорядження малюка вже до 8 місяця. Не обійтись Вам і без звукових іграшок.
Улюбленою грою з мамою стає кидання предмета на підлогу. Ним може бути ложка, тарілка чи просто якась іграшка. Цікавим для дитини стає те, що ж станеться в результаті падіння з цією іграшкою. І якщо Ви включитесь в гру, піднімаючи річ, то насолода малюка досягає найбільшого вираження. Таке кидання триватиме доти, поки Ви самі не відмовитеся продовжувати гру. І взагалі, кухня стає найцікавішою кімнатою для малюка. Ви постійно граєтесь у якісь кастрюльки і малюку є що повторювати, а якщо ще часом пощастить знайти в них якусь воду, помацати її пальчиками, розтерти в долоньках, по столі, підлозі, а потім ще й посмакувати – це захоплююче заняття.
Ще однією з улюблених ігор стає «Великий-великий». Малюк охоче відповідає на запитання, піднімаючи рученятка догори. А як цікаво погратися у схованки, сховавшись за краєм штори, кріслом чи дверима, та прислухатися, коли ж хтось скаже «Де ти?», і з реготом вискочити з потаємного місця. Є й ще одна цікава кімнатка… Труби, туалетний папір і ще, до всього, голосно тече вода, коли натиснути на певний виступ. Саме в туалеті є чудове місце, куди можна щось кинути, побовтатись ручками, спробувати «на зуб». Отож, краще тримати цю кімнату замкненою або ж відвідувати її разом з дитиною.
До року в ігровий набір повинні увійти вже ляльки, машинки, м’ячі різних форм та відтінків. Дитина, копіюючи Вас, годує й укладає спати свої іграшки, наспівує їм пісеньки, будує будиночки, ставлячи кубики один на оден.
Піклуючись про здоров’я своєї дитини, Ви повинні пам’ятати, що іграшки повинні бути виготовлені з нетоксичних матеріалів і не містити шкідливих компонентів. М’які іграшки краще використовувати тільки для демонстрації, бо ворсинки матеріалу, з якого вони виготовлені , можуть потрапити в дихальні шляхи, рот, на слизову оболонку очей малят і викликати подразнення, а при частішому використанні – стати причиною легких форм алергії. Уважно віднесіться до яскраво пофарбованих іграшок, у фарбі можуть використовувати шкідливий для здоров’я кадмій. У дитячих іграшок також не повинно бути гострих, ріжучих чи дрібних деталей (до 3 см), які маля легко зможе зняти і проковтнути.
Поповнюючи колекцію іграшок свого маляти, Ви даруєте йому нові враження, знання, відчуття. Тому іграшка – це Ваш незамінний помічник у справі фізичного і психологічного виховання дитини.

Автор:


Коментар:

Увага! коментарі модеруються до того, як вони будуть опубліковані на сайті.
Ми не гарантуємо термінів розгляду ваших коментарів. Ваш коментар може бути відхилено, якщо він не відповідає вимогам сайту.У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.