додати запис
в каталог
Бізнес і фінанси у Львові
RSS

Бізнес і фінанси по-Львівськи

Львів – місто творче та неординарне. Саме тому Львівський бізнес - це скоріш мистецтво, а не рутинна робота. У Львові легко бути успішним, адже бізнес – надихає. Місто Лева надає своїм підприємцям добру платформу для самореалізації. В цілому для Львова бізнес є соціально важливим елементом. Так, саме від діяльності підприємств залежить добробут міста. Львів’яни це розуміють. Саме тому і мають таке відношення до бізнесу.
Львівська внутрішня інфраструктура в основному базується на малих та середніх підприємствах. Населення Львова – переважно активні особистості, що прагнуть до самореалізації. А підприємства з радістю надають їм таку можливість. У Львівських компаніях глибоко впроваджена концепція корпоративних цінностей. Саме тому бізнес є не просто способом отримання грошової винагороди, а справжнім творчим процесом. Львівські управлінці не «замикають» своїх працівників на місцевому ринку. Кожен має можливість реалізувати себе на більш високому рівні.
Особливістю Львівського бізнесу є його «ідейність». Велика кількість справ відкривають саме на основі інноваційної діяльності. Саме тому Львівщина є досить сприятливим середовищем для розвитку нових брендів. І, як наслідок, багато світових та всеукраїнських компаній прагнуть працювати та відкривати представництва саме у Львові.
Варто відмітити, що у Львові досить прозора фінансова діяльність. Так, люди мають можливість заробляти досить чистим шляхом, а не йти «в тінь». Саме тому Львівський бізнес стрімко йде вгору, і відповідно розквітає саме місто.
У розділі «Бізнес і фінанси по-Львівськи» ми представляємо інформацію про різні бізнесові структури міста: це страхові компанії, ринки та торгові центри, мистецтво, антикваріат, нумізматика. Каталоги підприємств та компаній допоможуть вам зорієнтуватись у Львівському бізнес-середовищі.

 • 111

  Лемберг Індастріал Парк

  ТОВ "Лемберг Індастріал Парк" - це виробництво сільськогосподарського обладнання та техніки під індивідуальне замовлення. Ми виготовляємо різноманітні оприскувачі, картоплекопалки і картоплесажалки, косарки, вантажні прицепи для тракторів та мотоблоків. Кожне обладнання може комплектуватись різноманітним устаткуванням по бажанню замовника. Також ми пропонуємо свої послуги по металообробці. Обробка метала здійснюється на станках з програмним керуванням (ЧПУ).

  Адреса: м. Львів, вул.Городоцька 207 (на карті)

  Тел. (096) 796-13-13
  (032) 239-37-11
  (096) 054-13-13

  Website: http://lipmetal.com

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 1)
 • 111

  Viaduk

  Консалтингова фірма “Віадук” пропонує послуги бухгалтерського обслуговування та правового супроводу вашого бізнесу. Ми гарантуємо цілковиту конфіденційність вашої діяльності, ведення бухгалтерського обліку, виходячи з ваших інтересів і оптимізацію витрат. Однаково якісний підхід у роботі як для великих компаній, так і для малих фірм, при цьому, забезпечуючи індивідуальний підхід до кожного клієнта. Перелік наших аутсорсингових послуг: реєстрація ФОП реєстрація юридичної особи допомога у оформленні документів на отримання свідоцтва платника єдиного податку, ПДВ підготовка і оформлення установчих документів для реєстрації фірми бухгалтерський супровід діяльності відповідно до бухгалтрських стандартів підготовка і здача статистичної звітності фінансова звітність підприємства реєстрація податкових накладних нарахування і сплата податку на прибуток подача декларації з податку на прибуток відновлення бухгалтерського обліку нарахування заробітної плати і оплата утримань кад...

  Адреса: Львів, вул.К.Левицького,4, оф.33

  Тел. +380322473707

  Website: http://viaduk.lviv.ua

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Rent and Stay

  Аренда квартир посуточно во Львове без комиссии веб сайтов и посредников.

  Адреса: Франка 1 (на карті)

  Тел. +380976500225

  +380666362337

  +380938552025

  Website: http://rentandstay.com.ua/

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  ПП "ЛВ-ПРОСТ"

  Проектування та виготовлення обладнання,вузлів та механізмів, модернізація обладнання, автоматизація процесів. Виготовлення виробів з металу,баків з нержавійки. Токарні та фрезерні роботи.

  Адреса: вул. Шевченка,311 (на карті)

  Тел. 067 388 84 45

  Website: http://bizteh.lviv.ua/

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  CorpDoc inc

  Створення власних корпоративних сайтів для Акціонерних Товариств в Україні

  Адреса: Героїв УПА,73 4 корпус

  Тел. +380503710179,+380503710178

  Website: http://corpdoc.com.ua

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Послуги адвоката

  Скориставшись послугами Квака Вадима Васильовича, Ви зможете в будь-який зручний для Вас час отримати якісну правову допомогу з широкого кола питань у всіх сферах юридичної діяльності. Послуги адвоката включають в себе — представництво інтересів клієнта в судах та в будь-яких інших державних органах.

  Адреса: вул. Героїв УПА 73 (на карті)

  Тел. 096 — 27 — 47 — 317

  Website: http://jurist.lviv.ua/poslugi

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Viche Consalting

  Стратегічні сесії для топ-менеджменту (MBO, BSC, КРI) Бізнес-тренінги для топ, мідл і лінійних менеджерів, торгового персоналу та HR-фахівців Підбір персоналу по всій Україні Оцінка персоналу: Assessment Center, 360 градусів Розробка моделі компетенцій Реінжиніринг бізнес-процесів (IDEF0) і корекція організаційної структури

  Адреса: м. Львів, пл.Петрушевича, 3, оф. 312, (на карті)

  Тел. +38 032 242-05-44, +38 066 857-30-32

  Website: http://www.viche.com.ua

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  reklam_in

  Рекламне агенство reklam_in готове реалізувати весь свій досвід для розвитку Вашого бізнесу. Наш спекрт послуг: Промоакції Дегустації продукції Акції в торгових точках Промоутери Таємний покупець Розповсюдження рекламних матеріалів (листівок, буклетів, візиток)

  Адреса: Львів Фурманська 1 (на карті)

  Тел. 093-727-80-80

  Website: http://reklamin.com.ua

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  ЦеДеПе Україна

  ЦеДеПе – Україна є фірмою, яка належить до Міжнародної Групи CeDePe, що спеціалізується в наданні комплексних професійних послуг для бізнесу. CeDePe Група успішно працює на польському ринку понад двадцяти років, та на українському ринку більше шести років. Клієнтами компанії є суб’єкти як великого, так малого та середнього бізнесу. Консультаційна допомога, відкриття фірм та просування бізнесу на європейських ринках, надання юридичної адреси, виготовлення торгових марок та патентів, бухгалтерське обслуговування усіх форм власності – над цим усім працює команда висококваліфікованих працівників. Сфера бухгалтерії ключає в себе всі процеси діяльності від її реєстрації до ліквідації: ведення первинної документації, подача звітності, операції з валютою, оподаткування, здійснення операцій пов’язаний з особливостями діяльності, архівування документів, встановлення програмного забезпечення 1С, тощо. Ми співпрацюємо з будівельними компаніями, агентствами нерухомості, оптова та роздрібна то...

  Адреса: Вул.Наукова 7-Б (на карті)

  Тел. Тел: оф. +38 032 22 44 680
  Тел. моб. +38 097 99 25 392

  Website: http://cedepe.com.ua/

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Адвокатське бюро "Островський та партнери"

  Наші адвокати професійно надають наступні послуги: 1) консультації адвоката та адвокатські послуги з кримінального права 2) консультація юриста та юридичні послуги з цивільного права 3) правова допомога з господарського права (в тому числі представництво в суді) 4) консультації та послуги юриста з адміністративного права 5) юридична допомога з земельного права 6) на стадії виконавчого провадження, а також послуги пов’язані зі здійсненням реєстрації та припинення діяльності суб’єктів господарювання. Можливе надання як разових послуг так і довготривала співпраця, у формі абонентського обслуговування. Юридичним особам місцезнаходження яких р-н. Сихів, м. Львова - надаються знижки. ПРО НАС: Адвокатське бюро «Островський та партнери» засноване однодумцями, фахівцями з різних галузей права. Відтак на партнерських умовах, юристи однодумці вирішили об’єднати свої зусилля з метою професійно і якісно надавати юридичні послуги. Враховуючи та розуміючи сучасний темп реформу...

  Адреса: Львів, пр. Червоної Калини, (на карті)

  Тел. 0673403881

  Website: http://www.om-partners.com.ua

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Btl агентство «Рекламний вулик»

  BTL - агентство «Рекламний вулик» Для тих, хто знає чого хоче! Чому Ми: -Індивідуальний підхід; -Креативні ідеї; -Своєчасне та стовідсоткове виконання поставлених цілей; -Відповідальне ставлення до роботи; -Гарантований результат. Наші послуги: • Розробка рекламних ідей. Від створення якісної рекламної ідеї залежить 50% успіху рекламної акції. • Організація та проведення різноманітних BTL заходів, завдяки яким відбувається безпосередній контакт з кожним конкретним споживачем. Ми пропонуємо наступні види промо-акцій: • Дегустації – ефективний вид промо-акції, який дозволяє споживачеві гідно оцінити Ваш продукт ще до покупки; • Семплінг – роздача зразків нового продукту; • Роздача листівок – сприяє зростанню впізнаваності та популярності Вашої компанії; • Анкетування – наші промоутери зберуть усю інформацію, яка допоможе Вам ефективно спланувати та контролювати діяльність Вашої компанії; • Консультація покупців – ми допоможемо зр...

  Адреса: м. Львів, просп. В. Чорновола, 7, офіс 18 (на карті)

  Тел. (032) 235 77 85, 097 986 05 02

  Website: http://www.vlk.org.ua

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Меблева Майстерня

  Наша мета – Створювати якісні меблі, щоб Ви протягом довгих років могли насолоджуватися досконалістю та стильним дизайном Ваших меблів. Виготовимо для Вас за індивідуальним замовленням: кухні шафи купе прихожі вітальні офісні меблі меблі для дитячої кімнати та інше Виїзд дизайнера, комп’ютерний дизайн, доставка в межах Львова БЕЗКОШТОВНО!

  Адреса: Львів, вул. Городоцька 171 (на карті)

  Тел. (032)253-08-09;
  (098)40-176-40;

  Website: http://mebleva-maysternya.in.ua/

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • Insuria. Інвестиційно-страховий брокер

  «Insuria. Інвестиційно-страховий брокер» – це, першочергово, кваліфікована команда, яка надасть вам допомогу коли ви будете обирати фінансовий продукт і ввічливе ставлення до будь якого клієнта. Адже, головним принципом роботи компанії є орієнтація на клієнта і на його потреби. Цей принцип допомагає найбільш ефективно підібрати той фінансовий продукт, як підходить саме Вам. Накопичувальні програми страхування життя, страхування від нещасних випадків, інвестиції, це далеко не повний перелік послуг, які компанія може запропонувати своїм клієнтам. Компанія ґрунтується на неповторності кожного члена своєї команди, при цьому, кожен працівник відіграє по-своєму важливу роль у роботі механізму компанії. Чесність і порядність, це запорука успіху компанії, і основні її принципи. Саме тому, обираючи компанію «Insuria. Інвестиційно-страховий брокер», Ви тим самим, обираєте своє щасливе майбутнє.

  Адреса: м. Львів, пл. Петрушевича 3, оф. 306 (на карті)

  Тел. роб. тел.: +38 (032) 253 08 80
  моб.: +38 (067) 836 89 10

  Website: http://www.insuria.com.ua/

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • Адвокатське Бюро Андрія Малишака

  Адвокатське Бюро Андрія Малишака забезпечує надання широкого спектру юридичних послуг у Львові 1)юридичні консультації з найрізноманітніших питань, 2) судове представництво, 3)оформлення та аналіз договорів, 4) реєстрація підприємств (ТОВ, ПП, ФОП), 5)юридичний супровід із питань придбання нерухомості, 6) складання проектів позовних заяв, клопотань, скарг, 7) підготовка адвокатських запитів 9) послуги - адвокат онлайн, 10) представництво інтересів в органах державної влади та органах місцевого самоврядування

  Адреса: м. Львів, вул. Винниченка, 12 (на карті)

  Тел. +380966057825

  Website: http://advocat-malyshak.com.ua/

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  NOME | нерухомість особливого міста

  NOME надає ексклюзивний вибір нерухомості, оренди та продажу в Україні, місто Львів. До нашого списку входять кращі інтер’єри і будинки, які включають апартаменти та дуплекси, а також розкішні маєтки в престижних районах. NOME має список пропозицій оренди та продажу обєктів, розташованих на якісних маршрутах від великих міст . У нас ви знайдете літні будинки, котеджі, таунхауси, які розташовані в затишних та мальовничих місцях

  Адреса: 79037, м. Львів, Б.Хмельницького, 212, корп. 2, (на карті)

  Тел. +38 099 50 999 13

  Website: http://nome.com.ua

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 1)
 • 111

  Іміджево-консалтингова група "Фарт"

  Іміджево-консалтингове агентство ”Фарт” забезпечує цифрові і традиційні маркетингові комунікації, щоб допомогти усім клієнтам не залежно від розмірів і напрямів діяльності досягти своїх цілей, в не залежності від бюджетів, торгових марок і бізнес-стратегії. Ми використовуємо соціальні і традиційні засоби масової інформації, стратегічне мислення та креативний творчий потенціал, щоб допомогти нашим клієнтам залишатися актуальними, зробити значущі зв’язки і побудувати вигідні відносини.

  Адреса: Зелена 251 (на карті)

  Тел. (097) 0737484

  Website: http://phart.com.ua

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  ФОП Сабадиш Остап Іванович

  Терміново взяти гроші в кредит без довідки про доходи під заставу авто або нерухомості у Львові від 2% в місяць. Видача за 1 день, мінімум документів

  Адреса: вул. Джерельна, 49 (на карті)

  Website: http://kredyty.com.ua

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Консалтингова компанія "Віадук"

  Комплексне бухгалтерське та юридичне обслуговування бізнесу через консалтинг та аутсорсинг.

  Адреса: Львів,вул.К.Левицького,4, офіс 33

  Тел. 032 247 37 07,
  098 970 63 61,
  050 430 94 64

  Website: http://viaduk.lviv.ua/

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • Фінансовий маркет

  Ломбарди та комісійні магазини.

  Адреса: 1) м. Львів, вул. грінченко 11б . Графік роботи 8:00-20:00 без вихідних; 2) м. Львів, вул. Петлюри 2. Графік роботи 8:00-20:00 без вихідних; 3) м. Дрогобич, вул. Лесі українки 14. Графік роботи 8:00-20:00 без вихідних; 4) м. Стрий вул. Успенська 26. Графік роботи 8:30-19:00 без вихідних.

  Тел. 097 516 55 52 - номер телефону організації.

  Website: http://http://www.komis-mag.com.ua/index.php?route=common/home

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • Адреса: м.Львів, вул.Богомольця 6 (на карті)

  Website: http://teamvoy.com/

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • Юридичний департамент Limited Liability Company “EURO DACHA”

  Юридична консультація (цивільне право, трудове право, будівельне право та інші); Реєстрація бізнесу (ТОВ, ТзДВ, АТ, ПП, ФОП та ін.) Розробка статуту та інших установчих документів юридичної особи; Розробка та аудит договорів (купівлі-продажу, поставки, оренди, комісії, тощо); Представництво інтересів в суді та державних органах; Допомога у вирішенні кредитних спорів з банками та іншими фінансовими установами;

  Адреса: 79049, м. Львів, пр-т.. Червоної Калини, буд. 62А (ТЦ Інтерсіті)

  Тел. 067 259 8810, 095 417 9986

  Website: http://http://euro-dacha.com.ua/index.php?route=information/information&information_id=27

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  КРЕДЕНС меблі на замовлення

  Виготовляємо меблі на замовлення у Львові та області. Гарантуємо відмінну якість та вигідні ціни.

  Адреса: Львів (на карті)

  Тел. +38098 401 4034
  +38098 234 6689

  Website: http://kredens-mebli.pp.ua

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  IFS group

  АвтоЦивілка Львів - онлайн калькулятор цін ОСЦПВ (ОСАГО) по провідних страхових компаніях з безкоштовною доставкою, гнучка система знижок.

  Адреса: м. Львів, вул. Дорошенка,71 (на карті)

  Тел. (097) 1854058
  (095) 2704335

  Website: http://ifs.lviv.ua

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  SEO-компанія Leona

  Компанія Leona - лідер надання послуг комплексного інтернет-маркетингу у західній Україні. Компанія надає послуги реклами в інтернеті, соц.мережах та інших сайтах, а також просування сайтів у пошукових системах, зокрема в Google, соціальниз мережах, та на форумах

  Адреса: Володимира Великого 2 (на карті)

  Тел. +38 099 174-00-88

  Website: http://leona.tech

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • Міграційні послуги для іноземців

  Посвідка на проживання – посвідчення особи для іноземця, який проживає у Львові. Такий документ дає право на законне перебування в цій країні на певний термін, в залежності від формату цього незамінного документа. Наприклад, посвідка на проживання може бути тимчасовою або постійною. Перша видається лише на обмежений термін (максимум один рік), а друга діє весь час.

  Адреса: вул. Здоров’я (на карті)

  Тел. +38 096 123-96-69

  Website: http://migrate.lviv.ua/

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 2)
 • 111

  Адреса: м. Львіві, вул. Червоної Калини, 46 (на карті)

  Тел. 0672699390

  Website: http://www.advokaty.lviv.ua

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Універсальна

  Страхування у Львові

  Адреса: Городоцька 42 (на карті)

  Тел. 0630582642
  0677792911

  Website: http://strahovkalviv.com.ua/

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  AG Marketing - агентство інтернет-маркетингу Артема Гладуна

  AG Marketing допомагає своїм клієнтам збільшувати прибуток від продажів в Інтернеті за допомогою авторських рішень в інтернет-маркетингу. Переважно ми використовуємо пошукове просування (або розкрутку сайту, SEO) та контекстну рекламу. Серед наших клієнтів - представники різних тематик, і стратегії, які ми запровадили в їхні проекти, спрацювали у всіх випадках успішно. Коротко про наші досягнення: 300+ клієнтів збільшили свій дохід; 270% інвестицій повернулися до клієнтів; 20 сертифікатів отримали наші співробітники; 10 років ми працюємо на ринку України. Коротко про вигоду для вас: Даруємо 2000 грн на контекстну рекламу чи пошукове просування. Отримати знижку може кожен клієнт: потрібно просто повідомити нашому менеджеру промокод BIZON та назву сайту, на якому ви побачили цю інформацію. Наші контакти Адреса: Україна, м. Львів, пр. Червоної Калини, 35, офіс 209 Сайт: www.ag.marketing E-mail: contact@ag.marketing Kyivstar: +38 (096) 207 40 52 Lifecell: +38 (063) 948 94 6...

  Адреса: м.Львів, пр. Червоної Калини, 35 офіс 209 (на карті)

  Тел. 38 (096) 207 40 52
  38 (063) 948 94 64

  Website: http://ag.marketing/

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Консалтинговий центр КОРПОРАЦІЯ РІШЕНЬ

  Професійна підтримка бізнесу в галузях права, ведення бухгалтерського обліку та PR-технологій. Комплексне абонентське обслуговування суб’єктів підприємництва. Правова підтримка: - Усні та письмові консультації з питань господарської діяльності; - Договірна робота, підготовка проектів цивільно-правових договорів, а також типових документів правового характеру (заяв, звернень, скарг, запитів, вимог, відповідей, рішень, наказів, розпоряджень тощо); - Реєстраційна робота (в держреєстратора, податкових органах, пенсійному фонді, органах статистики тощо); - Оформлення документів для виготовлення ліцензій, сертифікатів, висновків, патентів, інших документів дозвільного характеру; - Представництво інтересів в суді і перед третіми особами, участь в судових засіданнях; Бухгалтерський аутсорсінг: - Організація і ведення бухгалтерського та податкового обліку, відновлення та автоматизація обліку компаній - Підготовка та здача податкової, статистичної та іншої обов'язкової звітності ...

  Адреса: м. Львів, вул. Водогінна, 2, оф. 423 (на карті)

  Тел. (032) 244-28-44
  (050) 555-98-87

  Website: http://www.infodopomoga.com

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • ЛРФ ЗАТ УІСК "Інвестсервіс"

  Обов'язкове страхування відповідальності водіїв перед іншими учасниками руху,(КАСКО)Найпоширеніший вид транспортного страхування, що захищає автомобіль від комплексу або окремих непередбачуваних обставин (страхових ризиків),Зелена карта Обов'язковий вид страхування при виїзді на автомобілі за кордон

  Адреса: м.Львів, Стрийська ,11 (на карті)

  Тел. +380677265545 - Юрій Євгенович

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • ЗАТ " Стоянівнасіння "

  ЗАТ " Стоянівнасіння " працює на території України та має можливість експортувати сировину за кордон. В основному фірма спеціалізується на наданні таких послуг,як : сушіння, очистка, зберігання, відвантажування, калібровка та доставка продукції. Ми зацікавлені у своренні партнерських відносин з різними підприємствами!!!

  Адреса: Львівська обл., Радехівський р-н., с. Стоянів вул. І. Франка 85 (на карті)

  Тел. 0988066457

  Website: http://zernoeksportwerh.jimdo.com/

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 2)
 • 111

  Автоцивілка Львів - БРОКБІЗНЕС

  СК «БРОКБІЗНЕС» пропонує Вам автомобілістам такі договори страхування: - цивільної відповідальності власників транспортних засобів ; - КАСКО; - «Зелена картка»; - добровільне страхування для водіїв та пасажирів транспортних засобів від нещасних випадків; - обов’язкове страхування водіїв та пасажирів транспортного засобу від нещасних випадків - страхування вантажів МИ ПРОПОНУЄМО: • найвигідніші умови страхування Вашого авто по програмі КАСКО серед 20 найбільших страхових компаній України. • ГНУЧКУ СИСТЕМУ ЗНИЖОК • виїзд консультанта для оформлення страхового полісу у зручне для Вас місце* • НАДАННЯ БЕЗКОШТОВНИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ ТА РОЗЯСНЕНЬ ЩОДО УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРІВ СТРАХУВАННЯ «АВТОЦИВІЛКИ», КАСКО ЧИ БУДЬ-ЯКИХ ІНШИХ ДОГОВОРІВ СТРАХУВАННЯ За детальною інформацією стосовно укладання договору, консультацій з автострахування або будь-якого іншого виду страхування звертайтесь в офіс у м. Львові за адресою: вул. Шпитальна, 9, (2 поверх), за ТЦ «МАГНУС». тел./факс: (032) 253-75...

  Адреса: вул. Балабана, буд 6 (на карті)

  Тел. тел/факс: (032) 253-75-83 (з 9-00 до 18-00)
  моб. тел: 097-223-88-69 Віктор

  Website: http://www.avtobazar.lviv.ua/insurance/client/

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 12)
 • 111

  Тренінг-студія Сергія Біткова

  Психологічні тренінги у Львові для персоналу, тренінги продаж, мотивація персоналу - все це стане простіше з тренінг-студією Сергія Біткова - бізнес-тренера, що допоміг в різний час таким компаніям: "Комфорт", "Фокстрот", "Дністер-сервіс", "Вест тобако груп" та.ін.

  Адреса: Львів, Кавалерідзе, 19 (на карті)

  Тел. 0676748990

  Website: http://business-trainings.com.ua

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Едісан

  Виробництво МДФ фасадів для будь-яких меблів: кухні, спальні, прихожі, вітальні, дитячі тощо. Також виробництво термостійких накладок на броньовані двері. Великий вибір стандартних і художніх фрезеровок. Патинування. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, робота по ескізам. Повноколірний друк на фасадах дизайнерських або клієнтських малюнків(фотографій). Виробництво радіусних та S-подібних дверок, різноманітних декоративних елементів. Гарантія.

  Адреса: м. Львів, проспект Чорновола, 67в (на карті)

  Тел. (032) 232 77 15, (067)342 49 00

  Website: http://www.edisan.com.ua

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  ПАТ СК БРОКБІЗНЕС

  Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» працює на ринку страхування з 1993 року і за час роботи набула великого досвіду, зайнявши стійкі позиції серед найбільш динамічних компаній на ринку страхування. Сьогодні Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ядерного Страхового Пулу України, Будівельного Страхового Пулу, Союзу фахівців з нерухомості України, Українського Об’єднання лізингодавців, Федерації Страхових Посередників України, а також є членом і входить до складу правління Ліги страхових організацій України. СК «БРОКБІЗНЕС» пропонує Вам такі договори страхування: - цивільної відповідальності власників транспортних засобів ; - КАСКО; - «Зелена картка»; - добровільне страхування для водіїв та пасажирів транспортних засобів від нещасних випадків; - обов’язкове страхування водіїв та пасажирів транспортного засобу від нещасних випадків - страхування вантажів - страхування майна - медичне страхування Компанія має 38 ліцензій та понад 5...

  Адреса: м. Львів, вул. Балабана, 6

  Тел. тел./факс: (032) 253-75-83(з 9-00 до 18-00)
  моб. тел.: (097) 223-88-69 (Віктор)

  Website: http://www.insurance.lviv.ua

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 5)
 • 111

  Рекламне агенство ефективних комунікацій Promoters Львів

  Рекламне агенство ефективних комкнікацій "Promoters Львів" пропонує Вам комплекс наступних заходів по просуванню Ваших товарів і послуг: Основні направлення: Акцій Промоутер Широкоформатний друк Друк візиток Промопослуги Реклама у львові Зовнішня реклама Дизайн Креатив Рекламна акцій Рекламна компанія Промоакція реклама, інтернет реклама таємний покупець реклама на форумах дегустація львів Проведення BTL- акцій львів Промоушен, львів Дегустацій у львові Семплінг львів Мерчандайзинг у львові Trade promotion львів Проведення опитування у львові Розсилка по поштових скриньках львів Індивідуальна розсилка по львову Дизайн та креатив Реклама на транспорті Реклама на радіо, телебаченні. Реклама в ЗМІ. Сувенірна продукція Розклейка оголошень Розклейка плакатів Розсилка по поштових скриньках Мітинги, масовки Хостес і моделі Смс ро...

  Адреса: Львів (на карті)

  Тел. +380671818019

  Website: http://promoters.lviv.ua

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • ПП Приходько

  Роздрібна торгівля мастилами,фільтрами,автозапчастинами та аксессуарами для вітчизняних та закордонних автомобілів.

  Адреса: вул.Миколайчука 2а,Ринок континет,пав.N53 (на карті)

  Тел. +380632847121

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • ПП Богаченко

  Антикваріат,нумізматика,митецтво.

  Адреса: Львів,вул.Сорочинська 15 (на карті)

  Тел. 0676792150

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.