додати запис
в каталог
Бізнес і фінанси у Львові
RSS

Бізнес і фінанси по-Львівськи

Львів – місто творче та неординарне. Саме тому Львівський бізнес - це скоріш мистецтво, а не рутинна робота. У Львові легко бути успішним, адже бізнес – надихає. Місто Лева надає своїм підприємцям добру платформу для самореалізації. В цілому для Львова бізнес є соціально важливим елементом. Так, саме від діяльності підприємств залежить добробут міста. Львів’яни це розуміють. Саме тому і мають таке відношення до бізнесу.
Львівська внутрішня інфраструктура в основному базується на малих та середніх підприємствах. Населення Львова – переважно активні особистості, що прагнуть до самореалізації. А підприємства з радістю надають їм таку можливість. У Львівських компаніях глибоко впроваджена концепція корпоративних цінностей. Саме тому бізнес є не просто способом отримання грошової винагороди, а справжнім творчим процесом. Львівські управлінці не «замикають» своїх працівників на місцевому ринку. Кожен має можливість реалізувати себе на більш високому рівні.
Особливістю Львівського бізнесу є його «ідейність». Велика кількість справ відкривають саме на основі інноваційної діяльності. Саме тому Львівщина є досить сприятливим середовищем для розвитку нових брендів. І, як наслідок, багато світових та всеукраїнських компаній прагнуть працювати та відкривати представництва саме у Львові.
Варто відмітити, що у Львові досить прозора фінансова діяльність. Так, люди мають можливість заробляти досить чистим шляхом, а не йти «в тінь». Саме тому Львівський бізнес стрімко йде вгору, і відповідно розквітає саме місто.
У розділі «Бізнес і фінанси по-Львівськи» ми представляємо інформацію про різні бізнесові структури міста: це страхові компанії, ринки та торгові центри, мистецтво, антикваріат, нумізматика. Каталоги підприємств та компаній допоможуть вам зорієнтуватись у Львівському бізнес-середовищі.

 • 111

  Адвокатське бюро "Островський та партнери"

  Наші адвокати професійно надають наступні послуги: 1) консультації адвоката та адвокатські послуги з кримінального права 2) консультація юриста та юридичні послуги з цивільного права 3) правова допомога з господарського права (в тому числі представництво в суді) 4) консультації та послуги юриста з адміністративного права 5) юридична допомога з земельного права 6) на стадії виконавчого провадження, а також послуги пов’язані зі здійсненням реєстрації та припинення діяльності суб’єктів господарювання. Можливе надання як разових послуг так і довготривала співпраця, у формі абонентського обслуговування. Юридичним особам місцезнаходження яких р-н. Сихів, м. Львова - надаються знижки. ПРО НАС: Адвокатське бюро «Островський та партнери» засноване однодумцями, фахівцями з різних галузей права. Відтак на партнерських умовах, юристи однодумці вирішили об’єднати свої зусилля з метою професійно і якісно надавати юридичні послуги. Враховуючи та розуміючи сучасний темп реформу...

  Адреса: Львів, пр. Червоної Калини, (на карті)

  Тел. 0673403881

  Website: http://www.om-partners.com.ua

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • Insuria. Інвестиційно-страховий брокер

  «Insuria. Інвестиційно-страховий брокер» – це, першочергово, кваліфікована команда, яка надасть вам допомогу коли ви будете обирати фінансовий продукт і ввічливе ставлення до будь якого клієнта. Адже, головним принципом роботи компанії є орієнтація на клієнта і на його потреби. Цей принцип допомагає найбільш ефективно підібрати той фінансовий продукт, як підходить саме Вам. Накопичувальні програми страхування життя, страхування від нещасних випадків, інвестиції, це далеко не повний перелік послуг, які компанія може запропонувати своїм клієнтам. Компанія ґрунтується на неповторності кожного члена своєї команди, при цьому, кожен працівник відіграє по-своєму важливу роль у роботі механізму компанії. Чесність і порядність, це запорука успіху компанії, і основні її принципи. Саме тому, обираючи компанію «Insuria. Інвестиційно-страховий брокер», Ви тим самим, обираєте своє щасливе майбутнє.

  Адреса: м. Львів, пл. Петрушевича 3, оф. 306 (на карті)

  Тел. роб. тел.: +38 (032) 253 08 80
  моб.: +38 (067) 836 89 10

  Website: http://www.insuria.com.ua/

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • Адреса: м.Львів, вул.Богомольця 6 (на карті)

  Website: http://teamvoy.com/

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.