додати запис
в каталог
Бізнес і фінанси у Львові
RSS

Бізнес і фінанси по-Львівськи

Львів – місто творче та неординарне. Саме тому Львівський бізнес - це скоріш мистецтво, а не рутинна робота. У Львові легко бути успішним, адже бізнес – надихає. Місто Лева надає своїм підприємцям добру платформу для самореалізації. В цілому для Львова бізнес є соціально важливим елементом. Так, саме від діяльності підприємств залежить добробут міста. Львів’яни це розуміють. Саме тому і мають таке відношення до бізнесу.
Львівська внутрішня інфраструктура в основному базується на малих та середніх підприємствах. Населення Львова – переважно активні особистості, що прагнуть до самореалізації. А підприємства з радістю надають їм таку можливість. У Львівських компаніях глибоко впроваджена концепція корпоративних цінностей. Саме тому бізнес є не просто способом отримання грошової винагороди, а справжнім творчим процесом. Львівські управлінці не «замикають» своїх працівників на місцевому ринку. Кожен має можливість реалізувати себе на більш високому рівні.
Особливістю Львівського бізнесу є його «ідейність». Велика кількість справ відкривають саме на основі інноваційної діяльності. Саме тому Львівщина є досить сприятливим середовищем для розвитку нових брендів. І, як наслідок, багато світових та всеукраїнських компаній прагнуть працювати та відкривати представництва саме у Львові.
Варто відмітити, що у Львові досить прозора фінансова діяльність. Так, люди мають можливість заробляти досить чистим шляхом, а не йти «в тінь». Саме тому Львівський бізнес стрімко йде вгору, і відповідно розквітає саме місто.
У розділі «Бізнес і фінанси по-Львівськи» ми представляємо інформацію про різні бізнесові структури міста: це страхові компанії, ринки та торгові центри, мистецтво, антикваріат, нумізматика. Каталоги підприємств та компаній допоможуть вам зорієнтуватись у Львівському бізнес-середовищі.

 • 111

  reklam_in

  Рекламне агенство reklam_in готове реалізувати весь свій досвід для розвитку Вашого бізнесу. Наш спекрт послуг: Промоакції Дегустації продукції Акції в торгових точках Промоутери Таємний покупець Розповсюдження рекламних матеріалів (листівок, буклетів, візиток)

  Адреса: Львів Фурманська 1 (на карті)

  Тел. 093-727-80-80

  Website: http://reklamin.com.ua

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Btl агентство «Рекламний вулик»

  BTL - агентство «Рекламний вулик» Для тих, хто знає чого хоче! Чому Ми: -Індивідуальний підхід; -Креативні ідеї; -Своєчасне та стовідсоткове виконання поставлених цілей; -Відповідальне ставлення до роботи; -Гарантований результат. Наші послуги: • Розробка рекламних ідей. Від створення якісної рекламної ідеї залежить 50% успіху рекламної акції. • Організація та проведення різноманітних BTL заходів, завдяки яким відбувається безпосередній контакт з кожним конкретним споживачем. Ми пропонуємо наступні види промо-акцій: • Дегустації – ефективний вид промо-акції, який дозволяє споживачеві гідно оцінити Ваш продукт ще до покупки; • Семплінг – роздача зразків нового продукту; • Роздача листівок – сприяє зростанню впізнаваності та популярності Вашої компанії; • Анкетування – наші промоутери зберуть усю інформацію, яка допоможе Вам ефективно спланувати та контролювати діяльність Вашої компанії; • Консультація покупців – ми допоможемо зр...

  Адреса: м. Львів, просп. В. Чорновола, 7, офіс 18 (на карті)

  Тел. (032) 235 77 85, 097 986 05 02

  Website: http://www.vlk.org.ua

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  SEO-компанія Leona

  Компанія Leona - лідер надання послуг комплексного інтернет-маркетингу у західній Україні. Компанія надає послуги реклами в інтернеті, соц.мережах та інших сайтах, а також просування сайтів у пошукових системах, зокрема в Google, соціальниз мережах, та на форумах

  Адреса: Володимира Великого 2 (на карті)

  Тел. +38 099 174-00-88

  Website: http://leona.tech

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  AG Marketing - агентство інтернет-маркетингу Артема Гладуна

  AG Marketing допомагає своїм клієнтам збільшувати прибуток від продажів в Інтернеті за допомогою авторських рішень в інтернет-маркетингу. Переважно ми використовуємо пошукове просування (або розкрутку сайту, SEO) та контекстну рекламу. Серед наших клієнтів - представники різних тематик, і стратегії, які ми запровадили в їхні проекти, спрацювали у всіх випадках успішно. Коротко про наші досягнення: 300+ клієнтів збільшили свій дохід; 270% інвестицій повернулися до клієнтів; 20 сертифікатів отримали наші співробітники; 10 років ми працюємо на ринку України. Коротко про вигоду для вас: Даруємо 2000 грн на контекстну рекламу чи пошукове просування. Отримати знижку може кожен клієнт: потрібно просто повідомити нашому менеджеру промокод BIZON та назву сайту, на якому ви побачили цю інформацію. Наші контакти Адреса: Україна, м. Львів, пр. Червоної Калини, 35, офіс 209 Сайт: www.ag.marketing E-mail: contact@ag.marketing Kyivstar: +38 (096) 207 40 52 Lifecell: +38 (063) 948 94 6...

  Адреса: м.Львів, пр. Червоної Калини, 35 офіс 209 (на карті)

  Тел. 38 (096) 207 40 52
  38 (063) 948 94 64

  Website: http://ag.marketing/

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Рекламне агенство ефективних комунікацій Promoters Львів

  Рекламне агенство ефективних комкнікацій "Promoters Львів" пропонує Вам комплекс наступних заходів по просуванню Ваших товарів і послуг: Основні направлення: Акцій Промоутер Широкоформатний друк Друк візиток Промопослуги Реклама у львові Зовнішня реклама Дизайн Креатив Рекламна акцій Рекламна компанія Промоакція реклама, інтернет реклама таємний покупець реклама на форумах дегустація львів Проведення BTL- акцій львів Промоушен, львів Дегустацій у львові Семплінг львів Мерчандайзинг у львові Trade promotion львів Проведення опитування у львові Розсилка по поштових скриньках львів Індивідуальна розсилка по львову Дизайн та креатив Реклама на транспорті Реклама на радіо, телебаченні. Реклама в ЗМІ. Сувенірна продукція Розклейка оголошень Розклейка плакатів Розсилка по поштових скриньках Мітинги, масовки Хостес і моделі Смс ро...

  Адреса: Львів (на карті)

  Тел. +380671818019

  Website: http://promoters.lviv.ua

  Рубрика: Бізнес і фінанси у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.