додати запис
в каталог
Будівництво у Львові
RSS

Будівництво

Архітектура Львову чарує своєю старовинною красою. Кожна будівля виконана по спеціальному проекту, сама тому в центральній частині Ви не зустрінете дві однакових. Кожен будинок дихає історією та неповторністю. Проте тенденції сучасності вимагають розширення площі міста. Саме тому, виїхавши з центральних вулиць міста Ви опинитесь в звичайних спальних районах.
Львів активно розбудовуються. З’являються нові сучасні будинки, офісні приміщення, торгові центри. В рамках підготовки до «Євро -2012» активно ведеться розбудова нових будівель. Саме тому Львівська будівельна галузь представлена великою кількістю спеціалізованих компаній та фірм.
Якщо Ви розпочали вдома чи в офісі ремонтні роботи, Вам не обійтися без електроінструментів. Ринок електроінструментів Львова свою продукцію представляють як відомі світові бренди (Makita, Bosch, De Walt, Metabo, Hilti та інші), так і виробники країн СНД (Фіолент, Інтерскол, Енергомаш та інші). Якщо Ви не плануєте використовувати їх більше одного-двох разів, Ви можете взяти електроінструменти на прокат. Таким чином Ви зекономите свої гроші, проте це ніяк не відобразиться на якості будівельних робіт.
Тож, якщо Ви вирішили збудувати новий будинок або офіс у Львові, у розділі «Будівництво» знаходяться актуальна для Вас інформація. Так, ми представляємо каталоги фірм та компаній, що спеціалізуються на будівництві. Якщо ж Вам необхідні просто ремонтні роботи, Ви також можете віднайти необхідну інформацію на нашому сайті. До того ж у цьому розділі, окрім характеристик компаній, їх послуг та контактних даних, Ви знайдете відгуки безпосередніх клієнтів цих організацій. Це досить важливо, адже фірми та компанії, що займаються будівництвом, виробляють довгострокові продукти. І перевірити їх якість відразу неможливо. Саме тому наявність відгуків досить важлива саме в цьому розділі.

 • 111

  майстер паркету

  шліфування лакування паркету

  Адреса: наукова 29 (на карті)

  Тел. 0973189089 0633700522

  Website: http://master-parkety.com.ua

  Рубрика: Будівництво у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Антік Захід

  Вироби з мармуру та граніту Компанія "Антік Захід" займається виготовленням виробів з натурального каменю (граніт, мармур) будь-якої складності за власним дизайном так і за ескізами замовника. Ми пропонуємо: - фонтани; - гранітні і мармурові столики, полички, лавочки; - кухонні стільниці; - підвіконня; - сходи, колони і балюстради з граніту та мармуру; - камінні портали, скульптури, поручні, балясини; - гранітні кулі, елементи декору; - каміни; - індивідуальні вироби складної форми. Граніт настільки міцний матеріал, що після обробки він може стояти до тисячі років, не гублячи своїх характеристик та форм. Мармур - унікальний облицювальний матеріал, фізико-механічні властивості якого дозволяють використовувати його як у повсякденному побуті, так і в офісних, торгівельних та складських умовах. Естетичні якості мармуру та граніту підкреслюють його статичність, декоративні властивості, вишуканість і природність. При цьому використання мармуру в інтер'єрі завжди є модною і роз...

  Адреса: вул. Промислова 50/52 (на карті)

  Тел. 0677937779, 0322538701

  Website: http://antikzahid.com.ua/‎

  Рубрика: Будівництво у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Антік Захід

  Стільниці та підвіконня з мармуру та граніту Компанія "Антік Захід" виготовляє підвіконня з натурального каменю, а саме з граніту та мармуру. Підвіконня - це самостійна частина інтер'єру, тому під час оформлення приміщення про них не можна забувати. Підвіконня з граніту, мармуру завжди виглядають дуже респектабельно. Підвіконня з каменю кардинально змінить зовнішній вигляд будь-якого приміщення, додасть вишуканості, розкоші та солідності. Мармурові і гранітні підвіконня стануть не просто прикрасою інтер'єру, а ще справжнім вигідним вкладенням коштів завдяки наступним чинникам: - природний камінь, такий як граніт, настільки довговічний, що термін служби при належному догляді, буде обчислюватися тисячоліттями, порівняно з аналогічними виробами, виготовленими з інших матеріалів; - гранітні і мармурові підвіконня ударостійкі та міцні; - підвіконня з каменю самі по собі унікальні, оскільки складно точно повторити колір і малюнок матеріалу навіть на сучасному обладнанні. Також комп...

  Адреса: Промислова 50/52 (на карті)

  Тел. 0677937779, 0322538701

  Website: http://antikzahid.com.ua/‎

  Рубрика: Будівництво у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Антік Захід

  Гранітна бруківка Компанія «Антік Захід» займається виготовленням гранітної бруківки. Всім відомо, що термін служби граніту значно перевищує термін служби будь-яких інших матеріалів, які застосовують зараз в будівництві. Граніт має властивість протистояти температурним циклам, осіданню, витримує великі ударні навантаження і вібрації. Доказ тому - старовинні європейські мостові, вулиці і площі, які існують тисячоліттями і при цьому мають майже первозданний вигляд, тому відмінно вписуються як в історичні частини міста, так і в сучасні райони. Гранітна бруківка буває трьох видів: - колена; - різана; - різано-колена. Найбільш вигідний варіант - колена гранітна бруківка. Така бруківка підходить для садових доріжок і автомобільних майданчиків. Має нерівності лицьової частини, пов'язані зі специфікою виготовлення, при цьому виглядає дуже благородно і вишукано. Різана бруківка - найбільш комфортний варіант, так як укладається практично без шва і лицьова частина її набагато рівніша, ніж...

  Адреса: Промислова 50/52 (на карті)

  Тел. 0677937779, 0322538701

  Website: http://antikzahid.com.ua/‎

  Рубрика: Будівництво у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Адреса: Львів (на карті)

  Тел. 0634080983 віталік

  Website: http://bruka.at.ua

  Рубрика: Будівництво у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • Ековінд

  Металопластикові вікна KOMMERLING без свинцю. Супутні товари: вентиляційні системи, підвіконня, антимоскітні сітки, жалюзі, ролети. Монтаж, гарантія.

  Адреса: вул. Кульпарківська 59 (на карті)

  Тел. +38 (032) 295 39 60
  +38 (032) 295 39 58
  +38 (067) 674 13 37

  Website: http://ecowind.com.ua/

  Рубрика: Будівництво у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • Дублянський будівельник

  Організація ВАТ "Дублянський будівельник" створена на основі колишньої ПМР3 асоціації "Львівсільбуд" та працює на ринку будівельної індустрії з 1996 року. Кадровий склад товариства укомплектований досвідченими інженернотехнічними працівниками та спеціалістами різних напрямків в галузі промислового та цивільного будівництва

  Адреса: Дубляни (на карті)

  Тел. (032) 241-40-23

  Website: http://www.dubljanbud.com.ua/

  Рубрика: Будівництво у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 4)
 • Будівництво будинків та ремонт у Львові

  Наша компанія здійснює повний спектр будівельних і ремонтних робіт використовуючи свій багаторічний досвід на високому рівні у Львові та у ближніх селах Львівської області. Ми виконує повний комплекс робіт з будівництва малоповерхових, багатоквартирних заміських будинків і котеджів будь-якого типу. В нашу роботу входить: аналіз будівельного майданчика, будівництво, і як результат – здача повністю готового об’єкта з облаштованій прилеглою територією.

  Адреса: Львів вул.Б.Хмельницького (на карті)

  Тел. 067-86-50-005
  067-16-98-574

  Website: http://dim.promotion-soft.com

  Рубрика: Будівництво у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 1)
 • 111

  Західна ТеплоЕнергетична будівельна компанія.

  Західна ТеплоЕнергетична будівельна компанія виконала будівництво та переобладнання котелень в Золочіві та районі на тверде паливо. Встановили твердопаливні котли на державних та промислових обєктах за рахунок чого Золочів на 90% відмовились від газової залежності. Докладнішу інформацію ви можете розглянути на сайті компанії в розділі "наші проекти і обєкти".

  Адреса: Золочів (на карті)

  Тел. +38 (098) 401-53-71
  +38 (066) 296-54-52
  Skype: goldbonus1

  Website: http://ztek.com.ua

  Рубрика: Будівництво у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 3)
 • 111

  Укладання бруківки ПП С.Шандра

  Бригада підприємця Степана Шандри працює в даній галузі 9 років. Є великий досвід роботи по укладанню фігурних елементів мощення (бруківки). Маємо можливість візуального огляду вже готових наших об’єктів. Проводимо безкоштовно попередні заміри, складаємо майже точний кошторис на витратні матеріали і за виконану роботу. Хочемо також наголосити, що працюємо самі на об’єкті від початку до кінця, без посередників, в порядку живої черги. У випадку згоди на виконання робіт двох сторін, тобто нашої і замовника, є можливість скористатися 10%-ти відсотковою знижкою на придбання бруківки (поребрика, бордюра) у таких виробників як “Магік”, “Озон” і інші. Дзвоніть і ваше подвір’я із бруду, болота і неприязні перетвориться у гарний дворик, до якого завжди буде приємно повертатись з глибоких ям нашого бездоріжжя.

  Адреса: Львівська обл. (на карті)

  Тел. 0974743053
  0671541882

  Website: http://brukivka.lviv.ua

  Рубрика: Будівництво у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 1)
 • Українська фірма Центр алмазного різання пропонує широкий асортимент робіт, таких як різка бетону, буріння отворів в Україні за вигідними розцінками.

  Фірма Алмазцентр пропонує величезний асортимент робіт, таких як алмазне свердління отворів, посилення прорізів у Львові за вигідними цінами. У нашій монтажній фірмі працюють висококласні професіонали у сфері будівництва, вони c радістю відповідять Вам. Фірма Алмазцентр є флагманом на ринку виконання робіт: алмазне свердління отворів, демонтаж перегородок в Україні.

  Адреса: Львівська область, м. Новояворівськ, вул., Мазепи 2 (на карті)

  Тел. 3 8 098 747 85 85

  Website: http://almazcentr.com.ua

  Рубрика: Будівництво у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Натяжні стелі французького, німецького і інших виробництв в Івано-Франківську і області

  Натяжні стелі французького, німецького і інших виробництв в Івано-Франківську і області Виробництво, монтаж, гарантійне та післягарантійне обслуговування натяжних стель в Івано-Франківську і області. 100% якість - виключно гарпунна система кріплення. Найбільша колекція фактур: мат, сатин, глянець, замша, металік, перламутр, мармур, перфоровані і напівпрозорі полотна європейських виробників. Гарантія на виріб і монтажні роботи - 12 років.

  Адреса: південний бульвар (на карті)

  Тел. 0977950083 Олег
  0977891552 Андрій

  Website: http://www.allegresse.if.ua/

  Рубрика: Будівництво у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • Дах Львів

  Будівництво, реконструкція дахів у Львові та області. ПІДБІР, РОЗРАХУНОК, ДОСТАВКА матеріалів для даху. Продаж металочерепиці. КОНТРОЛЬ ЗА ВИКОНАННЯМ РОБІТ

  Адреса: м. Львів, Городоцька 367 (на карті)

  Website: http://dah-lviv.com.ua

  Рубрика: Будівництво у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Технології декору

  Компанія заснована в 2005 році у м. Львів колективом першокласних спеціалістів в галузі декорування та оздоблення інтерєрів. Наш колектив завжди готовий для обєктів різноманітної складності. Використовуючі матеріали провідних фірм виробників: Baldini vernici, Candis, Oikos, Colorificio Veneziano, Jafep, Эльф-Декор, Senideco, Antica Signoria та базу знань по роботі з цими матеріалами ми не обежуємось стандартними рішенями пропоновиними виробникам, ми постійно імпровізуємо для вирішення конкретних задач поставлених задовільнити клієнта. Технології декору це: гарантія робіт; широкий спектер кольорів; особистий підхід; постійний пошук нових тенденцій; Ми сподіваємость що Ви залишитеся задоволеними якістю товарів, рівнем кваліфікації та сервісу. Компанія Технології декору являється провідними виробниками металочирипиці і профнастил в Україні. Фірма виготовляє свою продукцію на першокласному фінському обладнанні фірми "Sameror Oy". Що дозволяє виводити досконалу гео...

  Адреса: м. Львів вул. Антоненка-Давидовича (на карті)

  Тел. 0961403536

  Website: http://tehnodecor.com.ua

  Рубрика: Будівництво у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 1)
У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.