додати запис
в каталог
Готелі та мотелі у Львові
 • Вілла Марта

  Вілла Марта

  Вілла Марта знаходиться в центральній частині курорту Трускавець, неподалік від бювету мінеральних вод №1, курортного парку, палацу культури ім.Т.Г.Шевченка, сучасного SPA-центру і розважальної інфраструктури.

  Ми пропонуємо для Вас не лише комфортабельне проживання, а й 3-х разове харчування в ресторані, що знаходиться у віллі “Марта”.

  Завданням медичного персоналу є не лише забезпечити Вам правильний підбір схеми прийому мінеральних вод, а й проконтролювати показники “до” та “після” лікування, що дасть змогу Вам наочно побачити результати.

  Беззаперечною перевагою вілли “Марта” є те, що консультуватиме Вас лікар-терапевт вищої категорії з 30-річним досвідом роботи на курорті, учасник багатьох міжнародних конференцій та автор наукових праць, опублікованих в профільних журналах України.

  Також відтепер ми пропонуємо для наших гостей нову послугу: складання дієти, корекція раціону, підбір індивідуального харчування при таких захворюваннях, як ожиріння, цукровий діабет, атеросклероз, метаболічний синдром, хвороби печінки, жовчевивідних шляхів, шлунка.

  На віллі працює професійний лікар-дієтолог, кандидат медичних наук, який під час консультації розробить індивідуальне меню для пацієнта, проведе підрахунок ідеальної маси тіла, необхідного добового калоражу, кількості і співвідношення білків, жирів та вуглеводів, проконсультує відносно додаткових джерел вітамінів та мікронутрієнтів, надасть рекомендації щодо харчування при наявних супутніх захворюваннях.

  За необхідності Ви можете отримати також консультацію таких спеціалістів вузького профіл, як гепатолога, уролога, кардіолога, ендокринолога, проктолога та інших.

  Досвідчений та дисциплінований молодший медичний персонал допоможе Вам виконувати призначення лікаря чи пройти необхідну процедуру.

  Нашим завданням є, за короткий період Вашого перебування в нас на відпочинку, максимально ефективно продіагностувати, вилікувати наявні захворювання або надати рекомендації щодо подальших дій в лікуванні. Особливістю нашого лікування є й те, що ми не втрачаємо зв’язок з пацієнтом писля його повернення додому, а продовжуємо його консультувати відносно призначеної терапії на відстані.

  В умовах постійного браку часу, роль відпочинку стає ключовою, адже за короткий період хочеться встигнути все. Саме для таких цілей в нас розроблені програми комплексного оздоровлення системи органів травлення, гепатобіліарної системи, комплекс для оздоровлення організму “Антистрес” та програма корекції ваги.

  Неодмінним пріоритетом цих програм є те, що всі процедури, які до них входять, знаходяться безпосередньо в приміщенні будівлі вілли “Марта” та доповнюють одна одну.

  Ціллю нашої роботи є зробити Ваш відпочинок максимально ефективним, корисним, приємним та цікавим.
  Адреса: м.Трускавець, вул.Біласа, 7а (на карті)
  Тел. +38 (03247) 69 796
  http://villa-marta.com.ua
  Рубрика: Готелі та мотелі у Львові

  Фото: Вілла Марта Вілла Марта Вілла Марта

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)

Увага! Коментарі модеруються до того, як вони будуть опубліковані на сайті.
Ми не гарантуємо термінів розгляду ваших коментарів. Ваш коментар може бути не розміщено, якщо він не відповідає вимогам сайту.

Автор:


Відгук:
У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.