додати запис
в каталог
Готелі та мотелі у Львові
 • Hostel На Курмановича

  Hostel На Курмановича

  Hostel складається з 25 кімнат (19 – 4-місних, 4 – 5-місних, 2 – 2-місних), тобто він має можливість розміщення до 100 осіб. Кімната включає в себе ліжка відповідно до кількості місць у кімнаті, 4 тумбочки, 4 табуретки, стіл та шафу для одягу. У 2-місному номері додатково розміщений диван.
  На поверсі розташовано 2 душових блоки з 6 душами та 8 мийками, а також 2 туалетні кімнати із 2 кабінками у кожній. Гаряче водопостачання у хостелі – цілодобове.
  Додатково у хостелі розміщена обладнана кухня з 3 електроплитками, холодильником, мийкою, а також необхідним інвентарем та посудом.
  У міні-кіоску, розміщеному на території хостелу, клієнти хостелу можуть придбати промтовари, засоби гігієни та продукти першої необхідності. У хостелі існує можливість скористатися з комп’ютера та доступу до інтернету на платній основі. У холі в зоні відпочинку знаходиться телевізор із DVD-програвачем.
  Охорона та адміністратор у нас працюють 24 години на добу, що дає можливість заселення Ваших гостей у будь-який час доби. Працівники хостелу володіють англійською та польською мовою.
  У хостелі існує можливість попереднього замовлення харчування (сніданки, обіди та вечері) із доставкою у номер або у ресторані поруч (150 м).
  Перед хостелом розміщений паркінг, розрахований на 20 автомобілів, у внутрішньому дворі є ще один додатковий паркінг на 20 автомобілів. Існує можливість паркування туристичних автобусів. Цілодобова охорона забезпечить збереженість автомобільних засобів наших клієнтів.
  Розташування в рекреаційній зоні (50 м від Левандівського парку) та відсутність шумів магістральних доріг вигідно вирізняє хостел з-поміж інших хостелів Львова. Разом з тим, хостел близький до однієї з основних магістральних доріг м. Львова – а саме вул. Городоцької.
  Поблизу хостелу розвинута інфраструктура – супермаркет «Метро» (2 км), ряд кафе, магазинів, закладів сфери обслуговування.
  Відстань до залізничного вокзалу – 3440 м., до Львівського театру опери та балету – 5300 м., до вул. Городоцька – 438м., до визду на кільцеву дорогу в напрямку Рави Руської – 2919 м.
  Вартість проживання: для індивідуальних клієнтів – 60 грн. від особи за добу (4- та 5-місні кімнати) та 65 грн. від особи за добу (2-місні кімнати); для груп від 20 чоловік – 55 грн. від особи за добу (4- та 5-місні кімнати). Ціна не включає у себе вартість сніданку і вартість паркування.
  Вартість паркування на парковці з цілодобовою охороною та відеомоніторингом автомобіля – 10 грн. за добу, автобуса – 20 грн. за добу.
  Додаткові послуги:
  Сніданки – 20-25 грн. (залежно від замовлення)
  Обіди – 30-35 грн. (залежно від замовлення)
  Вечері – 25-30 грн. (залежно від замовлення)
  Кава – 2,5 грн.
  Чай – 2 грн.
  Оренда праски – 3 грн./30 хв.
  Оренда фену – 2 грн./30 хв.
  Доступ до інтернету – 5 грн./год.
  Зберігання багажу – 3 грн./добу.
  Замовлення квитків у молодіжний клуб «Метро» – 20 грн./квиток.

  Схема доїзду:
  Від автовокзалу
  Сісти на тролейбус (маршрут №3) на зупинці вул. Стрийська (Автовокзал), вийти на кінцевій зупинці маршруту (вул. Ряшівська), звернути на вул. Городоцьку (100 м) і рухатися у напрямку Заводу збірних конструкцій (ДОК) (200 м), після цього звернути на вул. Вільхову, пройти до залізничної колії (300 м), від залізничної колії рухатися наліво (200 м), після цього звернути у перший поворот направо (200 м) у напрямку ВАТ «Біофізприлад» (Адміністративний корпус), зайти у приміщення адміністративного корпусу, далі керуватися вказівниками у приміщенні.

  Від залізничного вокзалу
  1) Вийшовши через центральний вхід головного вокзалу, сісти на маршрутне таксі №2, вийти на перехресті вулиць Любінська-Виговського, перейти на іншу сторону вулиці, на зупинці сісти на маршрутне таксі № 23, 25, 31, 38, 46, 55, 61, 87. Вийти на зупинці вул. Ряшівська, звернути на вул. Городоцьку (100 м) і рухатися у напрямку Заводу збірних конструкцій (ДОК) (200 м), після цього звернути на вул. Вільхову, пройти до залізничної колії (300 м), від залізничної колії рухатися наліво (200 м), після цього звернути у перший поворот направо (200 м) у напрямку ВАТ «Біофізприлад» (Адміністративний корпус), зайти у приміщення адміністративного корпусу, далі керуватися вказівниками у приміщенні.
  2) Вийшовши через центральний вхід головного вокзалу, сісти на маршрутне таксі №2, вийти на перехресті вулиць Любінська-Виговського, перейти на іншу сторону вулиці, на зупинці сісти на маршрутне таксі № 32. Вийти на зупинці ДОК (Завод збірних конструкцій, вул. Городоцька), після цього звернути на вул. Вільхову, пройти до залізничної колії (300 м), від залізничної колії рухатися наліво (200 м), після цього звернути у перший поворот направо (200 м) у напрямку ВАТ «Біофізприлад» (Адміністративний корпус), зайти у приміщення адміністративного корпусу, далі керуватися вказівниками у приміщенні.
  3) Вийшовши через центральний вхід головного вокзалу, рухатися у напрямку вул. Городоцької (400 м), на вул. Городоцькій сісти на маршрутне таксі № 54. Вийти на зупинці ДОК (Завод збірних конструкцій, вул. Городоцька), після цього звернути на вул. Вільхову, пройти до залізничної колії (300 м), від залізничної колії рухатися наліво (200 м), після цього звернути у перший поворот направо (200 м) у напрямку ВАТ «Біофізприлад» (Адміністративний корпус), зайти у приміщення адміністративного корпусу, далі керуватися вказівниками у приміщенні.


  Від аеропорту
  1) Вийшовши із приміщення аеропорту, сісти на маршрутне таксі № 95, вийти на зупинці вул. Любінська. на зупинці сісти на маршрутне таксі № 23, 25, 31, 38, 46, 55, 61, 87. Вийти на зупинці вул. Ряшівська, звернути на вул. Городоцьку (100 м) і рухатися у напрямку Заводу збірних конструкцій (ДОК) (200 м), після цього звернути на вул. Вільхову, пройти до залізничної колії (300 м), від залізничної колії рухатися наліво (200 м), після цього звернути у перший поворот направо (200 м) у напрямку ВАТ «Біофізприлад» (Адміністративний корпус), зайти у приміщення адміністративного корпусу, далі керуватися вказівниками у приміщенні.
  2) Вийшовши із приміщення аеропорту, сісти на маршрутне таксі № 95, вийти на зупинці вул. Любінська..на зупинці сісти на маршрутне таксі № 32. Вийти на зупинці ДОК (Завод збірних конструкцій, вул. Городоцька), після цього звернути на вул. Вільхову, пройти до залізничної колії (300 м), від залізничної колії рухатися наліво (200 м), після цього звернути у перший поворот направо (200 м) у напрямку ВАТ «Біофізприлад» (Адміністративний корпус), зайти у приміщення адміністративного корпусу, далі керуватися вказівниками у приміщенні.
  Адреса: 79015 Львів, вул. Курмановича, 9 (на карті)
  Тел. +380673146661
  http://www.hostelkurmanovich.com.ua
  Рубрика: Готелі та мотелі у Львові

  Фото: Hostel На Курмановича Hostel На Курмановича Hostel На Курмановича

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)

Увага! Коментарі модеруються до того, як вони будуть опубліковані на сайті.
Ми не гарантуємо термінів розгляду ваших коментарів. Ваш коментар може бути не розміщено, якщо він не відповідає вимогам сайту.

Автор:


Відгук:
У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.