додати запис
в каталог
Комп'ютери і оргтехніка у Львові
RSS

Комп’ютери, оргтехніка та програмування

Хоча Львів і є одним з найстарших міст України, проте він крокує в ногу з часом. Тотальна комп’ютеризація не оминула й старовинний історичний куточок України. Тому якщо Вам необхідно знайти сучасне комп’ютерне та програмне забезпечення, це не стане суттєвою проблемою.
Так, у Львові є велика кількість спеціалізованих на комп’ютерній техніці магазинів. Окрім якісного товару, вони надають безкоштовну професійну консультацію. Тому, якщо Ви не визначилися у тому, що саме Вам потрібно, Вам завжди допоможуть професійні консультанти.
Що стосується програмного обслуговування та послуг веб-дизайну, вони також досить широко представлені у Львові. І, звісно, й тут не обійшлось без творчості та мистецтва. Львівські дизайнери – люди творчі та креатині. Саме тому таку сферу діяльності, як веб–дизайн, вони перетворили на мистецтво. Роботи Львівських веб-дизайнерів Ви можете знайти не лише на Львівських веб-сайтах, а й по всій мереі Інтернет.
У розділі «Комп’ютери, оргтехніка та програмування» знаходиться каталог підприємств та студій, які стануть Вам у пригоді, якщо необхідна технічна допомога, консультація та просто ті чи інші товари. Також у нас ви зможете ознайомитися з короткою характеристикою про різні підприємства даного напрямку, почитати відгуки про них та знайти їх контактні дані. Крім того Ви маєте змогу безпосередньо знайти їх роботи та особисто їх оцінити.

 • ТзОВ "Компанія "Уні-Сервіс"

  Компанія «Уні-сервіс» - вже 10 років успішно працює на ринку програмного забезпечення та є найбільшим у Західній Україні представником з продажу ЛІЦЕНЗІЙНОГО ПЗ для домашніх та офісних комп’ютерів. Компанія «Уні-сервіс» пропонує своїм клієнтам програми багатьох відомих виробників програмного забезпечення, зокрема: ABBYY, Adobe, Autodesk, Avira, Bricscad, Corel, Digitals, DrWeb, Eset, Graphisoft, Kaspersky, Microsoft, Panda, Symantec (Norton), UserGate, ZWCAD, АВК та інші .

  Адреса: вул. Перфецького 21, офіс 60 (на карті)

  Тел. телефон:(032)247-83-82,(032)242-61-63

  факс:(032)242-61-63

  мобільний: 067 67-56-145

  Website: http://software.com.ua/

  Рубрика: Комп'ютери і оргтехніка у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 3)
 • 111

  ЛанБокс - Мережеве обладнання

  Мережеве обладнання для дому та офісу, дротового і бездротового Wi-Fi інтернету. У нашому інтернет-магазині можна придбати обладнання відомих брендів: TP-Link, Ubiquiti, Mikrotik і т. Д. В нас представлений широкий асортимент продукції для створення різних мереж: антени та точки доступу Wi-Fi, комутатори, маршрутизатори, USB адаптери, пігтейли wi-fi, обладнання для цифрового телебачення, кабелю, роутери, медиаконвертери, оптоволоконное обладнання. Асортимент товарів - Устаткування для побудови магістральних каналів. - Устаткування для побудови базових станцій. - Приставки Android Smart TV до телевізорів. - Абонентське (клієнтське) обладнання. - Блоки живлення, корпуси, кріплення. - Точки доступу, антени Wi-Fi. - Комутатори, маршрутизатори. - Оптоволоконне обладнання. - Відео-спостереження. У нас низькі ціни, високий рівень обслуговування, товари високої якості. Для постійних клієнтів надаються істотні знижки на весь асортимент товарів. Доставка товарів прово...

  Адреса: Хмельова 11 (на карті)

  Тел. (099) 083-310-0, (098) 978-625-8

  Website: http://lanbox.com.ua

  Рубрика: Комп'ютери і оргтехніка у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  LeoComp

  Комп'ютерний магазин Ми займаємось продажем комп'ютерної та офісної техніки. Маємо дуже великий асортимент товару починаючи від дрібного товару (мишки, гарнітури та ін.) і закінчуючи планшетами, ноутбуками та будь-якою іншою офісною технікою. Працюємо як з роздрібними так і з гуртовими покупцями. Завжди можемо запропонувати необхідний Вам товар за найкращою ціною. Обслуговування комп'ютерної та офісної техніки, локальної мережі В наш склад входять спеціалісти ІТ, які зможуть допомогти Вам у вирішенні будь-яких питань з техінкою та програмним забезпеченням. Обслуговуємо як фізичних так і юридичних осіб (ФОП, ПП). Працюємо віддалено або безпосередньо у замовника. Послуги: - встановлення і налаштування Windows (XP, 7, 8) та Linux; - встановлення програм і драйверів; - налаштування інтернету та кабельної мережі, Wi-Fi; - лікування та видалення вірусів; - ІТ-аутсорсинг (обслуговування підприємств); - підбір та складання комп’ютерів

  Адреса: м. Львів, вул. Героїв УПА, 57в (на карті)

  Тел. (098) 810-50-70
  (063) 106-00-13

  Website: http://leocomp.lviv.ua

  Рубрика: Комп'ютери і оргтехніка у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  KUDEST студія дизайну

  Ви хочете іти в ногу з часом провадячи власний бізнес, мати своє представництво в Інтернеті, прорекламувати свої товари і послуги широкій аудиторії? Ви бажаєте знайти нових клієнтів чи партнерів, розширити ринок збуту? Просто бажаєте знайти нових друзів і заявити на весь світ про себе? Цікавитесь послугами з веб-дизайну та створення веб-сайтів? Створення сайтів на Joomla (Львів). Дизайн сайту. Доменні імена. Хостинг. Інтернет магазин. Модернізація сайту. Контекстна реклама. Пошукова оптимізація. Веб дизайн, дизайн поліграфії, рекламної та сувенірної продукції. Створення логотипу та корпоративного стилю. Дизайн бренд буку. Послуги копірайтингу.

  Адреса: м. Львів, вул. Кримська, 28 (на карті)

  Тел. 032-260-32-88, 050-371-43-88, 097-002-09-25

  Website: http://kudest.com

  Рубрика: Комп'ютери і оргтехніка у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 1)
 • Інтернет-магазин Ліцензії і програми

  Компанія «Уні-Cервіс» - це команда професіоналів, яка вже більше 10 років успішно працює на ринку програмного забезпечення та є найбільшим на Західній Україні представником із продажу ЛІЦЕНЗІЙНОГО ПЗ як для домашніх комп’ютерів так і для офісних мереж.

  Адреса: м.Львів,вул.Перфецького,21/60,79053 (на карті)

  Тел. (032)247-83-82, (032)242-61-63

  Website: http://market.uni-service.com.ua

  Рубрика: Комп'ютери і оргтехніка у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • Смартсофт Україна, ТзОВ

  Програмне забезпечення ”1C” Інформаційно-правові системи ЛІГА-ЗАКОН Інформаційно-правові системи Дінай Комп’ютерна та офісна техніка Сервісне обслуговування Антивірусні програми

  Адреса: 79053, м. Львів, вул. Володимира Великого, 22а, кв.21 (на карті)

  Тел. (032)263-61-76
  (032)263-60-68

  Website: http://www.smartsoft.lviv.net

  Рубрика: Комп'ютери і оргтехніка у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • Webcolors - створення і розробка сайтів Львів

  Проектування веб сайтів - стрижневий напрям діяльності компанії Вебсолорс, яка функціонує на ринку веб-технологій від 2011 року. Наша веб-студії - це досвідчені виконавці та бізнес-технологи, що пропонують своїм клієнтам створення веб сайтів, підтримку. Оптимізація популярних сайтів залишалася основним-курсом роботи студії Вебсолорс з початку її роботи у Львові. Але згодом наші навчені виконавці почали робити наголос на медійний розвиток складних сторінок, які були розкручені раніше. Сьогодні веб-студії Web-colors пропонує створення і розробку інтернет сайтів споживачам, які розташовуються у багатьох містах. Оптимізація популярних сайтів - це не всі роботи. Безліч керівників великих компаній на персональному досвіді усвідомили, що виготовлення популярних сторінок є найважливішою складовою активного процвітання.

  Адреса: Січових стрільців,12 (на карті)

  Website: http://web-colors.com.ua

  Рубрика: Комп'ютери і оргтехніка у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Студія веб дизайну “Web-Style” дизайн сайтів у Львові та Україні

  Веб Дизайн Студія: розробка сайту, дизайн сайту та просування сайту. Також пропонуємо такі послуги як підтримка сайту та хостинг сайту.

  Адреса: вул. Смотрицького, 1 (на карті)

  Тел. 380322954838

  Website: http://web-style.com.ua/

  Рубрика: Комп'ютери і оргтехніка у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 1)
 • STARCOM SERVICE

  • Ремонт комп’ютерів (стаціонарних машин, ноутбуків, нетбуків). • Реанімація (відновлення) і встановлення операційних систем Windows.* • Збереження важливої інформації із зруйнованої системи Windows.* • Оптимізація (пришвидшення) продуктивності роботи комп`ютера. • Інсталяція драйверів: сканера, принтера, материнської плати, відео карти і т.д. • Встановлення різного роду програмного забезпечення для платформи Windows.* • Встановлення антивірусів, антишпіонів, фаєрволів. Пошук та знешкодження вірусів.* • З`єднання комп`ютерів в локальну мережу, створення мережевих дисків, мережевого принтера. • Підключення до Інтернету через GPRS, 3G, VPN, *DSL, Wi-Fi, Docsis 2.0, Docsis 3.0 . • Надання консультаційних послуг. Знижки постійним клієнтам. Starcom Service працює без вихідних і цілодобово!

  Адреса: м. Львів вул. В. Великого 4 офіс 314 (на карті)

  Тел. (063)770-99-66

  Website: http://starservice.com.ua

  Рубрика: Комп'ютери і оргтехніка у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 2)
 • 111

  “Bigeps” - поставка под заказ техники для печати на всех видах и размерах материалов из Европы.

  “Bigeps” - поставка под заказ техники для печати на всех видах и размерах материалов из Европы. Широкоформатные принтеры, УФ-принтеры, каттеры, ламинаторы, колландеры и прочая техника под заказ. А также настройка оборудования. цветовое профилирование, установка и настройка рипов (Poster Print, Onyx, PhotoPrint, ColorGate).

  Адреса: г. Львов, ул. В. Великого,4, оф. 325 (на карті)

  Тел. +380677005116
  +38 (063) 477-40-53

  Website: http://kerera.com.ua

  Рубрика: Комп'ютери і оргтехніка у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • Генії За Викликом

  Підбір комп'ютера, встановлення та налаштування; Принтер / сканер / факс встановлення; Програмне забезпечення встановлення / оновлення; Віддалена підтримка користувачів; Телефонна підтримка користувачів; Усунення неполадок комп'ютера; Програмне забезпечення встановлення / оновлення; Виявлення і видалення вірусів; Відновлення даних; Комп'ютерні мережі; Налаштування інтернету; Налаштування спільного доступу до Інтернету; Налаштування віддаленого доступу; Пошук та усунення несправностей мережі;

  Адреса: Городоцька,85 (на карті)

  Тел. ask@callgenius.com.ua
  +380981903398

  Website: http://callgenius.lviv.ua/

  Рубрика: Комп'ютери і оргтехніка у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • ArtRoman

  Студія веб-дизайну "Art Roman" надає послуги створення, дизайну та просування сайтів у Львові. Розробка сайтів будь-якої складності. Ми створюємо сайти якісно.

  Адреса: Львів (на карті)

  Тел. 0962167531

  Website: http://www.artroman.com.ua

  Рубрика: Комп'ютери і оргтехніка у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • WBE-cтворення і розробка сайтів у Львові

  IT-компанія "Веб-Бізнес-Ефект" надає повний спектр послуг щодо cтворення і розробки сайтів у Львові та Україні загалом. Створення та просування сайтів Львів. Створення сайтів у Львові, просування сайту в пошукових мережах. Розкрутка сайтів в мережі Інтернет.

  Адреса: Львів, Городоцька 44 (на карті)

  Тел. (067) 76-60-360

  Website: http://it-wbe.com

  Рубрика: Комп'ютери і оргтехніка у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Lviv StartUp Club

  Lviv StartUp Club – це організація створена для підтримки StartUp-підприємців у місті Львові. Місія клубу – сприяти розвитку високотехнологічного бізнесу у нашому місті. Цілі і завдання клубу: - Підтримка стартапів в знаходженні власної стратегії і бізнес-моделі. - Інформування про нові “at the edge” маркетингові інструменти в IT-підприємництві. - Сприяння в наданні кваліфікованої експертної оцінки для startup-проектів. - Допомога в залученні інвестицій від інвесторів і бізнес-ангелів. Заходи клубу: - Щомісячні зустрічі підприємців, экспертів і інвесторів. - Тренінги з основ високотехнологічного підприємництва. - Відкриті лекції і майстер-класи успішних startup-бізнесменів - Підготовка місцевих стартапів до участі у міжнародних конференціях. Якщо у Вас є ідея продукту або Ви розвиваваєте свій проект і Вам потрібні інвестиції – Ви можете презентувати їх на нашій зустрічі і отримати поради від Ради Експертів чи інвестиції від інвестора з Ради Інвесторів. Якщо В...

  Адреса: Смаль-Стоцького 15 (на карті)

  Тел. 099 704 65 72
  032 239 36 95

  Website: http://startup.lviv.ua

  Рубрика: Комп'ютери і оргтехніка у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  компютерна допомога Львів

  Перелік вирішуваних задач: - складання компютерів під замовлення; - модернізація (upgrade) компютерів; - продаж компютерних комплектуючих; - допомога у підборі конфігурації компютерів; - розблокування Windows від вірусів-банерів, які вимагають оплату грошима через термінали!!! - безпровідний Інтернет в будинку через Wi-Fi роутер; - чистка від пилюки ноутбуків (зникає перегрів!) - підвищення швидкодії компютерів; - прошивка BIOS системних плат; - ремонт TFT моніторів Гарантований і якісний результат за розумну ціну! Додаткова інформація тут - //acr.io.ua Компютерна допомога - Львів Назар (097-4025-469)

  Адреса: Львів (на карті)

  Тел. 0974025469
  www.acr.io.ua

  Website: http://www.acr.io.ua

  Рубрика: Комп'ютери і оргтехніка у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  КолоWeb

  Студія дизайну КолоWeb пропонує широкий спектр послуг по створенню реклами, розробці інтернет сайтів, графічному та промисловому дизайну.

  Адреса: м. Львів (на карті)

  Тел. +38 (093) 475 16 35
  +38 (097) 055 70 09
  +38 (098) 498 49 24

  Website: http://koloweb.com

  Рубрика: Комп'ютери і оргтехніка у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 1)
 • 111

  RemontPC

  Ремонт ноутбуків, планшетів, комп'ютерів, моніторів. Швидкий та якісний ремонт. Безкоштовна діагностика. На всі види ремонтів гарантія від 3-х місяців. Типові несправності та профілактичні роботи виконуються на протязі дня. Встановлюємо тільки оригінальні запчастини від виробників.

  Адреса: Степана Бандери 41 (на карті)

  Тел. 0977444070
  0322536112

  Website: http://rpc.lviv.ua

  Рубрика: Комп'ютери і оргтехніка у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • Смартсофт Україна, ТзОВ

  1С:продаж,встановлення,підтримка,оновлення,програмування Продаж та налаштування програмного забезпечення Обслуговування серверів Ремонт серверного обладнання, Послуги системного адміністратора Ремонт комп’ютерів та ноутбуків, ІТ-аутсорсинг Монтаж комп’ютерних мереж ІР-телефонія Ремонт принтерів, БФП, Заправка та відновлення картриджів

  Адреса: м.Львів, вул. Володимира Великого 22 (на карті)

  Тел. (032) 244-42-88
  (068) 751 54 12
  (066) 670 26 57
  (093) 097 62 72

  Website: http://smartsoft.lviv.ua/

  Рубрика: Комп'ютери і оргтехніка у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 1)
 • KrasnykDesignStudio

  Професійне створення веб-сайтів. Створення креативної реклами та поліграфічної продукції.

  Адреса: Тимчасово відсутня

  Website: http://krasnykstudio.com.ua

  Рубрика: Комп'ютери і оргтехніка у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.