додати запис
в каталог
Комп'ютери і оргтехніка у Львові
RSS

Комп’ютери, оргтехніка та програмування

Хоча Львів і є одним з найстарших міст України, проте він крокує в ногу з часом. Тотальна комп’ютеризація не оминула й старовинний історичний куточок України. Тому якщо Вам необхідно знайти сучасне комп’ютерне та програмне забезпечення, це не стане суттєвою проблемою.
Так, у Львові є велика кількість спеціалізованих на комп’ютерній техніці магазинів. Окрім якісного товару, вони надають безкоштовну професійну консультацію. Тому, якщо Ви не визначилися у тому, що саме Вам потрібно, Вам завжди допоможуть професійні консультанти.
Що стосується програмного обслуговування та послуг веб-дизайну, вони також досить широко представлені у Львові. І, звісно, й тут не обійшлось без творчості та мистецтва. Львівські дизайнери – люди творчі та креатині. Саме тому таку сферу діяльності, як веб–дизайн, вони перетворили на мистецтво. Роботи Львівських веб-дизайнерів Ви можете знайти не лише на Львівських веб-сайтах, а й по всій мереі Інтернет.
У розділі «Комп’ютери, оргтехніка та програмування» знаходиться каталог підприємств та студій, які стануть Вам у пригоді, якщо необхідна технічна допомога, консультація та просто ті чи інші товари. Також у нас ви зможете ознайомитися з короткою характеристикою про різні підприємства даного напрямку, почитати відгуки про них та знайти їх контактні дані. Крім того Ви маєте змогу безпосередньо знайти їх роботи та особисто їх оцінити.

 • STARCOM SERVICE

  • Ремонт комп’ютерів (стаціонарних машин, ноутбуків, нетбуків). • Реанімація (відновлення) і встановлення операційних систем Windows.* • Збереження важливої інформації із зруйнованої системи Windows.* • Оптимізація (пришвидшення) продуктивності роботи комп`ютера. • Інсталяція драйверів: сканера, принтера, материнської плати, відео карти і т.д. • Встановлення різного роду програмного забезпечення для платформи Windows.* • Встановлення антивірусів, антишпіонів, фаєрволів. Пошук та знешкодження вірусів.* • З`єднання комп`ютерів в локальну мережу, створення мережевих дисків, мережевого принтера. • Підключення до Інтернету через GPRS, 3G, VPN, *DSL, Wi-Fi, Docsis 2.0, Docsis 3.0 . • Надання консультаційних послуг. Знижки постійним клієнтам. Starcom Service працює без вихідних і цілодобово!

  Адреса: м. Львів вул. В. Великого 4 офіс 314 (на карті)

  Тел. (063)770-99-66

  Website: http://starservice.com.ua

  Рубрика: Комп'ютери і оргтехніка у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 2)
 • Генії За Викликом

  Підбір комп'ютера, встановлення та налаштування; Принтер / сканер / факс встановлення; Програмне забезпечення встановлення / оновлення; Віддалена підтримка користувачів; Телефонна підтримка користувачів; Усунення неполадок комп'ютера; Програмне забезпечення встановлення / оновлення; Виявлення і видалення вірусів; Відновлення даних; Комп'ютерні мережі; Налаштування інтернету; Налаштування спільного доступу до Інтернету; Налаштування віддаленого доступу; Пошук та усунення несправностей мережі;

  Адреса: Городоцька,85 (на карті)

  Тел. ask@callgenius.com.ua
  +380981903398

  Website: http://callgenius.lviv.ua/

  Рубрика: Комп'ютери і оргтехніка у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  RemontPC

  Ремонт ноутбуків, планшетів, комп'ютерів, моніторів. Швидкий та якісний ремонт. Безкоштовна діагностика. На всі види ремонтів гарантія від 3-х місяців. Типові несправності та профілактичні роботи виконуються на протязі дня. Встановлюємо тільки оригінальні запчастини від виробників.

  Адреса: Степана Бандери 41 (на карті)

  Тел. 0977444070
  0322536112

  Website: http://rpc.lviv.ua

  Рубрика: Комп'ютери і оргтехніка у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • Смартсофт Україна, ТзОВ

  1С:продаж,встановлення,підтримка,оновлення,програмування Продаж та налаштування програмного забезпечення Обслуговування серверів Ремонт серверного обладнання, Послуги системного адміністратора Ремонт комп’ютерів та ноутбуків, ІТ-аутсорсинг Монтаж комп’ютерних мереж ІР-телефонія Ремонт принтерів, БФП, Заправка та відновлення картриджів

  Адреса: м.Львів, вул. Володимира Великого 22 (на карті)

  Тел. (032) 244-42-88
  (068) 751 54 12
  (066) 670 26 57
  (093) 097 62 72

  Website: http://smartsoft.lviv.ua/

  Рубрика: Комп'ютери і оргтехніка у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 1)
У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.