додати запис
в каталог
Сайти Львів.
RSS

Львівські сайти і інтернет магазини у Львові.

Ви знаєте що вам потрібно від сайту?У цьому розділі Ви можете відкрити для себе багато корисної інформації. Так, у ньому представлений каталог різноманітних сайтів, які можуть стати Вам у пригоді. Так, серед них є наступні тематичні напрямки: автомобілі, мас-медіа, туризм, будівництво, ремонт, косметика, особисті сторінки та Інтернет-магазини. Розглянемо окремо кожен з них.
Автомобілі. Саме тут представлені посилання на сайти для автолюбителів. Велика кількість статей про автомобілі та мотоцикли чекають на Вас на одному з них. Також, тут ви знайдете великий фото архів різноманітних автомобілів. До того ж у цьому під роздала є інформація щодо безпеки автолюбителя, та страхування.
Мас-медіа. У цьому підрозділі сайту на Вас чекає каталог сайтів ЗМІ Львівщини, які мають власний Інтернет-ресурс. Завдяки цьому Ви завжди можете бути в курсі усіх новин просто ввімкнувши комп’ютер.
Туризм. Саме тут розміщенні електроні адреси туристичних фірм та агенцій Львову. Тому, якщо збираєтесь у подорож, не забудьте ознайомитися з ними, так рядом їх послуг.
Інтернет – магазини у Львові. Ще один зручний здобуток сучасності. Не виходячи з дому, Ви можете замовляти для себе необхідні речі та послуги. І все це робиться просто клацання миші у інтернет магазин Львів. Тож, не забудьте переглянути електронні сторінки Інтернет-магазинів Львова, представлених у нашому каталозі.
Будівництво та Ремонт. Хочете побудувати дім, офіс, або просто «освіжити» власну оселю? У цьому Вам допоможуть професіонали, контактні дані яких Ви можете знайти у каталозі, представленому в у цьому підрозділі.
Особисті сторінки. У цьому підрозділі розміщені персональні сторінки різних фірм та людей за різноманітною тематикою
Косметика та парфумерія. Зібрались поповнити запаси косметики, або ж підібрати новий аромат? І не знаєте де шукати? Ми допоможемо. У нашому каталозі сайтів Ви, безперечно, зможете знайти саме той магазин, який задовольнить Ваші запити.

 • Школа масажного мистецтва Наталії Безвуляк

  Студія масажу Наталії Безвуляк проводить навчальні курси масажу у Львові для новачків, професіоналів та просто тих, хто бажає освоїти масаж. Професія «масажист» є дуже затребуваною в наш час, а опанувати її можна просто зараз. Нашу програму побудовано таким чином, щоб максимум практичних занять комбінувалися із найнеобхіднішими теоретичними відомостями.

  Адреса: Дудаєва 20 (на карті)

  Тел. +38 097 3331489

  Website: http://massagecourse.com.ua

  Рубрика: Сайти Львів.

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • Візи ЕУ

  Візовий центр був відкритий з метою спрощення процедури оформлення віз громадянами України для виїздів в інші країни світу. Кваліфіковані фахівці візового центру завжди будуть раді ознайомити Вас з актуальною інформацією про документи і умовах, необхідних для отримання шенгенської візи. Сервіс візового центру "Євровіза" спрямований на те, щоб отримання візи стало для Вас не складною, а скоріше приємною частиною підготовки до подорожі. Наші фахівці мають великий досвід роботи з оформлення пакету необхідних документів для отримання віз, тому Ви можете бути абсолютно впевнені, що всі що подаються в Консульство (чи візовий центр) документи будуть грамотно і акуратно підготовлені і найретельнішим чином перевірені. Це виключає щонайменші випадковості на всіх етапах процесу отримання візи. Власне, від Вас тільки потрібно подзвонити фахівцям візового центру, далі вони розкажуть, наскільки просто отримати візу в обрану Вами країну. Для того, щоб отримати шенгенську візу, Вам всього ...

  Адреса: Львів, Дорошенка, 62 (на карті)

  Тел. 0950939871

  Website: http://vizy.eu

  Рубрика: Сайти Львів.

  рейтинг:
  (кількість голосів: 2)
 • 111

  Демонстраційна шахова дошка CHESSBOARD.com.ua

  демонстраційна шахова дошка від українського виробника CHESSBOARD.com.ua

  Адреса: Львів (на карті)

  Тел. Мобильный 0(95)339-28-51
  Телефон 0(32)247-92-11
  Факс 0(32)247-92-11

  Website: http://www.chessboard.com.ua

  Рубрика: Сайти Львів.

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Натяжні стелі львів від майстрів своєї справи

  Якщо Ви хочете замовити натяжну стелю то варто це робити з остереженням, адже на ринку багато фірм які використовують неякісні матеріали. Замовляючи у нас Ви отримуєте 12 років гарантії на полотно і 12р. на монтаж, полотна Бельгійського виробництва - які сертифіковані в Україні.

  Адреса: Львів (на карті)

  Тел. 063-28-221-64
  096-249-12-73

  Website: http://foil.lviv.ua

  Рубрика: Сайти Львів.

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Адвокат у Львові

  Якщо у Вас виникла потреба в захисті Ваших особистих немайнових і майнових прав, то Вам обов’язково знадобиться допомога адвоката. Адвокат у Львові — Квак Вадим Васильович, надає широкий спектр адвокатських послуг, в своїй роботі керується принципами професійності та чесності. Крім того, як юрист у Львові він надає професійну юридичну допомогу урізних сферах права.

  Адреса: вул. Героїв УПА 73 (на карті)

  Тел. 096 — 27 — 47 — 317

  Website: http://jurist.lviv.ua/

  Рубрика: Сайти Львів.

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • Каталог адвокатів Львова

  Каталог адвокатів Львова: п.і.п.,адреса, контактний телефон адвоката.

  Адреса: м. Львів, вул. Шпитальна, 9 (на карті)

  Website: http://advokativ.net/advokat/lviv

  Рубрика: Сайти Львів.

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Весільний фотограф Сергій Касаткін

  Надаю послуги фото на весілля в місті Стрий, Дрогобич, Трускавець, Борислав, Стебник, Моршин, Сколе, Славське, Миколаїв, Львів, Львівській області, а іноді й за її межами. Шановні замовники. Кожна фотозйомка планується індивідуально. Найкращим варіантом є особиста зустріч для обговорення всіх деталей фотозйомки.

  Адреса: Шевченка 123 (на карті)

  Тел. 063-410-0484
  097-357-2929

  Website: http://kasatkin.lviv.ua

  Рубрика: Сайти Львів.

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  maksymiv.com.ua

  Вітчизняний бренд чоловічого одягу пропонує свою продукцію за доступними для українських покупців цінами. У нас можна придбати актуальний та якісний одяг виключно нашого виробництва. Щорічне оновлення колекцій.

  Адреса: Дрогобич вул. Б.Хмельницька 33

  Тел. +38(067)679-00-40

  Website: http://maksymiv.com.ua

  Рубрика: Сайти Львів.

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Кондитерська Тортея

  Кондитерська Тортея - це онлайн кондитерська, яка пропонує красиві та смачні солодощі на замовлення. Основною спеціалізацією є торти та капкейки оформлені за бажанням клієнта. Торт у вигляді валізи з грошима, машини чи футбольного поля - це все зможуть зробити наші майстри. Також окрім тортів і капкейків ми пропонуємо: десерти тірамісу, пана кота, зефір, еклери.

  Адреса: Кос Анатольського 4

  Тел. +380633841781

  Website: http://tort-lviv.com.ua

  Рубрика: Сайти Львів.

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • Компанія «360 нагляд»

  Пропонуємо і встановлюємо у Львові і регіоні системи відеоспостереження, засоби сигналізації і контролю доступу. Обслуговування та підтримка

  Адреса: м. Львів, вул. Володимира Великого, 4 (на карті)

  Тел. 0637175504

  Website: http://360view.com.ua

  Рубрика: Сайти Львів.

  рейтинг:
  (кількість голосів: 1)
 • 111

  Рекламне агентство "Економ пропозиції"

  Рекламне агентство «Економ пропозиції» пропонує всі Види реклами. Вкладайте в рекламу копійки!

  Адреса: м. Львів, вул. Чмоли, 2 (на карті)

  Тел. Стаціонарний (032)247-10-48 офіс з 10:00 до 18:00 год.

  Киевстар (067)672-62-56 офіс з 10:00 до 18:00 год.

  МТС (050)338-16-08 офіс з 10:00 до 18:00 год.

  Dujuce (096)612-11-99 директор з 10:00 до 18:00 год.

  Life (093)671-85-82 директор з 10:00 до18:00 год.

  E-mail:

  mak_le@ukr.net

  Website: http://ra.lviv.ua

  Рубрика: Сайти Львів.

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Vizytivka.Com

  Візитки у Львові від виробника. Виготовлення візиток у Львові. Дизайн безкоштовно. Цифровий друк А3 формату. Визитки во Львове от производителя. Изготовление визиток во Львове. Дизайн бесплатно. Цифровая печать А3 формата. Business cards in Lviv from the manufacturer. Making cards in Lviv. Design for free. Digital print A3 format.

  Адреса: львів (на карті)

  Тел. 0673201569

  Website: http://vizytivka.com

  Рубрика: Сайти Львів.

  рейтинг:
  (кількість голосів: 1)
 • 111

  Адреса: Львів (на карті)

  Website: http://knittingart.hmarka.net

  Рубрика: Сайти Львів.

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • Знижки, акції та пропозиції торгівельних мереж, супермаркетів, МЛМ компаній, інтернет-магазинів Львова та Львівської області

  Інформація про знижки, акції та пропозиції торгівельних мереж, супермаркетів, МЛМ компаній, інтернет-магазинів Львова та Львівської області. Рекламки, проспекти, буклети, листівки, газетки. Групи товарів: товари для дому, продукти харчування, електротовари, одяг та взуття, товари для дітей, меблі, товари для будівництва та ремонту, косметика та побутова хімія, спорттовари, автосалони, автотовари, заклади харчування. Арсен, Сільпо, Вопак, Рукавичка, Барвінок, Метро, Космо, Ватсонс (ДЦ), Біла ворона, Ельдорадо, Практікер, Степ, Альцест, Нова лінія, Епіцентр, Фокстрот, Антошка, Комп'ютерний всесвіт, Фоксмарт, Монарх, Тигрес, Меркс, МегаМакс, Марк, Плато, Мобілочка, Наш край, Вухо.Ком, Шок, Технолюкс, Домотехніка. МЛМ компанії: Avon, Faberlic, Oriflame, Mary Kay. Інтернет-магазини. Адреси супермаркетів та графік роботи. Купити дешево. Можливість порівняти ціни та пропозиції різних магазинів, супермаркетів та гіпермаркетів Львова і Львівської області

  Адреса: Львів (на карті)

  Website: http://pokupka.lviv.ua/

  Рубрика: Сайти Львів.

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Інтернет магазин колготок

  Інтернет магазин приватного підприємця Маринич.В.В реалізує колготки, панчохи, легінси, дитячі товари. В нас представлений широкий асортимент світових виробників на будь-який смак. Продукція завозиться з країн Європейського союзу власноруч, що значно впливає на кінцеву ціну. Також Ви можете більш детально ознайомитись з продукцією на нашому сайті, або ж завітавши в наш магазин.

  Адреса: вул.Левицького 3 (на карті)

  Тел. +38(098)480-61-99

  Website: http://colgoty-chylki.com.ua

  Рубрика: Сайти Львів.

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.