додати запис
в каталог
Медицина у Львові
 • Львівська обласна клінічна лікарня

  Львівська обласна клінічна лікарня

  Сьогодні Львівська обласна клінічна лікарня є однією із найстаріших та найбільших багатопрофільних лікарень в Україні, яка надає високоспеціалізовану медичну допомогу населенню не лише Львівської області, а й інших регіонів України, а також іноземним громадянам.

  Ліжковий фонд лікарні становить 1110 ліжок, на яких функціонують 27 стаціонарних відділень. В структуру входять також 17 лікувально-діагностичних та 13 господарських відділень, 3 амбулаторно-поліклінічних відділення, серед яких обласна консультативна поліклініка потужністю 315 відвідувань на зміну, та 2 відділення амбулаторного діалізу у Червонограді та Дрогобичі.  У 1996 році на базі відповідних клінічних відділень лікарні, допоміжних діагностично-лікувальних підрозділів та відповідних кафедр Львівського державного медичного університету ім. Данила Галицького організовано центри спеціалізованої медичної допомоги: серцево-судинний; хірургії печінки та ендокринних залоз; гастроентерологічний; урологонефрологічний; акушерсько-гінекологічний і неонатологічний; мікрохірургії ока; мікрохірургії вуха та реконструктивної хірургії носа, глотки і гортані; пластичної хірургії; профпатологічний; гнійно-септичної та невідкладної хірургії; анестезіології та реанімації. З метою оптимізації мережі лікарні відповідно до потреб населення створено нові центри: Центр замісної ниркової терапії та Центр трансплантації органів, тканин та інших анатомічних матеріалів.  Медичну допомогу близько 30 тисячам пацієнтів надають більш як 400 лікарів, з яких понад 40% мають вищу кваліфікаційну категорію. Серед працівників лікарні 8 лікарів мають звання „Заслужений лікар України”, 2 медичні сестри – звання „Заслужений працівник України”; 1 лікар – доктор медичних наук; 29 – кандидатів медичних наук.

  Відділення лікарні є базовими для 15 клінічних кафедр Львівського національного медичного університету ім.Данила Галицького. ЛОКЛ є також клінічною базою інших вищих та середніх навчальних закладів: Інституту спадкової патології НАНУ, Львівського державного медичного коледжу ім. А. Крупинського, Львівського медичного училища центру „Медик”, Самбірського та Бориславського медичних училищ, Львівського медичного коледжу післядипломної освіти. Щороку на базі ЛОКЛ проводиться навчання близько 2500 студентів вищих, 400 студентів середніх навчальних закладів, а також п'ятдесяти лікарів-інтернів на базі стаціонарних відділень з десяти спеціальностей.  Спільно з клінічними кафедрами медуніверситету лікарі відділень проводять наукові дослідження по цілому ряду напрямків, серед них: вдосконалення методів доопераційної діагностики захворювань щитоподібної залози, вроджених аномалій судин нирок, патогенетичного консервативного лікування при гострому деструктивному панкреатиті, впровадження сучасних модифікацій оперативних втручань на серці, судинах, тощо. Зокрема, в унікальному для Західної України серцево-судинному центрі щороку на відкритому серці проводиться близько 500 операцій, на судинах – до 1,5 тисячі, на органах травлення та черевної порожнини – більш як 3 тисячі. Вперше в Україні впроваджено операції ендартеректомії коронарних судин, аорто-коронарного шунтування на працюючому серці; радикального видалення пухлин нирки з метастазуванням в умовах штучного кровообігу; Норвуда-Сано - при вроджених вадах серця та ін. Вперше у західному регіоні України було розпочато ендоскопічні транспапілярні втручання на панкреато-біліарній протоковій системі; в клініці урології впроваджено методику трансуретральних резекцій новоутворів сечового міхура та простати,встановлення уретральних стентів хворим інкурабельними патологіями передміхурової залози; у кардіохірургічному відділенні – програмування антитахіаритмічної функції спеціалізованих двокамерних електрокардіостимуляторів; у гінекологічному відділенні – лапараскопічні операції при гнійних процесах гені талій та ін. У Центрі трансплантації органів, тканин та інших анатомічних матеріалів відновлено трансплантації нирки від родинного донора, виконано 16 оперативних втручань.

  За підтримки МОЗ України, спільно з кафедрою факультетської та шпитальної педіатрії Львівського національного медичного університету ім.Данила Галицького, Американського міжнародного альянсу охорони здоров’я та партнерського Шпиталю Генрі Форда у 1997 р. в ЛОКЛ було створено Львівський обласний неонатальний центр.  У 2008 р. завершено реконструкцію та введено в експлуатацію корпус недоношених новонароджених дітей, проведено реорганізацію: відкрито обласне відділення інтенсивної терапії недоношених новонароджених дітей з виїздною бригадою невідкладної допомоги для забезпечення виходжування дітей з критичною масою при народженні, в якому щорічно медичну допомогу отримують близько 500 новонароджених найвищого перинатального ризику з усіх пологових установ м.Львова та області.  Спеціалісти обласної клінічної лікарні співпрацюють із науковими та лікувальними закладами багатьох країн світу: Польщі (Варшава, Люблін, Краків), Австрії (Відень), Німеччини (Ляйпціг, Фрайбург), Великобританії (Віндзор), Франції (Страсбург), США (Чікаго, Клівленд, Пітсбург). Результатами тісних контактів є участь відділень у різноманітних міжнародних програмах: Ukrainian Gift of Life, Inc. („Український Дар Життя”), Children’s Heart Link („Зв’язок дитячих сердець”), співпраця з кардіохірургічною клінікою Страсбурзького медичного університету під патронатом Люксембурзького Червоного Хреста в галузі дитячої кардіохірургії.  Участь у проекті „Здоров’я матері та дитини” та „Здоров’я матері та дитини – ІІ” під егідою організації JOHN SNOW Inc у співпраці з Агенцією з міжнародного розвитку США протягом останніх років. дозволила успішно впровадити інноваційні перинатальні технології у відділеннях новонароджених та пологових (обсерваційному, фізіології та патології вагітних). Відділення є базовим тренінговим центром проекту у Західному регіоні. У 2009 р. акушерські відділення відзначені семизірковим сертифікатом „Дев’ять зірок якісного медичного обслуговування ” за проектом „Здоров’я матері та дитини – ІІ”.
  Адреса: м.Львів, вул. Чернігівська,7 (на карті)
  Тел. (032)275-56-11
  http://www.hospital.lviv.ua
  Рубрика: Медицина у Львові

  Фото: Львівська обласна клінічна лікарня

  рейтинг:
  (кількість голосів: 2)

Увага! Коментарі модеруються до того, як вони будуть опубліковані на сайті.
Ми не гарантуємо термінів розгляду ваших коментарів. Ваш коментар може бути не розміщено, якщо він не відповідає вимогам сайту.

Автор:


Відгук:
У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.