додати запис
в каталог
Музеї і галереї у Львові
RSS

Львів музеї і галереї.

Безперечно, Львів – місто, що надихає. Недарма творчість та мистецтво заповнюють місто починаючи з вулиць, і закінчуючи театрами та галереями. Варто лише подивитися на різноманіття місцевої архітектури, щоб переконатися, що у Львові насправді живуть і працюють досить творчі особистості. І це вже історична закономірність.
Так, у Львові досить велика кількість культурних осередків: театрів, музеїв, галерей, тощо. Проте львівське мистецтво не обмежена лише їх стінами. Воно – всюди. Так, талановитих музикантів, художників, танцівників Ви зможете зустріти прямо на вулицях міста. Саме там вони просто дарують жителям та гостям міста свою творчість.
Також, щоб насолодитися львівським мистецтвом, не обов’язково відвідувати всі виставкові центра та музеї. У деяких кав’ярнях та кнайпах Львову теж не обходиться без мистецьких подарунків. Так, львівська кнайпа «Дзига» постійно проводить виставки сучасних художників. До того ж, завітавши саме до цього закладу Ви зможете насолоджуватися не лише чудовою кухнею та напоями, а й прекрасним джазом у живому виконанні.
У Львові представлені досить різні напрямки мистецтва. Що стосується музики, місто багате як сучасними виконавцями (здебільшого рок-гурти), так і більш класичними авторами (майстри джазу). Образотворче мистецтво також багате своїм різнобарв’ям.
У розділі «Львів мистецький» Ви відкриєте для себе різноманіття мистецьких закладів Львову. Також, Ви матимете можливість ознайомитися з творчою направленістю того чи іншого музею, галереї, та обрати для себе найбільш близький та імпонуючий. До того ж, у нас представлені адреси та контакті дані музеїв та галерей, а також графік їх роботи. Тобто з нашою допомогою Ви завжди зможете спланувати для себе культурний відпочинок у Львові, та духовно збагатитися.

 • 111

  Інтерактивний музей D.S. Таємна Аптека

  Головна таємниця аптеки Якщо Ви вважаєте, що бачили усі найцікавіші закутки старого Львова, то Ви дещо помиляєтеся! Існує загадкове місце, у якому Ви ще ніколи не бували – це інтерактивний музей «D.S.Таємна Аптека»… Історія цього незвичного музею розпочалася у 2012 році, коли в одній із найстаріших львівських аптек «Під Угорською короною», що на площі Соборній, 1, під час проведення будівельно-відновлювальних робіт було "знайдено" таємний вхід у підземелля. Тут "виявили" давню фармацевтичну лабораторію, у якій таємний аптекар досі "варить" мило для хабарників і "виготовляє" піґулки для щастя.

  Адреса: Львів, площа Соборна, 1 (на карті)

  Тел. тел.: (067) 370-56-98

  Website: http://secret.lviv.ua/ua/

  Рубрика: Музеї і галереї у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 1)
 • 111

  Музей етнографії та художнього промислу

  Львів 79000 Наукове товариство ім. Шевченка, за ініціативою Етнографічної комісії, у 1895р., прийняло рішення про створення “національного музею, де були б зібрані пам’ятки нашої минувшини та представлена точна наука розвою та зросту нашого народу”. Збірка етнографічних пам’яток дивовижно швидко зростала шляхом численних поступлень цілих колекцій від української інтелігенції з усіх масивів України.

  Адреса: Львів, просп. Свободи, 15 (на карті)

  Тел. тел. (032) 227-01-57; (032) 255-31-26; факс: (032) 291-01-55

  Website: http://ethnology.lviv.ua/

  Рубрика: Музеї і галереї у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Львівський музей пивоваріння

  Вперше Музей пивоваріння відчинив свої двері для відвідувачів 14 жовтня 2005 року у день святкування 290-ї річниці найстарішої броварні в Україні — Львівської пивоварні.До його складу входять 5 виставкових залів та один дегустаційний, де відвідувачі можуть скуштувати кілька сортів легендарного «Львівського». В експозиції представлені макети й справжні знаряддя праці броварів минулого й сьогодення, давні пивні пляшки, старовинні пивні кухлі з різних країн Європи, бочки для перевезення пива, рецептурні книги кінця XIX ст., зразки реклами тощо. Експонати музею розташовуються відповідно до часу свого виникнення – від періоду шумерської та єгипетської культур до часів Другої світової війни. Колекція для музею збиралася з різних джерел протягом року. Більша частина експонатів була передана Історичним та Етнографічно-художнім музеями. Дещо потрапило із археологічних розкопок на території Львівської броварні, щось було придбано в антикварних магазинах та на «блошиних ринках». Також проводи...

  Адреса: Львів, вул. Клепарівська (на карті)

  Тел. +38 (032) 294 80 65

  Website: http://www.lvivbeermuseum.com/

  Рубрика: Музеї і галереї у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ У ЛЬВОВІ ІМЕНІ АНДРЕЯ ШЕПТИЦЬКОГО

  Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького –найвизначніша в Україні скарбниця пам’яток національної культури та мистецтва, закладена 1905р. митрополитом Андреєм Шептицьким, спочатку як приватна фундація за назвою „Церковний музей”, а з 13 грудня 1913 року урочистим актом передана у дар українському народові як Національний музей у Львові. Зароджене на хвилі національного піднесення в Україні, постання такого музею на початку ХХ століття стало прикметною подією, значимість якої була вагомо засвідчена не тільки українською, а й світовою пресою – про неї писали в Росії, Польщі, Німеччині, Франції, Італії та США. Роботу з організації музею та укомплектування збірок за активної участі української громади очолив професор Іларіон Свєнціцький (1876-1955), відомий вчений у ділянках історії, славістики та мистецтвознавства, довголітній директор музею (1905-1952). Водночас розвиткові музею сприяли Іван Франко, Василь Щурат, Володимир Шухевич, Йосип Боцян, Михайло Павлик, Михайло Груш...

  Адреса: м. Львів, пр. Свободи, 20 (на карті)

  Тел. тел. (+38 032) 274-22-80, 274-22-82, факс (+38 032) 275-92-53

  Website: http://nm.lviv.ua/

  Рубрика: Музеї і галереї у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Музей історії релігії

  Львівський Музей історії релігії (колишній Музей релігії та атеїзму) Час роботи: Вт-Нд з 10.00 до 18.00 Вихідний день – понеділок

  Адреса: Львів,пл. Музейна, 1 (на карті)

  Тел. тел. прохідної – (032) 235-60-32;
  приймальної – (032) 235-61-00

  Website: http://museum.lviv.ua

  Рубрика: Музеї і галереї у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Державний природознавчий музей

  Індекс:79008 Державний природознавчий музей розташований у Львові - в історичній частині міста. Музей був відкритий для відвідувачів з 1870 р. Його головне приміщення було збудовано на межі ХVIII-ХІХ ст. і є пам'яткою архітектури. Музей занесено до європейських і світових каталогів музеїв. Він брав участь у перших Всесвітніх виставках у Відні (1873 р.) і Парижі (1878 р.), де отримував дипломи і медалі. У 1940 р. музей увійшов до складу Академії наук України. Години роботи Державного природознавчого музею:крім понеділка та п'ятниці з 10.00 до 17.00 год.

  Адреса: Львів,вул. Театральна, 18 (на карті)

  Тел. Телефон:235-43-07

  Website: http://museum.lviv.net

  Рубрика: Музеї і галереї у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  АРСЕНАЛ, Львівський державний історичний музей старовинної зброї

  Індекс: 79008 Музей зброї «Арсенал» - занходиться в старовинній частині міста.Експозиція включає в себе велику кількість зразків різних видів зброї. Години роботи музею АРСЕНАЛ: 10:00 – 17:30 год. крім середи. У зимовий період до 16:30 год.

  Адреса: Львів. вул. Підвальна, 5 (на карті)

  Тел. Телефон:
  235-70-60, 235-80-61

  Рубрика: Музеї і галереї у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Львівський історичний музей

  Львівський історичний музей – один з найстаріших і найбагатших музеїв України, заснований у 1893 році. Датою другого народження музею можна вважати 1940 р., коли розташовані поряд Історичний музей м. Львова та Національний музей імені короля Яна ІІІ (засн. 1908 р.) були об'єднані в одну установу – Львівський історичний музей (ЛІМ). Відділи Відділ фондів Науково-методичний відділ музейного будівництва Реставраційний відділ Експозиційні відділи: Відділ археології Відділ давньої історії Відділ історії західноукраїнських земель Відділ історії української діаспори (пл. Ринок, 4) Відділ Музей визвольної боротьби України (вул. Лисенка, 23а) Відділ історичних коштовностей (пл. Ринок, 6, ІІ поверх) Музей історичних коштовностей (пл. Ринок, 2) Відділ "Літературний Львів" Музей-Арсенал Музей генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича Історико-меморіальний музей Євгена Коновальця Бібліотека Індекс Львівського історич...

  Адреса: Львів,пл. Ринок, 6 (на карті)

  Тел. 261-35-92, 261-35-96

  Website: http://lhm.lviv.ua/

  Рубрика: Музеї і галереї у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Музей історії Львівської залізниці

  Графік роботи:Пн-Пт з 8:00-17:00 перерва 12.00 – 13.00

  Адреса: Львів вул. Федьковича, 54-56 (на карті)

  Тел. 226-35-15

  Рубрика: Музеї і галереї у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької у Львові

  Соломія Крушельницька (1872-1952) – славетна українська оперна співачка, лірико-драматичне сопрано. Вона виступала на найпрестижніших сценах Європи й Америки, її партнерами в операх були знамениті італійські співаки Енріко Карузо, Тітта Руффо, Маттіа Баттістіні. Хто вона, звідки родом, яка її доля? Про це Ви дізнаєтесь, відвідавши Музично-меморіальний музей співачки у Львові. Музей займає другий поверх будинку, який у 1903-1939 рр. був власністю Соломії Крушельницькій і в якому минули останні роки її життя. Експозиція, що розташована у семи кімнатах, побудована на оригінальних матеріалах кінця ХІХ – першої половини ХХ століття. Кожна кімната, з неповторним інтер’єром, відтворює яскраві моменти калейдоскопічного мистецького життя Соломії Крушельницької. На завершення екскурсії Ви почуєте неповторний голос Великої Співачки у записах, здійснених на початку ХХ ст. Експозиція музею відчинена щодня З 10.00 до 17.30 Вихідний день – вівторок

  Адреса: Львів-79000, вул.С.Крушельницької, 23 (на карті)

  Тел. тел./факс: (032) 261-04-74
  замовлення екскурсій(032)261-04-76
  науковий відділ (032) 261-30-01

  Website: http://salomeamuseum.lviv.ua

  Рубрика: Музеї і галереї у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Музей народної архітектури та побуту у Львові

  В північно-східній частині древнього Львова, недалеко від Княжої гори, у мальовничому парку, що зветься Шевченківський гай, знаходиться одна з найбільших перлин міста - Музей народної архітектури та побуту. Музей був створений за етнографічним принципом, у 1971 році, з метою порятунку пам'яток дерев'яної архітектури, предметів побуту і зразків народного мистецтва усіх історико-етнографічних груп Західної України, що сформувались наприкінці XIX - початку XX століття. Це Бойківщина, Лемківщина, Гуцульщина, Волинь, Поділля, Полісся, Буковина, Покуття, Закарпаття і Львівщина. Кожній з них присвячений окремий сектор мікросело, де поряд з житловими будівлями знайшли своє місце господарські, виробничі, сакральні. У об'єктах обладнанні відповідні інтер'єри, що дає відвідувачам повну картину життя, праці і відпочинку мешканців західноукраїнського села кінця XIX - початку XX століття. Сьогодні львівський скансен є одним з найбільших музеїв під відкритим небом в Європі. На території...

  Адреса: 79014, Україна, м.Львів, вул.Чернеча гора, 1 (на карті)

  Тел. т. 243-78-23 (адміністрація)
  т. 247-18-82 (каса)

  Рубрика: Музеї і галереї у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Художньо-меморіальний музей Леопольда Левицького

  Художньо-меморіальний музей Леопольда Левицького (1906 – 1973) засновано у оселі митця, що обіймає затишне п’ятикімнатне помешкання у будинку на вул. Устияновича, 10/1. Музей постав у 1981 році. У експозиції відтворено основні віхи формування та становлення цього відомого львівського графіка, зарепрезентовано найвагоміші мистецькі здобутки у царині графіки та малярства. Живу пам’ять, теплий спогад про знаного митця доносить низка архівних матеріалів та меморіальних предметів (як-то: особисті речі художника, інтер’єр тощо). Художньо-меморіальний музей Леопольда Левицького (відділ НМЛ ім. А. Шептицького. Запрошуємо щоденно з 10.00 до 18.00 (крім п’ятниці та суботи)

  Адреса: м. Львів, вул. К. Устияновича, 10/1 (на карті)

  Тел. тел. (+38 032) 261-06-10

  Рубрика: Музеї і галереї у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Художньо-меморіальний музей Івана Труша

  Художньо-меморіальний музей Івана Труша (1869 – 1941). Художньо-меморіальний музей цього видатного українського художника та громадського діяча було відкрито у 1986 році у вишуканій двоповерховій віллі (на вул.. І.Труша, 28), збудованій у 1910 році за проектом знаного архітектора О.Лушпинського у стилі модерн. У ній художник мешкав разом із сім’єю впродовж 1910–1941 рр. Осібняк заповіли Національному музеєві у Львові нащадки художника для влаштування у ньому художньо-меморіального музею. Із часу відкриття тут діє постійна експозиція, розгорнена у двох розділах. Перший розділ презентує багатогранний талант Івана Труша , що обіймає собою різні сфери мистецького та суспільного життя Галичини на зламі ХІХ–ХХ століть. Добірка фотографій та епістолярна спадщина із архіву митця розкривають його як непересічну особистість, а низка теоретичних публікацій, роздумів на актуальні теми культурного та мистецького життя – як критика та громадського діяча. У другому розділі експозиції увазі глядач...

  Адреса: м. Львів, вул. І. Труша, 28 (на карті)

  Тел. тел. (+38 032) 237-04-63

  Рубрика: Музеї і галереї у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 1)
 • 111

  Художньо-меморіальний музей Олекси Новаківського (1872 – 1935)

  Художньо-меморіальний музей Олекси Новаківського (1872 – 1935) відкритий у віллі (на вул. Листопадового Чину,11), у якій впродовж 1913–1935 років жив та працював славетний український митець. Будинок – імпозантна двоповерхова споруда із червоної цегли, виконана у неороманському стилі, є пам’яткою архітектури кінця ХІХ століття, що постала за проектом відомого львівського архітектора Ю. Захарієвича і свого часу була власністю польського художника Яна Стики. У 1907 році будинок придбав митрополит Андрей Шептицький і 1908 р. подарував Національному музеєві у Львові як фундацію для потреб митців. У 1913 р. у цьому будинку оселяється О. Новаківський, що прибув із сім’єю із Кракова на запрошення митрополита А. Шептицького. У період 1920–1930-х років майстерня О. Новаківського і заснована ним перша в Галичині приватна українська мистецька школа стала одним із найактивніших осередків українського мистецького життя. У березні 1972 року з нагоди урочистого відзначення ЮНЕСКО 100-річчя від дня н...

  Адреса: м. Львів, вул. Листопадового Чину, 11 (на карті)

  Тел. тел. (+38 032) 261-05-52

  Рубрика: Музеї і галереї у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Художньо-меморіальний музей Олени Кульчицької

  Художньо-меморіальний музей Олени Кульчицької (1877 - 1967) заснований у 1971 році у колишньому помешканні та творчій майстерні художниці (у будинку на вул. Листопадового Чину, 7), що як і увесь мистецький доробок згідно із заповітом було передано в дар українському народові в особі Національного музею у Львові. У чотирьох просторих кімнатах музею розгорнена експозиція, яка у повному обсязі розкриває найвагоміші грані глибинної, різноманітної за тематикою і жанрами творчості художниці у контексті набутків оєвропейсь кого мистецтва ХХ століття. Розпочинаючи від ранніх пошуків під знаком сецесійного модерну, розвиненого і сміливо поєднаного із стильовими особливостями українського народного мистецтва, мисткиня сформувалась у потужного майстра національного складу, чию творчість можна ставити в ряд з митцями світового чи європейського масштабу. Малярство, графіка, декоративно-ужиткове мистецтво, публіцистична спадщина, меморіальні предмети та архівні матеріали, представлені у експозиції, ...

  Адреса: м. Львів, вул. Листопадового Чину, 7 (на карті)

  Тел. тел. (+38 032) 261-07-06

  Рубрика: Музеї і галереї у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.