додати запис
в каталог
Музеї і галереї у Львові
RSS

Львів музеї і галереї.

Безперечно, Львів – місто, що надихає. Недарма творчість та мистецтво заповнюють місто починаючи з вулиць, і закінчуючи театрами та галереями. Варто лише подивитися на різноманіття місцевої архітектури, щоб переконатися, що у Львові насправді живуть і працюють досить творчі особистості. І це вже історична закономірність.
Так, у Львові досить велика кількість культурних осередків: театрів, музеїв, галерей, тощо. Проте львівське мистецтво не обмежена лише їх стінами. Воно – всюди. Так, талановитих музикантів, художників, танцівників Ви зможете зустріти прямо на вулицях міста. Саме там вони просто дарують жителям та гостям міста свою творчість.
Також, щоб насолодитися львівським мистецтвом, не обов’язково відвідувати всі виставкові центра та музеї. У деяких кав’ярнях та кнайпах Львову теж не обходиться без мистецьких подарунків. Так, львівська кнайпа «Дзига» постійно проводить виставки сучасних художників. До того ж, завітавши саме до цього закладу Ви зможете насолоджуватися не лише чудовою кухнею та напоями, а й прекрасним джазом у живому виконанні.
У Львові представлені досить різні напрямки мистецтва. Що стосується музики, місто багате як сучасними виконавцями (здебільшого рок-гурти), так і більш класичними авторами (майстри джазу). Образотворче мистецтво також багате своїм різнобарв’ям.
У розділі «Львів мистецький» Ви відкриєте для себе різноманіття мистецьких закладів Львову. Також, Ви матимете можливість ознайомитися з творчою направленістю того чи іншого музею, галереї, та обрати для себе найбільш близький та імпонуючий. До того ж, у нас представлені адреси та контакті дані музеїв та галерей, а також графік їх роботи. Тобто з нашою допомогою Ви завжди зможете спланувати для себе культурний відпочинок у Львові, та духовно збагатитися.

 • 111

  Львівський Палац мистецтв

  Львівський Палац мистецтв,відкритий у 1996р., за своїми площами найбільший в Україні. При загальній площі 8,7 тис. м. кв. площа експозиційних залів складає 3,6 тис. м. кв. Розміри 12-ти експозиційних залів, розташованих на 4-х рівнях, від 60 м кв. до 780 м кв. В палаці є конференц-зал на 200 місць зі сценою та арт-вітальня. Починаючи з перших виставок, присвячених відкриттю, ЛПМ вибрав орієнтацію на виконання посередницької функції між сучасним мистецьким середовищем і шанувальниками мистецтва, на те, щоб представляти на широку глядацьку публіку пошуки і здобутки сучасного мистецтва, розвивати творчі зв’язки між реґіонами України, сприяти розвитку творчого потенціалу міста, стати містком інтеґрації у європейський мистецький простір. Палац Мистецтв відкритий: з 10.00 до 17.00, крім понеділка

  Адреса: м.Львів, вул. Коперника,17 (на карті)

  Тел. тел: (032) 261-47-33
  тел/факс: (032) 297-00-10

  Website: http://www.artpalace.org.ua/

  Рубрика: Музеї і галереї у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  галерея "Зелена канапа"

  Галерея "Зелена канапа" представляє сучасне мистецтво Львова. Щотри тижні змінні експозиції, проекти, персональні виставки. Продаж творів мистецтва.

  Адреса: Львів, вул. Вірменська 7 (на карті)

  Тел. 032 235 75 49

  Website: http://www.artgreensofa.com

  Рубрика: Музеї і галереї у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 1)
 • 111

  МУЗЕЙ ІДЕЙ

  Час роботи: щодня з 11:00 до 19:00 Музей Ідей заснований в пивницях колишнього Бернардинського монастиря. Від загально прийнятого музейного формату відрізняється тим, що не має фондів матеріального характеру, а переслідує мету формування синтетичного мистецького простору, створюючи нові сенси та форми емоційного впливу на глядача. Музей Ідей проводить свої багаторічні проекти такі, як : MezzoДром – тижні національних культур Львова; БернарденҐарден – простір пластичних ідей; СклоКоко – пленер гутного скла; КіноЛев – міжнародний фестиваль незалежного кіна; LeoПолтвіс – проект ревіталізації львівської ріки Полтви.

  Адреса: Україна, м. Львів, вул. Валова. 18а. (на карті)

  Тел. +38(032) 295-69-68
  факс. +38(032) 254-61-55

  Website: http://ideas-museum.virtual.ua/

  Рубрика: Музеї і галереї у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.