додати запис
в каталог
Освіта у Львові
RSS

Освіта у Львові

Львів – не лише місто історії, а й місто студентства. Студентське життя у Львові таке ж яскраве і різнобарвне, як і саме місто. Надзвичайно прогресивна та креативна молодь є обличчям львівського студентства. Серед Львівських студентів є багато представників різноманітних субкультур, що говорить про їх різносторонність та неординарність. Студенти Львівських ВНЗ не лише відвідують пари, а й є досить творчими особистостями. До того ж вони зберігають, плекають та розвивають в собі та інших любов до рідної культури та історії.
Відповідно, у Львові є досить велика кількість вищих навчальних закладів. Базовим і найбільш відомим серед них є класичний Львівських національний університет імені Івана Франка. У ньому представлені практично всі напрямки підготовки фахівців. Не менш відомим є Національний університет «Львівська Політехніка». Серед навчальних закладів технічного спрямування України та східної Європи саме він є найстаршим. Також у Львові є медичні, аграрні, економічні та інші інститути. Є, також, різноманітні філії столичних та європейських навальних закладів. Варто зазначити, що практично в кожному з них є факультети післядипломної освіти. Тобто, якщо Ви хочете отримати другу вищу освіту, це не стане великою проблемою.
На нашому сайті ви зможете знайти каталоги ВНЗ Львова, філій столичних та європейських університетів, в тому числі їх коротку характеристику та контактні дані. До того ж у цьому розділі представлені інші навчальні заклади, де ви можете здобути знання та додаткову інформацію з різних сфер діяльності. Наприклад, на сьогодні досить актуальними є мовні школи. Саме тому якщо Ви бажаєте відкрити для себе, або ж закріпити знання з тієї чи іншої мови, у нас є контактні дані навчальних закладів, які стануть Вам у пригоді.

 • 111

  ПП "Робот-Інтелект" D'elite School

  Англійська для спілкування та кар'єри за 4,5 місяці! Ми навчаємо англійській мові швидко, фундаментально та назавжди!Пропонуємо не зазубрювати, а думати та аналізувати.після закінчення курсу наш слухач не втрачає набутих знань та навичок. курси англійської дуже інтенсивні. кожен слухач навчиться: - говорити англійською - думати англійською; - гарантовано засвоїть граматику; - отримає розмовну практику на грунті всього граматичного матеріалу. Кожного слухача, який відвідує курси забезпечуємо унікальним навчальним комплектом!

  Адреса: м.Львів, вул. Городоцька, 8, офіс 409

  Тел. (032)247-05-50
  (093)571-13-15
  (097)064-02-10

  Website: http://www.d-eliteschool.com.ua

  Рубрика: Освіта у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Центр іноземних мов Respect

  Курси англійської мови.

  Адреса: с.Зимна Вода, вул. Тичини 2 (навпроти Епіцентру) (на карті)

  Тел. 380987129095

  Website: http://http://respect-edu.lviv.ua

  Рубрика: Освіта у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • Universal Talk

  Ми пропонуємо Вам професійне та ефективне вивчення іноземних мов (англійської, німецької, французької, іспанської, польської, чеської,японської, китайської), виходячи з індивідуальних потреб кожного. Для досягнення цієї цілі ми використовуємо новітні навчальні матеріали та посібники, постійно оновлюємо аудіо- та відеоматеріали, використовуємо новітні методи навчання, формуємо маленькі групи до 6 осіб, робимо акцент на правильну вимову та якнайшвидшому вмінні спілкуватись іноземною мововою. Ми надаємо послуги усного і письмового перекладів.

  Адреса: вул. Нечуя-Левицького, 5/3в (на карті)

  Тел. 261-35-29, 098-585-41-58, 093-479-40-28

  Website: http://www.utalk.com.ua

  Рубрика: Освіта у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Мовний центр "Victory"

  Переклади з арабської, польської,англійської, італійської, іспанської, російскої, португальської, ческої,грецької.....Нотарльні завірення, апостиль та легалізація,виготовлення довідки про несудимість.

  Адреса: вул. Коперника 22 Львів (на карті)

  Тел. тел. +38 (032) 253 72 78
  тел. +38 (066) 539 10 16
  тел. +38 (093) 914 99 60
  тел. +38 (068) 526 74 85

  Website: http://victory.lviv.ua/

  Рубрика: Освіта у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  My Choice

  Курси англійської мови для дорослих та школярів у Львові на Сихові. Індивідуальні та групові заняття з англійської. Підготовка до ЗНО. Комунікативна методика. На сайті міститься інформація про курси, форми та програми навчання на курсах, контактна інформація і вартість занять.

  Адреса: 79049, м. Львів, пр-т. Червоної калини, 109 (на карті)

  Тел. 067 69 69 506
  032 240 58 05

  Website: http://mychoice.lviv.ua/

  Рубрика: Освіта у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.