додати запис
в каталог
Освіта у Львові
RSS

Освіта у Львові

Львів – не лише місто історії, а й місто студентства. Студентське життя у Львові таке ж яскраве і різнобарвне, як і саме місто. Надзвичайно прогресивна та креативна молодь є обличчям львівського студентства. Серед Львівських студентів є багато представників різноманітних субкультур, що говорить про їх різносторонність та неординарність. Студенти Львівських ВНЗ не лише відвідують пари, а й є досить творчими особистостями. До того ж вони зберігають, плекають та розвивають в собі та інших любов до рідної культури та історії.
Відповідно, у Львові є досить велика кількість вищих навчальних закладів. Базовим і найбільш відомим серед них є класичний Львівських національний університет імені Івана Франка. У ньому представлені практично всі напрямки підготовки фахівців. Не менш відомим є Національний університет «Львівська Політехніка». Серед навчальних закладів технічного спрямування України та східної Європи саме він є найстаршим. Також у Львові є медичні, аграрні, економічні та інші інститути. Є, також, різноманітні філії столичних та європейських навальних закладів. Варто зазначити, що практично в кожному з них є факультети післядипломної освіти. Тобто, якщо Ви хочете отримати другу вищу освіту, це не стане великою проблемою.
На нашому сайті ви зможете знайти каталоги ВНЗ Львова, філій столичних та європейських університетів, в тому числі їх коротку характеристику та контактні дані. До того ж у цьому розділі представлені інші навчальні заклади, де ви можете здобути знання та додаткову інформацію з різних сфер діяльності. Наприклад, на сьогодні досить актуальними є мовні школи. Саме тому якщо Ви бажаєте відкрити для себе, або ж закріпити знання з тієї чи іншої мови, у нас є контактні дані навчальних закладів, які стануть Вам у пригоді.

 • 111

  Школа іноземних мов Language Step, СПД ФО

  Школа іноземних мов Language Step. Англійська мова, польська, французька, італійська, китайська та інші мови у Львові. Вивчення англійської для дітей. Переклади усні та письмові. Підготовка до ЗНО. Підготовка до здачі тестів IELTS, TOEFL та ін. Спеціалізована іноземна мова. Корпоративне, індивідуальне та навчання на курсах іноземних мов.

  Адреса: Львів, проїзд Крива Липа 6, 2-й поверх (направо) (на карті)

  Тел. тел.: (032) 253-06-20
  моб.:(097) 747-16-20
  моб.:(093) 813-25-56

  Website: http://langstep.com.ua

  Рубрика: Освіта у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 4)
 • 111

  Комп'ютерні курси у Львові. Тераконсалт

  Навчальний центр "Тераконсалт" пропонує навчання на комп'ютерних курсах за різними напрямками і рівнями підготовки слухачів. Навчальні курси з вивчення загальних і спеціалізованих програм для дизайнерів, програмістів, проектантів, бухгалтерів, менеджерів, фотографів та ін. Навчання в групах та індивідуально за зручним для Вас графіком. Перелік навчальних курсів: -Початковий -Універсальний -Microsoft Office -Світ Інтернету -Проектування в AutoCad -ArchiCad базовий -ЛІРА -Кошториси в АВК-5 -Комп'ютерна графіка -3D Studio Max -Web-дизайн -Школа цифрової фотографії -Відеомонтаж -1С: Підприємство 8 -Основи бухобліку та 1С:Підприємство 8 -Основи програмування на мовах С,С++ В нас можна не лише швидко, а й ефективно освоїти нову спеціальність або підвищити свою професійну кваліфікацію. Наші викладачі-практики допоможуть використовувати час не на виправлення помилок, а на навчання ефективного користування спеціалізованими чи загальними програмами. У нас діє система зн...

  Адреса: вул.Дорошенка, 29 (на карті)

  Тел. (032)240-30-93
  067-67-011-37

  Website: http://www.teraconsult.com.ua/courses/

  Рубрика: Освіта у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 1)
 • 111

  Курси програмування OktenWeb University

  Курси програмування OktenWeb University – це потужний стартовий майданчик для тих, хто бажає ознайомитися з основами програмування та освоїти базові елементи професії програміста. Наші курси: -Основи програмування - БЕЗКОШТОВНО -JAVA CORE -JAVA COMPLEX -JAVA ADVANCED -HTML / CSS -JAVASCRIPT -JAVASCRIPT ADVANCED -QA/QC -Бази Даних -SEO

  Адреса: Львів, Пл. Князя Святослава 5в (на карті)

  Тел. 073 - 260 - 46 - 46

  068 - 260 - 46 - 46

  Website: http://owu.com.ua/

  Рубрика: Освіта у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • Роял академія

  “Роял академія” у місті Львові пропонує послуги з навчання за наступними професіями: • курси перукаря-стиліста, • візажиста, • спеціаліста з естетики, • нарощування вій та брів, • з перманентного макіяжу, • косметолога, • масажу, • лікаря-ін’єкціоніста. Наші ціни є нижчими та відповідають якості наших послуг. Головний акцент ми робимо на практичних заняттях. На відміну від інших компаній, ми не даємо багато теоретичних знань, адже розуміємо, що результат буде мало ефективний. Заняття на наших курсах проводяться на якісному обладнанні. Після успішного закінчення курсу особа отримає сертифікат чи диплом та спеціальність, що буде затребувана на ринку праці. Якщо ви хочете навчатися на наших курсах у Львові, зателефонуйте до нас або залиште заявку на нашому сайті.

  Адреса: Роял академія (на карті)

  Тел. 79012, м. Львів, вул. Волощака 6 /7
  +38 (067) 370-51-95

  Website: http://royalacademy.com.ua/uk/

  Рубрика: Освіта у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.