додати запис
в каталог
Освіта у Львові
RSS

Освіта у Львові

Львів – не лише місто історії, а й місто студентства. Студентське життя у Львові таке ж яскраве і різнобарвне, як і саме місто. Надзвичайно прогресивна та креативна молодь є обличчям львівського студентства. Серед Львівських студентів є багато представників різноманітних субкультур, що говорить про їх різносторонність та неординарність. Студенти Львівських ВНЗ не лише відвідують пари, а й є досить творчими особистостями. До того ж вони зберігають, плекають та розвивають в собі та інших любов до рідної культури та історії.
Відповідно, у Львові є досить велика кількість вищих навчальних закладів. Базовим і найбільш відомим серед них є класичний Львівських національний університет імені Івана Франка. У ньому представлені практично всі напрямки підготовки фахівців. Не менш відомим є Національний університет «Львівська Політехніка». Серед навчальних закладів технічного спрямування України та східної Європи саме він є найстаршим. Також у Львові є медичні, аграрні, економічні та інші інститути. Є, також, різноманітні філії столичних та європейських навальних закладів. Варто зазначити, що практично в кожному з них є факультети післядипломної освіти. Тобто, якщо Ви хочете отримати другу вищу освіту, це не стане великою проблемою.
На нашому сайті ви зможете знайти каталоги ВНЗ Львова, філій столичних та європейських університетів, в тому числі їх коротку характеристику та контактні дані. До того ж у цьому розділі представлені інші навчальні заклади, де ви можете здобути знання та додаткову інформацію з різних сфер діяльності. Наприклад, на сьогодні досить актуальними є мовні школи. Саме тому якщо Ви бажаєте відкрити для себе, або ж закріпити знання з тієї чи іншої мови, у нас є контактні дані навчальних закладів, які стануть Вам у пригоді.

 • 111

  ГО "Інстиут досліджень соціального капіталу "

  Навчально-ознайомча подорож «Освітнє коло» ЛЬВІВ – ЗАЛЬЦБУРГ – ПАРИЖ – ВІДЕНЬ – ЛЬВІВ 19 - 27 жовтня 2013 року В РАМКАХ ПРОГРАМИ ВИ ВІДВІДАЄТЕ: 1. Економічний факультет університету міста Зальцбург; 2. Презентацію Австрійської служби академічних обмінів (OeAD) в м. Зальцбург; 3. Найстаріший університет Європи – Сорбону в м. Париж; 4. Економічний факультет університету Сорбони; 5. Презентацію «Навчання та стипендійні можливості в Австрії»; 6. Університет туристичної справи «Модуль» у м. Відні; 7. Оглядові екскурсії містами Зальцбург, Париж, Відень. В РАМКАХ ПРОГРАМИ ВИ ДІЗНАЄТЕСЬ: 1. Особливості системи освіти Австрії та Франції; 2. Як вступити на навчання до ВУЗів в Зальцбурзі, Відні та Парижі; 3. Про можливості отримання стипендій на навчання в Австрії та Франції. Запрошуються студенти, викладачі, науковці та усі зацікавленні у пізнанні освітніх систем Австрії та Франції!!! Організатори: Громадська організація «Інститут Досліджень Соціального Капіталу»...

  Адреса: м. Львів (на карті)

  Тел. +380963986531

  Website: http://expert-portal.org/

  Рубрика: Освіта у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • Адреса: м. Львів, вул. Коперника 44 (на карті)

  Website: http://everest-center.com/

  Рубрика: Освіта у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 1)
 • 111

  Студія масажу Наталії Безвуляк

  Студія масажу Наталії Безвуляк проводить навчальні курси масажу у Львові для новачків, професіоналів та просто тих, хто бажає освоїти масаж. Професія «масажист» є дуже затребуваною в наш час, а опанувати її можна просто зараз. Нашу програму побудовано таким чином, щоб максимум практичних занять комбінувалися із найнеобхіднішими теоретичними відомостями.

  Адреса: Дудаєва 20, м. Львів (на карті)

  Тел. +380973331489

  Website: http://massagecourse.com.ua/

  Рубрика: Освіта у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  ПЕРСПЕКТИВА, ПП

  Вища освіта в Польщі. Присяжний перекладач польської мови Письмові переклади польською мовою.

  Адреса: Львів (на карті)

  Тел. (093) 5346686
  (097) 0648913

  Website: http://osvitavpolshchi.cba.pl

  Рубрика: Освіта у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.