додати запис
в каталог
Львівські ЗМІ
RSS

Львівські ЗМІ

Журналістика – четверта влада. Так як у кожному регіоні нашої країни є свої представники влади, кожне місто України повинне мати і свої засоби масової інформації (далі ЗМІ). Місцеві мас-медіа мають на меті огляд життя та новин міста, регіону. Також, ЗМІ місцевого та регіонального рівнів мають інформувати жителів про дії влади на місцях.
Львівські місцеві ЗМІ представлені пресою, телебаченням та радіо. Газети у Львівові з’явились досить давно. Хоча з роками змінився формат, обкладинки та дизайн друкованих ЗМІ, вони так само інформують місцевих жителів про головні події міста та України в цілому. Особливим є те, що вся преса на Львівщині друкується лише державною мовою. Найвідомішими представниками Львівської преси є газети «Експрес», «Високий замок». Придбати свіжу пресу Ви зможете практично на кожній зупинці трамваю, у кожному магазині та супермаркеті.
Також у Львові є велика кількість теле- та радіоканалів. Один з них - ТРК «Люкс». Він транслює не лише новини міста, а й розповідає цікаві факти з історії Львова, а також загадкові легенди. Деякі з львівських телеканалів співпрацюють з національними телеканалами («Новий канал», «Інтер» тощо). Телебачення та радіо Львову також працюють лише на державній мові. Таким чином Львівські ЗМІ не лише виконують свої місцеві забов’язання, а й є достойним прикладом суто українських журналістських матеріалів та продуктів.
У розділі «Львівські ЗМІ» представлені каталоги представників мас-медіа Львівщини. Детальніше з ними Ви можете ознайомитися безпосередньо на електронних сторінках самих видань та редколегій, так як ми надаємо посилання на Інтернет –ресурси львівських ЗМІ.

У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.