додати запис
в каталог
Спорт у Львові
RSS

Спорт

Спортивнее життя Львова досить різноманітне та багате. Так, у місті є професійні представники різних спортивних напрямків: футбольна команда, збірна волейболістів (як жіноча, так і чоловіча), та багато інших спортивних колективів.
Найвідомішою футбольно. Юріною на Львівщині є ФК «Карпати». На гербі команди символічно зображений лев, як символ рідного міста. Команда захищає спортивну честь міста на всеукраїнських турнірах. Львів має власний стадіон, який приймав не одну спортивну зустріч. До того ж, спортивна інфраструктура буде вдосконалена до моменту проведення «Євро - 2012».
Також, у Львові є декілька волейбольних клубів. Один з них має назву, однойменну з рідним містом – «Львів». Вони приймають участь як у Всеукраїнських, так і міжнародних змаганнях. Окрім того, у Львові є жіноча збірна з волейболу.
До того ж, у Львові є велика кількість спортивних шкіл. Саме тут виховують спортивне майбутнє міста та країни.
Якщо говорити не про професійний спорт, а більш розвиваючий, у Львові ви знаєте жосиьвелику кількість спортивних та тренажерних залів, фітнес-клубів, танцювальних шкіл. Тобто, якщо Ви не маєте на меті глобальні перемоги на рівні професійного спорту, а просто хочете тримати себе та своє тіло в тонусі, Ви завжди можете звернутися саме до них. Йога, фітнес, пілатес, аеробіка, різні танцювальні напрямки завжди допоможуть вам не просто чудово виглядати, а й мати добрий настрій. Що стосується чоловіків, у Львові є велика кількість спортивних та фітнес - клубів, в яких є професійні тренажерні зали, а також кваліфіковані інструктори.
На нашому сайті Ви зможете ознайомитися з каталогами представників Львівського спортивного життя (футбольні клуби, волейбольні команди тощо). А також саме тут ви знайдете інформацію про можливість оздоровлення та підтримки тонусу власного організму.

У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.