додати запис
в каталог
Товари і послуги у Львові
RSS

Товари і послуги

У цьому розділі Вашій увазі представлені каталоги сайтів компаній та підприємств, що надають різного роду послуги, а також, безпосередньо, торгових представників різноманітних компаній. Тобто, якщо Вам необхідно придбати ті чи інші товари, або ж Вам необхідна допомога спеціаліста в тій чи іншій сфері діяльності, і Ви не знаєте, куди звернутися – це не проблема. Ми надаємо інформацію про різноманітні підприємства,торгово-розважальні центри,гіпермаркети, приватні центри консультації, магазини та склади.
Так, на нашому сайті представлені каталоги Інтернет-ресурсів наступних послуг: юридичні, адвокатура, модельні агентства та інші. Тобто, якщо Вам необхідна допомога у тих чи інших питаннях з цих напрямків, у нас ви завжди знайдете контактні дані відповідних підприємств та служб. До того ж Ви маєте можливість переглянути відгуки про кожного з них. Таким чином, у Вас є можливість завжди розраховувати на професійну допомогу та консультацію кваліфікованих фахівців у тій чи іншій сфері.
Що стосується товарів, знову ж таки ми надаємо широкий вибір напрямків, за якими Ви можете обрати необхідні Вам товари. Так, у цьому розділі «Товари і послуги» представлені наступні групи товарів: одяг та взуття, подарунки, квіти, сувеніри, сантехніка, кераміка, галантерея, а також інформація про гуртові та роздрібні склади. Переглянувши каталоги сайтів та магазинів, ви зможете обрати для себе саме той, що найбільш задовольнить вашим вимогам. Окрім того, в каталогах ви знайдете прямі посилання на Інтернет-магазини. Це дасть Вам змогу здійснювати покупки не виходячи з дому.

 • Адреса: м. Львів, вул. Шептицьких, 14 (на карті)

  Тел. Телефон адвоката: 067-35-20-455

  Website: http://urist.te.ua/

  Рубрика: Товари і послуги у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • АДВОКАТСЬКІ, ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ ЛЬВІВ

  Усі види адвокатських і юридичних послуг 1. Усне та письмове юридичне консультування, в тому числі, з виїздом до клієнта 2. Юридичний супровід податкових спорів: - Юридичний супровід при проведенні перевірок суб’єктів господарювання органами ДПС - Складення заперечення на акти податкових перевірок - Оскарження податкових повідомлень-рішень в адміністративному та судовому порядку 3. Юридичне обслуговування компаній 4. Аналіз та складення договорів 5. Юридичний супровід реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців: - Реєстрація юридичної особи - Реєстрація приватного підприємця - Зміна керівника юридичної особи - Зміна розміру статутного капіталу юридичної особи - Зміна видів діяльності (КВЕД) - Отримання виписки, витягу, довідки з ЄДР юридичних осіб та ФОП - Юридичний супровід при придбанні та продажі корпоративних прав 6. Представництво у адміністративних, цивільних, господарських, кримінальних судових справах: - Складення, оформлення та подання позовних заяв...

  Адреса: 79000 м. Львів, Вулиця Соломії Крушельницької, 21 оф. 1 (на карті)

  Тел. +38 (032) 2610403
  +38 (032) 2616482
  +38 (067) 2541190

  Рубрика: Товари і послуги у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Адвокат Кульчицький Олександр

  Адвокат у Львові надає юридичні послуги з підготовки позовних заяв, написання скарг, звернень, юридичних висновків та представництва інтересів в суді. Стягнення страхового відшкодування та матеріальних збитків при ДТП. Адвокат надає юридичні послуги при розлученні, поділі майна, стягненні аліментів тощо.

  Адреса: вул. Київська, 23/7 (на карті)

  Тел. 0937063347
  0672088268

  Website: http://advokat.advokatura.lviv.ua

  Рубрика: Товари і послуги у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 3)
 • 111

  Адвокат Гаталяк Макар Ярославович

  Надання адвокатських, юридичних послуг та ведення справ у судах.

  Адреса: м.Львів, пл.Ринок (на карті)

  Тел. 0673939934

  Рубрика: Товари і послуги у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 14)
 • Адвокатська компанія «Дегтяренко та партнери»

  Адвокатська компанія "ДЕГТЯРЕНКО ТА ПАРТНЕРИ" успішно працює на теренах України більше п’яти років. За ці роки у нас сформувалася команда досвідчених юристів, що надають кваліфіковану правову допомогу і виконують поставлені Клієнтом завдання у сфері юриспруденції. Наша компанія зарекомендувала себе з найкращої сторони, оскільки наші послуги завжди були і залишаються на якісному рівні. Клієнт, який звернувся до нас один раз - не замислюється про подальший вибір юридичної фірми, якщо необхідність у правовій допомозі виникла знову. Адвокатська компанія «ДЕГТЯРЕНКО ТА ПАРТНЕРИ» пропонує Вам скористатись послугами компанії у сфері надання юридичних послуг. Практичний досвід юристів компанії дозволяє пропонувати Вам ефективну стратегію дій та оптимальні рішення в наступних сферах юриспруденції:  Судова практика (представництво та захист інтересів у судах);  Господарське та договірне право;  Корпоративне право;  Податкове право та податкове планування;  Зовнішньоекономічна діяльн...

  Адреса: м. Львів, вул. Зарицьких, буд. 26, оф. 12 (на карті)

  Тел. тел. 261-50-65
  тел. /факс 225-64-54
  тел. моб. 067-340-82-72

  Website: http://Lawyergroup.com.ua

  Рубрика: Товари і послуги у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • адвокат Олешко Тарас

  Усі види адвокатських послуг!

  Адреса: м. Львів, вул. Винниченка, 12/8 (на карті)

  Тел. (097) 43 888 40
  (032) 275 15 60

  Рубрика: Товари і послуги у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 2)
У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.