додати запис
в каталог
Товари і послуги у Львові
RSS

Товари і послуги

У цьому розділі Вашій увазі представлені каталоги сайтів компаній та підприємств, що надають різного роду послуги, а також, безпосередньо, торгових представників різноманітних компаній. Тобто, якщо Вам необхідно придбати ті чи інші товари, або ж Вам необхідна допомога спеціаліста в тій чи іншій сфері діяльності, і Ви не знаєте, куди звернутися – це не проблема. Ми надаємо інформацію про різноманітні підприємства,торгово-розважальні центри,гіпермаркети, приватні центри консультації, магазини та склади.
Так, на нашому сайті представлені каталоги Інтернет-ресурсів наступних послуг: юридичні, адвокатура, модельні агентства та інші. Тобто, якщо Вам необхідна допомога у тих чи інших питаннях з цих напрямків, у нас ви завжди знайдете контактні дані відповідних підприємств та служб. До того ж Ви маєте можливість переглянути відгуки про кожного з них. Таким чином, у Вас є можливість завжди розраховувати на професійну допомогу та консультацію кваліфікованих фахівців у тій чи іншій сфері.
Що стосується товарів, знову ж таки ми надаємо широкий вибір напрямків, за якими Ви можете обрати необхідні Вам товари. Так, у цьому розділі «Товари і послуги» представлені наступні групи товарів: одяг та взуття, подарунки, квіти, сувеніри, сантехніка, кераміка, галантерея, а також інформація про гуртові та роздрібні склади. Переглянувши каталоги сайтів та магазинів, ви зможете обрати для себе саме той, що найбільш задовольнить вашим вимогам. Окрім того, в каталогах ви знайдете прямі посилання на Інтернет-магазини. Це дасть Вам змогу здійснювати покупки не виходячи з дому.

 • ЮВ Гарант

  Адвокатське об’єднання «Гарант» є юридичною фірмою, що об’єднує висококваліфікованих юристів, які мають багатий досвід роботи з клієнтами.

  Адреса: м.Львів, вул.Івана Пулюя, 40 корпус 9 (на карті)

  Тел. +38 ‎067 857 57 70

  Рубрика: Товари і послуги у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Профітулс — магазин професійного інструменту

  "Профітулс" — один з тих магазинів, де ви зможете купити дійсно оригінальні запчастини для Штіль та електроінструменту інших виробників, мастило моторне 2-тактне STIHL та інші розхідники, від яких напряму залежить довговічність та стабільність роботи Вашого професійного інструменту. Для підтвердження оригінальності інструменту від "Профітулс", ми готові кожному продемонструвати сертифікати офіційного дилера, надані магазину представництвами: STIHL та VIKING, Bosch, Metabo, Makita, DeWalt.

  Адреса: вулиця Смаль-Стоцького, 1 (на карті)

  Тел. (067)373-35-67, (032)253-03-43

  Website: http://profitools.lviv.ua

  Рубрика: Товари і послуги у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • ТОВ “РОМІОЛ”

  ТОВ “РОМІОЛ” проектує, впроваджує та виготовляє промислове обладнання. Одним з основних наших напрямків є виготовлення клепальних машин, які затребувані в різноманітних сферах промисловості та виготовлення прес-форм для видування поліетиленових каністр, пляшок, флаконів, ємкостей а також ПЕТ пляшок. Подане на нашому сайті обладнання пройшло довгий шлях трансформацій та вдосконалень заради досягнення високої його якості та надійності. Для цього, зокрема, ми використовуємо тільки якісні комплектуючі світових виробників, таких як: Сamozzi, Schneider Electric, HIWIN, Bosch Rexroth та інші. Також ми приділяєм багато уваги конструкції та зовнішьому вигляду нашого обладнання, щоб на ньому було приємно та зручно працювати.

  Адреса: Україна, м. Львів, вул. Петра Панча, 11/105. (на карті)

  Тел. +38 (032) 252-85-02
  +38 (067) 267-07-82
  +38 (093) 091-34-43

  Website: http://romiol.com.ua/

  Рубрика: Товари і послуги у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Технохолод

  Асортимент продукції підприємства: вертикальні холодильні вітрини, пристінні гірки, бонети, холодильні шафи, шафи низькотемпературні і середньотемпературні, холодильні камери, холодильні агрегати, плити електричні, шафи пекарські, шафи для піци, лінії самообслуговування, багатофункціональні печі, стелажі.

  Адреса: с. Пасіки-Зубрицькі, вул. Гетьмана Мазепи, 128 (на карті)

  Тел.
  life 063 359 08 08

  mts1 095 359 08 08

  KyivStar 068 359 08 08


  Website: http://tehnoholod.lviv.ua

  Рубрика: Товари і послуги у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • Металбокс

  Металбокс - сучасна українська компанія, яка функціонує на ринку професійного інструменту та обладнання близько двох десятків років і завоювала за цей час репутацію надійного поставщіка.Ми пропонуємо товари вітчизняного виробництва, а також поставляються від відомих брендів Німеччини, США, Швеції, Італії, Китаю та інших країн , серед яких: -. верстаки слюсарні, візки інструментальні для оснащення робочого місця в майстернях виробничих цехів, СТО и др сучасна металеві меблі для офісів, спортивних і оздоровчих комплексів, промислових підприємств тощо; - сейфи різних видів (вогнестійкі, зламостійкі, офісні, збройові, ексклюзивні та ін), а також депозитні комірки; -. професійний інструмент ручного типу різного призначення, набори інструментів; - обладнання для СТО, автосервісів (верстати, лещата, шафи, стелажі, інструментальні візки, освітлювальні прилади і т .буд) ;. У нас діють різноманітні акції, знижки і т.д. Слідкуйте за новинами на нашому сайті, і ви отримаєте можливість придбати пев...

  Адреса: м.Львів, вул.Кульпарківська 95а (на карті)

  Тел. +38 (044) 360-58-58
  +38 (096) 360-58-58

  Website: http://metalbox.com.ua/

  Рубрика: Товари і послуги у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  ТОВ "Віко Сервіс"

  Виробництво і продаж торгового обладнання для магазинів продовольчих і промислових товарів. Системи металевих стелажів Уні, Віко, Пасаж, Акцент. Касові бокси. Спеціалізовані стелажі: овочеві, кондитерські, хлібні, перфоровані, сітчасті. Торгові меблі для магазинів одягу, взуття, побутової техніки, посуду, аптек. Настінне, пристінне та острівне торгове обладнання. Пряме представництво виробника ТОВ «Віко Україна» в західній Україні (торгова марка Wiko).

  Адреса: вул. У.Кравченко,10 (на карті)

  Тел. 0676173035

  Website: http://wiko.in.ua

  Рубрика: Товари і послуги у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Продаж и установка кондиционеров во Львове недорого кондиціонери львів купити

  Системи кондиціонування будь-яких типів, продаж, встановлення, сервісне обслуговування, ремонт.

  Адреса: ул. Шота Руставели 13 (на карті)

  Тел. 0935758535

  Website: http://teplo-holod.lviv.ua

  Рубрика: Товари і послуги у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  ravbud1

  Наша компанія пропонує автоматичні ворота, автоматику до воріт, захисні ролети, шлагбауми, маркізи та жалюзі. Продаж, встановлення та доставка по м. Львів. Доступні ціни та висока якість. Досвід роботи та швидке виконання робіт

  Адреса: м.Львів, вул. Городоцька, 174 (на карті)

  Тел. (096) 65-77-488

  Website: http://ravbud.com.ua/

  Рубрика: Товари і послуги у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  ТОВ "Віко сервіс"

  Виробництво і продаж торгового обладнання для магазинів продовольчих і промислових товарів. Системи металевих стелажів Уні, Віко, Пасаж, Акцент. Касові бокси. Спеціалізовані стелажі: овочеві, кондитерські, хлібні, перфоровані, сітчасті

  Адреса: м.Львів, вул.У.Кравченко, 10 (на карті)

  Тел. 0676173035

  Website: http://wiko.in.ua

  Рубрика: Товари і послуги у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Сигналiзацiя

  Встановлення Охороно-пожежноі сигналізаціі,відео-камери,відео-домофони.Гарантія,обслуговування,Ремонт.Документація!Знижки на обладнання.Завжди раді Вам допомигти.

  Адреса: м.Львов (на карті)

  Тел. 0934546087

  Рубрика: Товари і послуги у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Пакувальне обладнання "Clips Pak"

  Ми реалізуємо пакувальне обладнання для пекарень та інших підприємств які займаються виробництвом харчової продукції з подальшим запаковуванням їх у пакети. Ми пропонуємо Вашій увазі пакування за допомогою напівавтоматичного кліпсатора польського виробника PAK-TREND. У нас Ви зможете замовити як обладнання так і витратні матеріали до них.

  Адреса: Дрогобич (на карті)

  Website: http://www.clips-pak.in.ua

  Рубрика: Товари і послуги у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 7)
 • ТзОВ "ВП "ЕНЕЙ ЛТД"

  Виробниче підприємство «ЕНЕЙ» – вітчизняний виробник вертикальної та горизонтальної опалубки. В арсеналі підприємства – виробничі лінії з виготовлення власного профілю; плазмова різка; лінія торцювання, шліфування, зрощення брусу та виготовлення будівельної балки Н-20; камери фарбування, полімеризації, сушки; лінія виготовлення пластмасових щитів для опалубки та пластмасових наконечників для балки; лінія виготовлення будівельного риштування.

  Адреса: м. Львів, вул. Кульпарківська, 93 (на карті)

  Тел. тел./факс: +38 (032) 242-14-15
  тел: +38 (067) 922-01-63

  Website: http://eneyvp.com.ua/

  Рубрика: Товари і послуги у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Мийдодир-Клінінг

  Професійне прибирання. Кваліфікований клінінг приміщень, квартир, офісів, будинків. Миття вікон. Хімчистка килимів, кавроліну, м'яких меблів. Прибирання після ремонту. Професійна техніка та хімія "Керхер". (032)247-60-30,(067)696-78-98,(063)9637530 www.myidodyr.com.ua myidodyr@ukr.net

  Адреса: вул.Пулюя (на карті)

  Тел. (032)247-60-30,(067)696-78-98,(063)9637530

  Website: http://www.myidodyr.com.ua

  Рубрика: Товари і послуги у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 3)
 • 111

  Професійний інструмент DeWalt

  Інтернет-магазин DeWalt за доступними цінами пропонує професійний інструмент для будівництва та обробки матеріалів: перфоратори, пили, пилососи, плиткорізи, рубанки, фени будівельні, фрезери, шліфмашини, шуруповерти, відбійні молотки, деревообробні молотки, а також засоби індивідуального захисту. Продукція найбільш відомої компанії DeWalt – це надійність та якість, яка цінується професіоналами у всьому світі.

  Адреса: Залізнична 6 (на карті)

  Тел. (032) 247 61 37
  095-269-19-79

  Website: http://www.toolsdewalt.com.ua/

  Рубрика: Товари і послуги у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 1)
 • 111

  Страхова компанія ВУСО

  Оформлю АВТОЦИВІЛКУ, Зелену Карту з 20% знижкою, КАСКО по ДТП від 650 грн.

  Адреса: м. Львів вул. Братів мхновських, 1 (на карті)

  Тел. 0976534963 Валерій

  Рубрика: Товари і послуги у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 3)
У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.