додати запис
в каталог
Товари і послуги у Львові
RSS

Товари і послуги

У цьому розділі Вашій увазі представлені каталоги сайтів компаній та підприємств, що надають різного роду послуги, а також, безпосередньо, торгових представників різноманітних компаній. Тобто, якщо Вам необхідно придбати ті чи інші товари, або ж Вам необхідна допомога спеціаліста в тій чи іншій сфері діяльності, і Ви не знаєте, куди звернутися – це не проблема. Ми надаємо інформацію про різноманітні підприємства,торгово-розважальні центри,гіпермаркети, приватні центри консультації, магазини та склади.
Так, на нашому сайті представлені каталоги Інтернет-ресурсів наступних послуг: юридичні, адвокатура, модельні агентства та інші. Тобто, якщо Вам необхідна допомога у тих чи інших питаннях з цих напрямків, у нас ви завжди знайдете контактні дані відповідних підприємств та служб. До того ж Ви маєте можливість переглянути відгуки про кожного з них. Таким чином, у Вас є можливість завжди розраховувати на професійну допомогу та консультацію кваліфікованих фахівців у тій чи іншій сфері.
Що стосується товарів, знову ж таки ми надаємо широкий вибір напрямків, за якими Ви можете обрати необхідні Вам товари. Так, у цьому розділі «Товари і послуги» представлені наступні групи товарів: одяг та взуття, подарунки, квіти, сувеніри, сантехніка, кераміка, галантерея, а також інформація про гуртові та роздрібні склади. Переглянувши каталоги сайтів та магазинів, ви зможете обрати для себе саме той, що найбільш задовольнить вашим вимогам. Окрім того, в каталогах ви знайдете прямі посилання на Інтернет-магазини. Це дасть Вам змогу здійснювати покупки не виходячи з дому.

 • 111

  АО «Бачинський, Коломієць та партнери»

  Послуги адвокатів з питань кримінального захисту, судового представництва, реєстрації підприємства чи юридичної особи

  Адреса: м.Львів, вул.Стефаника, 10/4 (на карті)

  Тел. +38(096)0020100

  Website: http://juresprudency.com.ua

  Рубрика: Товари і послуги у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Адвокатське об'єднання "ГАЛЛЕКС"

  Адвокатське об'єднання "Галлекс" - команда кваліфікованих адвокатів, що мають значний досвід роботи в різних галузях права та надають якісні юридичні послуги у Львові та інших областях. Основні напрямки діяльності - обслуговування бізнесу, створення юридичних осіб та фоп "під ключ", податкове планування, абонентське обслуговування підприємств, стягнення дебіторської заборгованості. Консультування фізичних осіб, судове представництво. Галузі права, в яких спеціалізується Адвокатське об'єднання "Галлекс" - цивільне право, господарське право, кримінальне право, податкове право, адміністративне право, земельне право, корпоративне та міграційне право.

  Адреса: м. Львів, вул. Свєнціцького, 5, оф. 211 (на карті)

  Тел. 032-260-10-67
  068-20-778-77

  Website: http://https://gallex.com.ua/

  Рубрика: Товари і послуги у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Express Marriage Lviv

  xpress Marriage Lviv – юридична компанія яка допоможе Вам зареєструвати шлюб за добу. У команді нашої компанії тільки висококваліфіковані юристи з багаторічним досвідом роботи. Наші фахівці допоможуть Вам оформити шлюб в найшвидші терміни.

  Адреса: м.Львів, вул.Здоров’я 8 (на карті)

  Тел. + 38 096 711-40-10

  Website: http://marriage.lviv.ua

  Рубрика: Товари і послуги у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Діверсіті Севіс Центр

  Прийом заявок на участь в лотереї Green Card. Юридична підтримка, консультації, допомога в оформленні анкети

  Адреса: пл. св. Теодора, 10 (на карті)

  Тел. 032 255 5220

  Website: http://www.greencardcenter.com.ua

  Рубрика: Товари і послуги у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Юридична компанія Leolex

  Юридична компанія “Леолекс” надає послуги у сфері корпоративного, податкового, митного, земельного та трудового права.

  Адреса: вул. Братів Рогатинців, 18 (на карті)

  Тел. +38 067 200 6 300

  Website: http://leolex.net/

  Рубрика: Товари і послуги у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Адвокатське об'єднання "Домінанта"

  Супровід бізнесу – повне комплексне обслуговування бізнесу, від реєстрації суб’єктів господарювання та супроводу господарських операцій до вирішення господарських, податкових, корпоративних, фінансових, спорів, процедур припинення. Бухгалтерське, кадрове обслуговування. Захист інтересів фізичних осіб – адвокатський захист, консультаційні послуги, позовна робота та судове представництво, захист порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів, що виникають із цивільних, житлових, земельних, сімейних, трудових відносин тощо. Проведення семінарів – аналіз актуальних питань, новел нормативно-правової бази у сфері здійснення підприємницької діяльності, практичні рекомендації.

  Адреса: м.Львів вул.Сахарова 43 офіс 206 (на карті)

  Тел. (032) 297 79 36

  Website: http://www.dominanta.lviv.ua

  Рубрика: Товари і послуги у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • Детективне Агентство "Секрет-Сервіс"

  Детективне агентство «Секрет сервіс» - це команда висококваліфікованих професіоналів з багаторічним досвідом роботи в правоохоронних органах і широкою мережею представників.

  Адреса: Львівська обл. м.Самбір вул. Валова 20 (на карті)

  Тел. +38 (096) 6084377

  Website: http://secret-service.in.ua/

  Рубрика: Товари і послуги у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • Адвокат Львів

  Адвокат у Львові Роман Шпирка надає професійні консультації у Львові з питань цивільного, сімейного, адміністративного, господарського та договірного права. Адвокат забезпечує грамотне складення позовних заяв, інших процесуальних документів, скарг, запитів та договорів (оренди, позички, поставки, купівлі-продажу, шлюбного договору). Роман Шпирка може діяти на захисті Ваших прав та інтересів у судах (загальної юрисдикції, адміністративних та господарських) в усіх інстанціях. Демократична цінова політика дозволяє бачити серед моїх клієнтів як фізичних так і юридичних осіб (для юридичних осіб важливим є напрямок юридичного супроводу бізнесу). shpyrka.com.ua

  Адреса: м. Львів, пл. Соборна 12а офіс 27 (на карті)

  Website: http://shpyrka.com.ua

  Рубрика: Товари і послуги у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 1)
 • адвокат, юрист, Львів, послуги

  Адвокат, юрист, Львів, надання послуг! Захист та відновлення всіх Ваших порушених, невизнаних, або оспорюваних прав, свобод та інтересів від пошушень з боку будь -яких фізичних, юридичних осіб, державних органів, установ, організацій будь - яких форм власності, що виникли або можуть виникнути з адміністративних, господарських, сімейних, цивільних, майнових, житлових, спадкових, кредитних, банківських, правовідносин, заподіяння шкоди, відшкодування збитків, в тому числі і від ДТП. Виконання судових рішень, участь у виконавчому провадженні, стягнення, зобов'язання. Визначення імовірності виграшу справи, задоволення позову. Представництво та вступ у будь - яку справу на любій стадії процесу, в будь - яких судових, правоохоронних, державних та приватних органах України. Виготовлення та подання будь - яких процесуальних документів, позовів, апеляцій, касації, заяв, скарг, клопотань та інших передбачених діючим законодавством України документів. Представництво може здійснюватись на всій ...

  Адреса: вул. Дорошенка, 25 / 10 (на карті)

  Тел. +3 80322 35-85-22,+38 067-268-66-76,

  Рубрика: Товари і послуги у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • Адвокат у Львові Роман Шпирка

  Адвокат у Львові Роман Шпирка надає професійні консультації у Львові з питань цивільного, сімейного, адміністративного, господарського та договірного права. Адвокат забезпечує грамотне складення позовних заяв, інших процесуальних документів, скарг, запитів та договорів (оренди, позички, поставки, купівлі-продажу, шлюбного договору). Роман Шпирка може діяти на захисті Ваших прав та інтересів у судах (загальної юрисдикції, адміністративних та господарських) в усіх інстанціях. Демократична цінова політика дозволяє бачити серед моїх клієнтів як фізичних так і юридичних осіб (для юридичних осіб важливим є напрямок юридичного супроводу бізнесу).

  Адреса: м. Львів, пл. Соборна 12а, офіс 27 (на карті)

  Тел. http://shpyrka.com.ua/

  Website: http://shpyrka.com.ua

  Рубрика: Товари і послуги у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • 111

  Агентство іноземних мов “Галицький перекладач”

  Повний спектр перекладацьких послуг в Агентстві іноземних мов “Галицький перекладач”: письмовий переклад (різноманітна тематика); усний переклад (синхронний, послідовний); переклад документів та нотаріальне засвідчення; апостиль та легалізація документів; акредитований переклад та засвідчення у посольствах; сприятливі умови для корпоративної співпраці

  Адреса: вул. Чайковського, 17, 1-й пов., м. Львів, 79000 (на карті)

  Тел. тел./факс (032) 244-58-52
  тел. моб. 096 566-31-77

  Website: http://www.halpereklad.com.ua

  Рубрика: Товари і послуги у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • ПП "Захист прав громадян"

  Перелік послуг : дають консультації та роз'яснення з юридичних питань, усні і письмові довідки щодо законодавства; складають заяви, скарги та інші документи правового характеру; посвідчують копії документів у справах, які вони ведуть; здійснюють представництво в суді, інших державних органах перед громадянами та юридичними особами; здійснюють захист у кримінальних справах; подають юридичну допомогу підприємствам, установам, організаціям; здійснюють правове забезпечення підприємницької діяльності громадян і юридичних осіб; складають цивільно-правові договори (контракти), здійснюють їх супровід; складають різноманітні правові документи, скарги та заяви; Щопонеділка та щосереди, адвокати фірми надають БЕЗКОШТОВНІ юридичні консультації всім бажаючим.

  Адреса: 79005, м.Львів, пр.Шевченка, 28 (на карті)

  Тел. 2612071, моб.0636443721

  Рубрика: Товари і послуги у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 0)
 • Юридичні консультації, представництво, захист

  Надання коротких безкоштовних консультацій по питаннях, які не потребують спеціального чи детального дослідження. По більш складних чи деталізованих питаннях можливе надання платних письмових консультацій і послуг по підготовці юридичних документів в режимі електронної переписки. Представництво і захист інтересів у відповідних установах та судах.

  Адреса: м.Львів, вул. Богдана Хмельницького, 106, офіс 212 (на карті)

  Website: http://gnot.pp.ua

  Рубрика: Товари і послуги у Львові

  рейтинг:
  (кількість голосів: 2)
У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.