додати запис
в каталог
Ярмарок можливостей для пенсіонерів «Бути сучасним! Стати успішним» - Афіша

Ярмарок можливостей для пенсіонерів «Бути сучасним! Стати успішним»

30-09-2012

В рамках всеукраїнських Днів навчання у Львові проведуть Ярмарок можливостей для пенсіонерів «Бути сучасним! Стати успішним». Такий слоган проекту, що спрямований на популяризацію ідеї навчання протягом цілого життя серед дорослого населення та громадськості. Кампанію ініціювало Представництво Інституту з Міжнародного Співробітництва Німецької Асоціації Народних Університетів за підтримки громадських організацій України. На пенсіонерів Львова чекає розширена програма – дні навчання закінчаться Ярмарком можливостей для людей літнього віку.

Ярмарок можливостей для людей літнього віку.

«Дізнатись щось нове – це завжди цікаво, будь тобі 20 чи 60 років. Кампанія «Днів навчання дорослих» спрямована на популяризацію ідеї навчання протягом цілого життя серед дорослого населення та громадськості. Адже лише будучи сучасним можна стати успішним», - повідомила Людмила Гришко, керівник відділу роботи з літніми людьми об'єднання САМОПОМІЧ.

В рамках Днів навчання відбудуться семінари із фінансової грамотності, психології, права, оздоровчі програми та майстер-класи із особистісного розвитку. З 27 по 29 вересня Дні навчання пройдуть також у Києві, Полтаві та Криму. А 30 вересня у Львові об'єднання САМОПОМІЧ організує Ярмарок можливостей для літніх людей.

«Часто старші люди цілими днями сидять вдома, бо не знають, чим можна себе зайняти. А інколи вечори відпочинку чи групи спілкування - це єдине місце, де ці старші люди можуть відпочити, відчути себе щасливими, адже вдома у них - багато клопотів, проблем. Ярмарок можливостей для людей літнього віку – це підсумок нашої річної роботи. Тільки тут пенсіонери зможуть побачити, що САМОПОМІЧ серйозно зацікавлена в їхньому корисному дозвіллі. Адже старші люди – це наші батьки, і вони заслуговують лише найкращого», - розповіла керівник відділу роботи з людьми літнього віку Людмила Гришко.

Здоров’я, творчість, навчання, дозвілля, спілкування – усе це та багато іншого запропонуєСАМОПОМІЧ старшим людям на Ярмарку можливостей для людей літнього віку. Ярмарок відбудеться 29 вересня на площі Ринок.

Детальну програму Днів навчання дорослих у Львові шукайте на сайті samopomich.org

« До архіву подій

У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.