додати запис
в каталог
Фотогалерея «Львів старовинний»

Фотоальбоми

Старовинний Львів.Собор Св.Юра

Старовинний Львів.Собор Св.Юра

рейтинг (голосів: 0):


Автор:


Відгук:

Увага! Відгуки модеруються до того, як вони будуть опубліковані на сайті.
Ми не гарантуємо термінів розгляду ваших відгуків. Ваш відгук може бути не розміщено, якщо він не відповідає вимогам сайту.Саме старі фотографії старовинного міста розкривають його характер. У фотоальбомі «З приватних колекцій» Львів постає у своїй первозданній красі.
Крізь фотографії здається, що ти власноруч можеш доторкнутись до історії. До тієї історії, яка нас досі оточує. Вона, як і століття тому, ховається в архітектурі будівель, в перехрестях вулиць, у стінах соборів. Проте ритм та тенденції сучасності та повсякденного життя все більше відділяють нас від тих давно минулих днів. Тих днів, коли площі не були заповнені багатотисячним населенням та безліччю автомобілів, а на фоні соборів не виднілися рекламні плакати та борди. У цьому фотоальбомі Ви відкриєте Львів у тій чаруючій спокійній красі, в якій він існував століття тому. Кольорова гамма, у якій представлені фотографії, доповнює атмосферу історичної величності та чарує своєю вічною актуальністю та безсмертям. Саме у фотоальбомі «З приватних колекцій» крізь призму старовинного Львову відкривається вічність.


Якщо Ви є власником унікальних фотографій старого Львова,то Ви можете поділитись ними,виславши скан з персональним описом фотографії, на адресу:
support@lvivposter.com. Ми обов'язково розмістимо їх в нашому фотоальбомі.
Також,ми готові придбати у Вас авторські фотографії старого Львова! Щоб продати фото Львова або старих листівок з зображенням Львова,пишіть на адресу:support@lvivposter.com. з поміткою "продам фотографії Львова".

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.