додати запис
в каталог
Статті

Викрадені з НАСА ноутбуки містили таємні коди доступів.

19-03-2012

НАСА зізналася що в березні 2011 року у них було вкрадено ноутбук з незашифрованими «алгоритмами,якими користувались для контролю над Міжнародною Космічною Станцією ІСС», – поінформувало Агентство в рапорті, призначеному для Конгресу США.

 

Заява НАСА знайшлася в рапорті головного інспектора Агенціїй, Пола Мартіна, для Комісії конгрессу з Науки, Космічного Простору і Технології. Мартін стверджував що в березні 2011 року украдено „нешифрований” ноутбук НАСА,внаслідок чого наступила „втрата алгоритмів, які використовуються в  системах пілотування, керування і контролю Міжнародною Космічною Станцією”.Мартін не з'ясував, які кроки прийнято для викриття крадіжки і коли її виявлено.

 

У подальшій частині рапорту генеральний інспектор НАСА поінформував Конгрес що НАСА між квітнем 2009 та 2011 року втратила 48 ноутбуків. В них містились персональні дані, номери  Social Security а також вразливі дані, які стосувались космічних програм Orion i Constellation.

- НАСА не в стані точно визначити, яка кількість даних знаходилась на ноутбуках працівників в момент втрати чи крадіжки, оскільки Агентство повинне більше покладатись на усній інформації від працівників,ніж на  основі копії даних – стверджується в рапорті.

 

Рапорт Мартіна інформує також про виявлення поважних “дир”  в системі безпеки інформаційної мережі ІТ, причетної до НАСА. Відбулося це в процесі аудиту 28 березня 2011.

- Ми виявили що 6 серверів, зв'язаних з системою контролю космічних кораблів, причетних до НАСА, а також дані, перехоплення яких  дозволило б атакуючому,перейняти контроль польоту над цими кораблями або керувати ними в непередбачений спосіб,мали істотні системні“дири”– зауважується в рапорті. Іншою загрозою могло б бути можливе використання цих серверів для “взлому”мережі НАСА „що б зашкодило операціям НАСА або спричинило б  їх сповільнення”.

 

Додатково в процесі аудиту зауважено, що сервери НАСА не є правильно і безпечно сконфігуровані. У зв'язку з чим існує легкий доступ ймовірних атакуючих до ключів шифрування, паролів та акаунтів. Ці проблеми витікали внаслідок,сповільнення впровадження програми інформаційної безпеки в Агентстві”. Результатом аудиту стало прийняття  рішення по прискоренню впровадження програми інформаційної безпеки і постійний моніторинг серверів НАСА.

 

У 2011 році медіа (в т.ч. газети Computer world i Wired, The Wall Street Journal, The New York Timesа також інші інформаційні портали) повідомили  про поганий захист комп'ютерів НАСА перед можливою атакою.

У 2008-2010 роках хакерам,двічі, на короткий час, вже вдавалося перехопити керуваннянавіть двома метеорологічними сателітами  NOAA, що знаходилисьпід керуванням Агентства. (PAP)

Опубліковано за матеріалами odkrywcy.pl

« До списку статей


Увага! Коментарі модеруються до того, як вони будуть опубліковані на сайті.
Ми не гарантуємо термінів розгляду ваших коментарів. Ваш коментар може бути не розміщено, якщо він не відповідає вимогам сайту.

Автор:


Відгук:
У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.