додати запис
в каталог
Статті

Чарівне місто Львів

19-03-2013

Львів очима туриста

На пагорбах Прикарпаття серед мальовничих зелених лісів стоїть вже багато століть стародавній Львів. Засноване це славетне місто ще за часів правління великого князя Данила Галицького, який збудував його для свого сина Лева.

Коли заснували Львів

Вперше в історії Львів згадується 1256 року, цей рік і вважають датою заснування міста. З 1272 до 1340 року Львів був столицею Галицько-Волинського князівства. За роки свого існування Львів побував у складі багатьох держав: Угорщини, Польщі, Австрії, СРСР, і це звісно не могло не відбитися на його зовнішньому вигляді та архітектурі. Найдавніші архітектурні шедеври міста датують ще епохою готики. На жаль, пожежа 1527 року знищила більшість готичних пам’яток архітектури. Згодом на одноповерхових готичних житлових будинках та фундаментах заможні власники добудовували наступні поверхи у стилях ренесанс, бароко, ампір. Але ця неймовірна суміш стилів виглядає дуже органічно та створює у місті неповторну ауру таємниці, що дихає сивою давниною.

Львівські леви

Символом Львова є...ну звичайно ж лев. Він – могутній і справедливий захисник – прикрашає собою герб міста. Пара грізних кам'яних левів охороняє Ратушу. Ще двоє солодко сплять перед входом у давній склад зброї – Порохову Вежу. Кажуть, що сон їхній спокійний тільки тоді, коли місту нічого не загрожує. Якщо ж наступають вороги, леви прокидаються, щоб віддано захищати спокій мешканців.

Містична краса Львова

Блукаючи вузенькими мощеними каменем вуличками,не зважаючи на Львівську погоду варто неодмінно завітати у одну з затишних кав'ярень, де гостинно частують запашною гарячою кавою або смачним Львівським пивом, яке варять за традиційними рецептами ще з 1715 року. Чарівний Львів і уночі. З найвищої точки міста– Високого Замку він мерехтить тисячами маленьких вогників, вабить яскравими променями доріг, гіпнотизує боєм годинника на Ратуші опівночі. Мимоволі відчуваєш себе поза часом, а поруч з тобою блукають старовинні подекуди містичні легенди Львова про історичні битви та мужність, про відданість та патріотизм, любов та смерть. І здається, що ще трошечки, ще півкроку – і розгадаєш одну з численних прадавніх львівських таємниць.

« До списку статей


Увага! Коментарі модеруються до того, як вони будуть опубліковані на сайті.
Ми не гарантуємо термінів розгляду ваших коментарів. Ваш коментар може бути не розміщено, якщо він не відповідає вимогам сайту.

Автор:


Відгук:
У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.