додати запис
в каталог
Статті

Театр імені Лесі Українки на фестивалі «На краю осені з Мельпоменою».

05-11-2013

Львівський драматичний театр на ІІ Регіональному фестивалі «На краю осені з Мельпоменою - 2013» у м. Хмельницькому.


З 27жовтня по 2 листопада у м.Хмельницькому відбувся ІІ Регіональний фестиваль «На краю осені з Мельпоменою». 29 жовтня Львівський драматичний театр імені Лесі Українки презентував виставу «Собака на сіні» Лопе де Веги у постановці заслуженої артистки України Людмили Колосович.

Вже не вперше хмельничани радісно приймають ЛДТ ім. Лесі Українки адже колектив театру пам’ятає яскраві враження глядачів від перегляду вистав «Лісова пісня» Лесі Українки та «Моя дорога Памела» Дж. Патріка, які театр презентував на цьогорічних гастролях. І цього разу Хмельницький театр був переповнений задоволеною публікою, яка тепло приймала акторів на сцені. Доказом професійності та високої майстерності постановки стали бурхливі п`ятнадцятихвилинні овації та море квітів. Адже найважливішою і найвищою вдячністю за хорошу виставу є схвальність публіки, її позитив та захоплення.

Як і кожен театральний фестиваль, «На краю осені з Мельпоменою» мав свою особливість: після кожної вистави відбувалося обговорення, у якому брали участь: голова журі фестивалю – народний артист України, член Національної Спілки Театральних Діячів України Олег Мосійчук, члени журі – заслужений діяч мистецтв України, професор, член Національної Спілки Театральних Діячів України Василь Неволов, заслужений діяч мистецтв України, член Національної Спілки Театральних Діячів України, член Національної спілки журналістів України Богдан Мельничук, начальник управління культури, національностей та релігій, член Національної Спілки Театральних Діячів України Ірина Трунова, керівництво Хмельницького театру (директор – заслужений працівник культури України Петро Данчук та художній керівник – Марина Семенюк), представники місцевої преси та колектив театру, який у той вечір презентував виставу. В першу чергу хочеться відмітити, що усі представники журі позитивно сприйняли постановку «Собака на сіні». Голова журі Олег Мосійчук та відомий театральний критик Василь Неволов наголосили на високій професійності молодого акторського складу Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки, виділили режисерську роботу, сценографію і костюми. Василь Васильович Неволов охарактеризував та дав професійну оцінку майже кожній акторській роботі, наголошуючи і на позитивній стороні, і на недоліках. Знаковою похвалою були слова голови журі Олега Мосійчука про те, що ЛДТ ім. Лесі Українки виник з нічого та вже досяг таких вершин. Колектив театру вдячний пану Олегу та всім членам журі за підтримку і натхнення до нових звершень.

Підсумки фестивалю теж додали наснаги, адже ЛДТ ім. Лесі Українки виборов перемогу у трьох номінаціях. Дипломами нагороджені: за перемогу в номінації   "Краща сценографія” -Оксана Радкевич (оформлення) та Наталія Руденко-Краєвська (костюми), за перемогу в номінації   "Жіноча роль другого плану” -артистка Львівського драматичного  театру ім. Лесі Українки Анна Єпатко за  роль Анарди, за перемогу в номінації  "Краща режисерська робота” -заслужена артистка України Людмила Колосович, художній керівник Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки.

 

Оксана Павлюк,

керівник літературно-драматургічної частини

Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки

« До списку статей


Увага! Коментарі модеруються до того, як вони будуть опубліковані на сайті.
Ми не гарантуємо термінів розгляду ваших коментарів. Ваш коментар може бути не розміщено, якщо він не відповідає вимогам сайту.

Автор:


Відгук:
У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.