додати запис
в каталог
Статті

Перші враження від iPad Air

06-11-2013

iPad Air: перші враження і рецензії  планшету від  Apple


Цей  планшет вже можна купити в Україні. Для декого питання, чи варто, є скоріш риторичним. Для тих , хто не впевнений і ще вагається, ми спробуємо щось підказати.

Якщо оглянути рубрику Товари і послуги у Львові і зайти в розділ Комп'ютерна техніка, послуги, тут можна знайти фірми,магазини і організації які здійснюють продаж планшетів у Львові. А тепер перейдем до планшета  iPad Air.

Хоч  деякі  рецензенти зауважують,що в  iPad Air бракує  зчитувача папілярних ліній,однак в той же час, не приховують захоплення новим планшетом:  Функціонально iPad Air  ідентичний  тогорічним моделям.Він пропонує вищу видайність і кращі функції для  відеорозмов. Але,якщо мова зайде про вигляд і естетичні гідності, iPad Air є з іншої планети.

Новий  iPad Air

 

Найкращий повнорозмірний планшет на ринку

Це найкращий повнорозмірний планшет на ринку.Ми були великими фанами  iPadmini в минулому році, а зараз ми фанатіємо від  iPad Air. Більш округлий профіль і фазовані краї надають йому сучасного  вигляду.По-новому розташовані кнопки і перемикач.Їх розмістили в правому верхньому куті, завдяки чому їх значно легше знайти ніж в попередніх моделях планшетів.

Рецензент  The New York Times концентрується на тому, що iPad Air є легший від попередніх моделей планшетів Apple.  iPad Air легкий і стрункий, швидко вантажить фотографії і сайти – значно швидше від старших моделей  iPad, адже Appleв новій моделі пристосував програмне забезпеченнядля  процесора  А7 і навпаки.

Порівняно з іншими планшетами на ринку, Apple як і раніше  має перевагу. Цього можна б було уникнути, якби планшети конкурентів ,були б дещо дешевшими. Але Surface 2 коштує 450 доларів, Galaxy Note - 550 доларів,Xperia Tablet Z теж не дешевий.Причому вони є важчі і їм бракує  різноманітних додатків.

Тестер iPad Air з TechCrunch згадує про те, що планшет  зручніше від попередників  тримати в одній руці. Згідно з офіційними технічними даними, опублікованими Apple, батарея iPad Air забезпечить  10 годин безперервного користування. (…) Дає можливість приблизно 10 годин використовувати в поєднанні  з бездротовим доступом в інтернет, і трохи менш в мережі LTE. Видається, що виправився і час очікування.(…)

Надтонкий  iPad Air

 

Економна батарея iPad Air

Частина магії iPad полягає в тому, що його можна відкласти, забути про нього на декілька днів, а потім взявши в руки мати практично повністю заряджену батарею. Це,ще більше імпонує,якщо взяти до уваги те,що відбулося з змінами в дизайні, при якому  теоретично повинно  залишитися ще менше місця для батареї.

Як вказує сама назва, Air має оновлену конструкцію, завдяки якій зігнали 0,4 кілограма з ваги, кілька сантиметрів з товщини і значну частину оправи. Одночасно зберіг  той  самий 9,7-дюймовий дисплей Retina. Незважаючи на ці імпонуючі аспекти, Apple вдалося зробити пристрій  більш швидким, завдяки А7, в який облаштований  також  і  Apple iPhone 5S.

Рецензент  також звертає увагу  на менший розмір батареї  iPad Air: це могло б мати негативний  вплив на живучість батареї, але, що цікаве, стало ще краще. У нашому тесті з відтворенням фільмів планшета Air вижив аж 13 годин і 45 хвилин. Під час інтенсивного користування пристрій  давав нам трохи більше ніж півтора дня (що правда пару годин в режимі сну). (...) Ми використовували також  iPad Air в якості мобільного hotspot.Через шість годин користування він як і раніше мав понад 70% заряду. В підсумку  ми були задоволені параметрами  батареї в Air.

 

Журналіст видання Time звертає увагу на малу вагу планшета, завдяки якій можна тримати його в одній долоні не ризикуючи болями в зап'ястку. Air має той самий екран, що попередня модель, отже очевидно, що Apple зменшив його звужуючи фрейми. (...) Я турбувався, що мої долоні заважатимуть, затуляючи необхідну інформацію або навіть випадково вводячи в дію функції, яких я не мав наміру вживати. Реально таких проблем не виникло, по частині тому, що ОС пристосована  для відторгнення випадкових дій. Редукція фреймів приносить також іншу істотну вигоду. По-різному,залежно від величини долоні, можна набагато легше дістатися до всіх клавіш на екранній клавіатурі. (...) Я вписав текст швидко за допомогою обох великих пальців рук, неначе я мав справу з найбільшим на світі BlackBerry.

Якість виконання неймовірна, екран чудовий, а це наштовхує на міркування, чи можна зробити ще тонший планшет, який  запропонує той самий час праці батареї. Рецензент Guardian зауважує, що час праці  батареї виносить біля 10 годин - згідно з деклараціями Apple. Процесор М7, який викриває рух або його брак, зменшує знос  батареї в другому випадку. Це не означає, що вона зношується  менше, коли здійснюються операції в тлі (напр. пересилка документів в хмару), але коли покрива є зачинена і iPad лежить непорушно, батарея майже зовсім не сідає.

Slashgear, як і інші видання, цінує невелику вагу планшету а також товщину обудови, але не тільки: Якщо йдться про відтворення мультимедіа, iPad Air має замкнуту обудову, але його динаміки є на диво досить добрими. Без сумніву достатніми, щоб наповнити кімнату звуком без додатково джерела. (...)

Різні кольори  iPad Air

 

За що можна купити iPad Air ?

iPad Air це безкомпромісний  планшет. Гарний дисплей, виразний дизайн, зразкова якість виконання - це золотий стандарт, згідно з яким оцінюють  планшети, і це правильно. (...) Якщо повнорозмірні  планшети  впродовж останніх місяців були витіснені в тінь своїми меншими  братами, то iPad Air доводить, що більший планшет знову знаходиться в центрі уваги.

 

 

За матеріалами видання http://www.komputerswiat.pl/

« До списку статей


Увага! Коментарі модеруються до того, як вони будуть опубліковані на сайті.
Ми не гарантуємо термінів розгляду ваших коментарів. Ваш коментар може бути не розміщено, якщо він не відповідає вимогам сайту.

Автор:


Відгук:
У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.