додати запис
в каталог
Статті

Завершився Конкурс малюнка "Мальовнича Україна"

27-11-2014

Нагородження переможців Конкурсу малюнка "Мальовнича Україна"


РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ ОГОЛОШЕНО

    У середу, 26 листопада 2014 року о 15.00  в музеї Івана Труша відбулося урочисте нагородження переможців Конкурсу малюнка "Мальовнича Україна" (за мотивами живописних творів Івана Труша), що проводиться вже вп’яте.

    Участь у цьогорічному конкурсі взяло 405 учасників зі Львова, Нововолинська та Києва віком від 5 до 16 років. Із робіт учасників Журі конкурсу обрало 35 переможців та номінантів на спеціальні відзнаки.
 

Почесне Журі Конкурсу:
Василь ОТКОВИЧ (голова журі) – заслужений діяч мистецтв України, лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка, директор Львівського державного коледжу декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша, кандидат мистецтвознавства, доцент, 
Оксана БІЛА – заступник з наукової роботи директора Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького.
Володимир РИБОТИЦЬКИЙ – лауреат премії ім. Івана Труша, член Національної спілки художників України, викладач-спеціаліст вищої категорії Львівського державного коледжу декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша.
Олександра ЛЯХОВИЧ викладач-спеціаліст вищої категорії, викладач-методист Львівського державного коледжу декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша.
Оксана ХОРОШКО – викладач-спеціаліст першої категорії Львівського державного коледжу декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша.

Конкурсу малюнка "Мальовнича Україна"  в музеї Труша

Конкурсанти змагались у чотирьох вікових категоріях, в кожній з яих було обрано по чотири переможці та призначено одне Гран –прі.


ГРАН ПРІ

Олександра Трегуб

учениця 1-А класу

Львівської спеціалізованої

школи №4 І ступеня

Гран прі Конкурсу малюнка "Мальовнича Україна"


І вікова категорія (5-7 років)

І місце

Лілія Мартинів

вихованка Студії образотворчого мистецтва „Бджілка”

Центру дитячої та юнацької творчості

Сихівського району міста Львова

ІІ місце

Оля Колб

вихованка Народного художнього колективу України,

студії образотворчого мистецтва „Дивосвіт”

Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості міста Львова

 

ІІІ місце

Софія Сова

вихованка Зразкового художнього колективу України,

 студії образотворчого мистецтва „Живиця”

Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості  міста Львова

Переможці Конкурсу малюнка "Мальовнича Україна"

ІІІ місце

Ірина Кулібаба

учениця 2-Б класу Львівської середньої школи №51

імені Івана Франка


ІІ вікова категорія (8-9  років)

І місце

Остап Процюк

вихованець Народного художнього колективу України,

 студії образотворчого мистецтва „Дивосвіт”

Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості

 міста Львова

ІІ місце

Вікторія Чернешова

учениця 4 класу

Львівської середньої школи №51

імені Івана Франка

ІІІ місце

Олександра Мінєєва

вихованка Народного художнього колективу України,

 студії образотворчого мистецтва „Дивосвіт”

Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості  міста Львова

 ІІІ місце

Діана Дацько

вихованка Студії образотворчого мистецтва „Бджілка”

Центру дитячої та юнацької творчості

Сихівського району міста Львова


ІІІ вікова категорія (10 - 11  років)

І місце

Левко Добосевич

вихованець Народного художнього колективу України,

студії образотворчого мистецтва „Дивосвіт”

Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості міста Львова

ІІ місце

Діана Іванишин

вихованка Студії образотворчого мистецтва

„Барвиста палітра” Львівської середньої школи №98

ІІІ місце

Каріна Андрейко

учениця 5 класу

Львівської загальноосвітньої школи-інтернату №2

ІІІ місце

Дмитро Улицький

вихованець Львівської державної дитячої

школи мистецтв № 10

 


ІV вікова категорія (12 -16  років)

І місце

Андрій Ватаманюк

учень 7-Г класу

Львівської лінгвістичної гімназії

ІІ місце

Вікторія Проць

студентка І курсу

Львівського державного коледжу

декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша

ІІ місце

Олеся Шень

учениця 11-А класу

Нововолинського ліцею-інтернату

ІІІ місце

Ігор Симоні

учень 8 класу

Львівського художнього ліцею

при Львівській національній академії мистецтв

Нагородження переможців Конкурсу малюнка "Мальовнича Україна"

У Львові відбудеться Благодійний концерт на підтримку сил АТО “Штурм”

 

А також Журі конкурсу призначили 17 Спеціальних відзнак:

Тарас Шиманський

вихованець Студії образотворчого мистецтва „Бджілка”

Центру дитячої та юнацької творчості

Сихівського району міста Львова

Яна Возняк

вихованка Львівської дитячої державної

 школи мистецтв № 10

Меланія Базилевич

учениця 1 класу

Львівської спеціалізованої  школи

 І ступеня „Джерельце”

Георгій Цимбала

вихованець Народного художнього колективу України

 студії образотворчого мистецтва „Дивосвіт”

Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості міста Львова

Катерина Долошицька

вихованка Народного художнього колективу України ,

 студії образотворчого мистецтва „Дивосвіт”

Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості  міста Львова

Оля Панас

учениця 2 класу Львівської загальноосвітньої школи-інтернату № 2

Максим Давидов

вихованець Львівської дитячої державної  школи мистецтв № 10

Софія Бльок

вихованка Народного художнього колективу України ,

 студії образотворчого мистецтва „Дивосвіт”

Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості міста Львова

Денис Карпенко

учень 3-А класу Львівської спеціалізованої школи

школи № 53 І ступеня  

Юрій Михальський     

вихованець Студії образотворчого мистецтва „Бджілка”

Центру дитячої та юнацької творчості

Сихівського району міста Львова

Каріна Гриджак

вихованка Львівської державної дитячої

школи мистецтв № 10

Мар’яна Микуш

вихованка Львівської державної дитячої

школи мистецтв № 10

Андріана Антонюв

учениця  5  класу

Львівської загальноосвітньої школи-інтернату №2

Олеся Мозіль

вихованка Народного художнього колективу України ,

 студії образотворчого мистецтва „Дивосвіт”

Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості міста Львова

Устим Бадзай

учень  5-В класу

Львівської спеціалізованої середньої школи № 28

Анастасія Міщенко

вихованка Студії образотворчого мистецтва „Бджілка”

Центру дитячої та юнацької творчості

Сихівського району міста Львова

Вікторія Ничай

вихованка Студії образотворчого мистецтва „Бджілка”

Центру дитячої та юнацької творчості

Сихівського району міста Львова

Остап Заяць

вихованець Студії образотворчого мистецтва „Бджілка”

Центру дитячої та юнацької творчості

Сихівського району міста Львова


Особливими відзнаками за активну участь у конкурсі також були нагороджені вчителі та керівники гуртків:

 

Ірина Павич, вчитель образотворчого мистецтваЛьвівської середньої школи №51імені Івана Франка

Світлана Петрів, вчитель початкових класівЛьвівської спеціалізованої школи №53

І ступеня

Галина Гетьман, вчитель початкових класівЛьвівської спеціалізованої школи №53

І ступеня

Олександра Гарбуз, вчитель початкових класівЛьвівської спеціалізованої школи №53  І ступеня

Лілія Новікова, педагог-організаторЛьвівської спеціалізованої школи І ступеня №4

Тетяна Заставська, вчитель початкових класів Львівської спеціалізованої школи

І ступеня №4

Неля Савка, вчитель початкових класів Львівської спеціалізованої  школи І ступеня №4

Леся Орищин,вчитель початкових класів Львівської спеціалізованої  школи І ступеня №4

Ольга Іванюк, вчитель образотворчого мистецтваЛьвівської спеціалізованої середньої школи №28

Зоряна Крьока, вчитель-логопед  Львівської середньої школи-інтернату №2

Олена Кондор, керівник студії образотворчого мистецтва„Барвиста палітра”

Львівської середньої школи №98

Ірина Матіяш, вчитель образотворчого мистецтваЛьвівської середньої школи №34

імені Маркіяна Шашкевича

Ірина Медянець, вчитель образотворчого мистецтваЛьвівської державної дитячої

 школи мистецтв № 10

Тетяна Бойко, вчитель образотворчого мистецтваЛьвівської державної дитячої

 школи мистецтв № 10

Оксана Добуш, керівник  Зразкового художнього колективу України,  студії образотворчого мистецтва „Живиця”Личаківського будинку дитячої та юнацької творчостіміста Львова

Зоряна Безпалко ,керівник Народного художнього колективу України ,студії образотворчого мистецтва„Дивосвіт”Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості міста Львова

Василь Підгірський, вчитель української мови та літературиЛьвівської лінгвістичної гімназії

Олена Палій, викладач образотворчого мистецтваЛьвівського художнього ліцею

при Львівській національній академії мистецтв

Наталя Кузьменко, викладач образотворчого мистецтваЛьвівського художнього ліцеюпри Львівській національній академії мистецтв

Богдана Матвієнко, викладач образотворчого мистецтваЛьвівського художнього ліцеюпри Львівській національній академії мистецтв

Оксана Гурна, вчитель початкових класівЛьвівської середньої спеціалізованої школи № 8

Тетяна Литвин, вчитель початкових класівНавчально-виховного комплексу

„Школа-гімназія „Сихівська”

Валентина Сінкевич, вчитель початкових класівНавчально-виховного комплексу

„Школа-гімназія „Сихівська”

Оксана Костирка, вчитель початкових класівНавчально-виховного комплексу

„Школа-гімназія „Сихівська”

 

 

Творчі роботи переможців Конкурсу до 6 грудня 2014 року експонуватимуться на виставці в залах Художньо-меморіального музею Івана Труша, після чого будуть передані у фонд Львівської дитячої спеціалізованої клінічної лікарні.

 

Завдяки нашим партнерам всі переможці змогли отримати цікаві подарунки та безкоштовні сертифікати, що стали приємною винагородою їх таланту.

Юні художники отримали смачні солодощі від Благодійного фонду «СВІТ ДИТИНИ», цікаві книжечки та право на публікацію їх власних малюнків від видавництва «СВІТ ДИТИНИ», журнали та диски з уроками англійської мови від редакції дитячого журналу „ПІЗНАЙКО”  та художню літературу від видавництва «КАЛЬВАРІЯ»

Переможці зможуть  відвідати заняття з малювання від «ТВОРЧОЇ СТУДІЇ СОФІЇ ОГОРОДНИК» та провести день у англомовному таборі від Школи англійської мови „GREENCOUNTRY”.

Туристична компанія «ЧУДО-ТУР» запросила  діток здійснити казкову мандрівку у „Чудо-поїзді”, а туроператор «ВИР МАНДРІВ» дарує володарю Гран –прі поїздку «В гості до Святого Миколая».

 Наймолодшим переможцям Дитячий центр „КУЗЯ”  та Дитячий розважальний центр „ВЕСЕЛИЙ ВУЛИК” запропонували сертифікати на ігри та розваги.  Сімейний парк активного дозвілля „SKYPARK” запросив дітей весело провести день, ПАРК КУЛЬТУРИ ТА ВІДПОЧИНКУ ім. Богдана Хмельницького надав можливість покататись на атракціонах, а Кінокомплекс ПЛАНЕТА КІНО ІМАХ” запропонував квитки на кіносеанси. 

 


Наша сторінка Львівської Афіші у Facebook для зручного перегляду новин і анонсів у Львові,що пропонує портал Львівська Афіша .

« До списку статей


Увага! Коментарі модеруються до того, як вони будуть опубліковані на сайті.
Ми не гарантуємо термінів розгляду ваших коментарів. Ваш коментар може бути не розміщено, якщо він не відповідає вимогам сайту.

Автор:


Відгук:




У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.