додати запис
в каталог
Статті

Розумний будинок

27-09-2010

Який він,розумний будинок?


Розумними можуть бути не тільки окремі речі, розумним може бути цілий будинок. Причому, не маленький, на 28 поверхів. Такий будинок споруджено в Москві. У ньому встановлено спеціальне енергозберігаюче обладнання, вбудовані інформаційні та телекомунікаційні мережі та системи. Будинок буквально нашпигований мікропроцесорами і оптоволоконними лініями зв'язку, що забезпечують високу швидкість передачі оцифрованої інформації. Системи безпеки, протипожежного захисту та управління будівлею інтерактивні, вони самі сповіщають про збої та неполадки. Більш того, у разі пошкодження ліній зв'язку і управління, керуюча мережа автоматично перебудовується для забезпечення ефективного управління в нових умовах.
Де будинок, там і місто. Ну, не місто, а містечко. На 13 тисяч будинків. І всі дома, - розумні. Тобто, об'єднані оптоволоконними магістралями в єдину мережу з комп'ютерами, утворюючи єдину систему контролю життєдіяльності міста. Такий містечко росте на околиці Лос-Анжелеса. Жителі його можуть, не встаючи з крісла, перевірити, хто стоїть біля вхідних дверей, і відкрити її. Не заходячи в дитячу кімнату, подивитися, як ведуть себе діти, встановити належну температуру та освітлення в кімнатах. Важливо також і те, що будинком можна управляти дистанційно, перебуваючи хоч за тисячі кілометрів від нього. Скажімо, ви прийшли на роботу і згадали, що йдучи, забули вимкнути світло чи телевізор. Заходите зі свого робочого комп'ютера в Інтернет, відшукуєте сторінку вашого будинку, вимикаєте електроприлади або включаєте, що хочете. З таким будинком і на роботу їздити не обов'язково. Будинок дозволяє отримати роботу дистанційно, зустрітися з колегами на відео конференції, перевірити свій банківський рахунок і розпорядитися щодо платежів. Не обов'язково і мотатися по магазинах, тим більше, стояти в черзі. Будинок сам відстежить, які продукти харчування у вас закінчилися, зробить замовлення по Інтернету, і навіть сам зварить вам каву. А вже можливості для відпочинку в такому будинку і зовсім необмежені. Не хочете дивитися одну з п'ятисот телепрограм або слухати улюблену музику - можете замовити квитки в театр або туристичну поїздку. Будинок для справжніх ледарів.
І ще пам'ятайте. Ваш будинок - це ваша фортеця. Він освітить ганок при появі нічного гостя і повідомить вас заздалегідь про його прихід, а якщо в будинку нікого немає, заявить в поліцію в разі несанкціонованого вторгнення. Відеокамери, розташовані в будинку і навколо нього, плюс Інтернет, дозволять спостерігати за будинком, де б ви не знаходилися.

 


На Львівському порталі Львівська Афіша можна ознайомитися з іншими заходами які відбудуться у 2014 році у Львові.

« До списку статей


Увага! Коментарі модеруються до того, як вони будуть опубліковані на сайті.
Ми не гарантуємо термінів розгляду ваших коментарів. Ваш коментар може бути не розміщено, якщо він не відповідає вимогам сайту.

Автор:


Відгук:
У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.