додати запис
в каталог
Статті

А шо воно таке, отой Паркур…?

01-10-2010

Ви коли не будь бачили людину з крилами? А такі люди живуть серед нас. Дуже часто ви проходите повз них не звертаючи жодної уваги… Люди більш обізнані з такою штукою як “Le Parkour” називають їх трейсерами. Трейсер (від французького traceur) – той, хто прокладає шлях. Та як нас в народі тільки не називали: джампери, паркурщики, ямакасі, мавпи,”патріоти”, був навіть один випадок коли ми були: “Васю диви, як тойво хлопці скачут” =) Як сказав один мій знайомий: «Усім відома теорія Чарльза Дарвіна за якою людина пішла від мавпи. А от homosapiens, що вернувся до прародичів тепер зветься – трейсер» =) Практично всі вони мали рацію, якщо враховувати міру їхньої обізнаності в цьому мистецтві. Мистецтво? Та чи можна говорити про паркур як про мистецтво. Отже все-таки, що воно таке отой паркур? Паркур(від французького Parkour, спотворене від Parcours) – дистанція, смуга перешкод. Він ще досить молоденький, всього 18 років. І прийшов до нас із Франції де був заснований Давидом Беллем. Він поєднує в собі особливу філософію світосприйняття, гімнастику, легку атлетику, бойові мистецтва і білдерінг(лазіння по стінах). Та кожен бачить паркур по своєму. Ось декілька висловів людей, що на їхню думку – Паркур.
Іра: “Паркур – це комплекс різноманітних трюків, які виконують ці – як їх там?”
Бодя: “Паркур – це спосіб самовираження ”.
Іра: “Паркур – це дибіли стрибають з будинків ”.
Taile(трейсер): “Паркур – це мистецтво вільно рухатись у просторі, долаючи любі перешкоди на своєму шляху, як моральні так і фізичні ”.
Іра: “Паркур – це спосіб комплексно використовувати м’язи тіла для подолання перешкод ”.
Юля: “Це такий спорт, правда?”
Усі розглядають паркур під різними ракурсами. Одні бачать мистецтво красиво рухатись, інші пусту трату часу і вбивання організму, а треті розглядають його не як мистецтво, не як спорт, а як стиль життя, як унікальний спосіб світобачення і світосприйняття. Що ж до мене. Що таке паркур для мене? Напевно все і одразу… Шалений стукіт серця перед стрибком. Страх, який сковує усе тіло так, що ти не в змозі зрушити з місця. Заряд адреналіну котрий змушує палати усі внутрішні органи. Неможливо передати ті відчуття які наповнюють тебе після вдалого стрибка, чи виконаного елемента – суміш землі, адреналіну, трави, радості, втоми, свободи і задоволення. Це так ніби ти вирвався із міцних обіймів сірих буднів, і став зовсім іншою людиною, для якої немає меж, є тільки перешкоди, які можна подолати…
Дякую за увагу…

« До списку статей


Увага! Коментарі модеруються до того, як вони будуть опубліковані на сайті.
Ми не гарантуємо термінів розгляду ваших коментарів. Ваш коментар може бути не розміщено, якщо він не відповідає вимогам сайту.

Автор:


Відгук:
У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.