додати запис
в каталог
Статті

Історія виникнення мобільного телефону

30-03-2013

Хто винайшов мобільний телефон

У 1973 році Мартін Купер продемонстрував перший стільниковий телефон. Він складався з батареї, радіоприймача і мікропроцесора (мікро-комп'ютера). Мешканці Нью-Йорка не могли повірити своїм очам, побачивши, як Купер йде вулицею і розмовляє по телефону. Але шлях до цього винаходу був прокладений набагато раніше. Ще в 1800 році Алессандро Вольта винайшов електричну батарею, у 1876 році створили звичайний телефон, у 1895-му — радіо, а в 1946-му — комп'ютер. І, зрештою, після появи в 1971 році мікропроцесора було підготовлено ґрунт для мобільного телефону. Проте чи дійсно спілкування за допомогою надскладних пристроїв є чимось зовсім новим?
Одним з таких «пристроїв», яким ми користуємося, навіть не задумуючись, є наш голос. Нашими органами мовлення керує понад півмільярда нейронів рухової кори головного мозку. А за складні рухи язика, губ, щелепи, горла та грудної клітки відповідає більш ніж 100 м'язів.
Іншою складовою цієї унікальної системи зв'язку є наше вухо. Воно перетворює звуки в електричні імпульси, які обробляє мозок. Оскільки мозок здатен аналізувати звуки, ми можемо розпізнавати людей за тембром їхнього голосу. Зазвичай звук долинає до одного вуха на мільйонну частку секунди швидше, ніж до другого. Мозок вловлює цю різницю і таким чином точно визначає, звідки надходить звук. Це лише дві особливості, завдяки яким ми можемо уважно слухати когось одного, коли говорить багато людей.
Отже, надзвичайно складні безпровідні засоби зв'язку, навіть з визначником номера, не нові. Вперше вони з'явилися у світі живого — в природі.

« До списку статей


Увага! Коментарі модеруються до того, як вони будуть опубліковані на сайті.
Ми не гарантуємо термінів розгляду ваших коментарів. Ваш коментар може бути не розміщено, якщо він не відповідає вимогам сайту.

Автор:


Відгук:
У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.