додати запис
в каталог
Статті

Календар індіанців Майя

09-11-2012

Майянскій календар відомий ще з незапам'ятних часів і незмінно вражає своєю фантастичною точністю. Згідно з календарем індійців майя, новий рік (по-майянскі іменований тун) розпочався 6 січня 2010 року, причому протягом усього 2010 року потужний вплив на все наше життя буде надавати майянскій знак Ецнаб, що в перекладі означає Кремінь. Ну а характер у Кременя, самі розумієте, не самий м'який. Кремінь - це знак самостійності, незалежності, часом різкості і нетерпимості, але в той же час - знак чесності, відвертості і справедливості. «З щирим серцем» - так кажуть про цьому знаку майянскіе книги. Таким чином, в цьому році, згідно з календарем майя, удача буде супроводжувати тим, хто вміє діяти швидко, рішуче і точно, але разом з тим здатний згладжувати гострі кути, яких в рік Кременя буде чимало.

Ну а що принесе рік Кременя особисто вам? Як і в минулому році, «Комсомолка» надає своїм читачам можливість визначити за допомогою таблиць свій знак і дізнатися свій майянскій гороскоп на 2010 рік.

Світова Дерево (Іміш)

Людина Світового Дерева звик жити в резонансі з оточуючим його світом. Тому в рік Кременя він може зайво гостро реагувати на те, що відбувається. Йому треба намагатися йти від усього, що може викликати негативні емоції, і зосередитися на спокійному вирішенні завдань. У цьому випадку він має всі шанси реалізувати свої ділові плани. Бажано уникати будь-якого з'ясування відносин, особливо з близькими людьми, це може призвести до сварок і навіть до розриву стосунків.

Вітер (Ік)

Свавільний Вітер в рік Кременя ризикує відірватися від реальності, з головою поринувши у світ власних мрій. У цей рік його планам може не вистачати конкретності і визначеності, що, у свою чергу, навряд чи сприятливо позначиться на його справах. Для людини-Вітру цей час буде сприятливо тільки у творчій сфері і на любовному фронті, а от у бізнесі йому слід уникати будь-яких ризикованих проектів.

Ніч (Акбаль)

У 2010 році у людей, народжених під знаком Ночі, загостриться схильність до зайвого зосередженню на своїх проблемах. Дрібні образи, на які в інший час сміливо можна було б закрити очі, в цьому році можуть здаватися їм серйозними. Постарайтеся не піддаватися цим настроям, дивіться на життя більш позитивно і направте свою енергію на щось дійсно важливе.

Зерно (Кан)

Для людини, народженої під знаком Зерна, 2010 рік обіцяє бути надзвичайно плідним і успішним. Там, де інші будуть втрачати голову, піддаючись емоціям, людина Зерна збереже дивовижне рівновагу і ясність думки. Це послужить йому гарну службу в будь-яких справах, особливо пов'язаних з фінансами.

Змій (Чікчан)

Для людини-Змія 2010 обіцяє бути наповненим яскравими, несподіваними подіями. Він доможеться того, чого хоче, непомітно підпорядковуючи навколишніх своєю волею. Цей рік обіцяє бути сприятливим для нього практично у всіх сферах, як у бізнесі, так і в любові, проте Змію слід навчитися спокійніше реагувати на різкість оточуючих, щоб уникнути конфліктів та сварок.

Череп (Кімі)
Костянтин Хабенський народився під знаком Черепа - для нього важливо вибрати правильний напрям руху, і тоді артист весь рік буде купатися в успіху.

Костянтин Хабенський народився під знаком Черепа - для нього важливо вибрати правильний напрям руху, і тоді артист весь рік буде купатися в успіху.

Для людини-Черепа цей рік пройде під знаком росту, і це стосується всіх сфер його життя. Будь-які події, як погані, так і хороші, будуть мати тенденцію до продовження. Саме тому Череп важливо взяти вірний напрям. Прикладіть свою енергію до того, що ви вважаєте за потрібне дійсно, і тоді завзятість і твердість Черепа забезпечить вам успіх у всьому.

Олень (Манік)

Для Оленя 2010 обіцяє бути плідним, особливо у сферах, що вимагають чіткості та самоорганізації. Рік гарний як для творчості, так і для починань у бізнесі. Заразливий емоції Оленя і його вміння радіти забезпечать йому в цей рік велика кількість друзів і інтерес з боку протилежної статі.

Схід (Ламат)

У людей, народжених під знаком Восходу, були б усі шанси домогтися серйозних успіхів, якщо б рік не схиляв їх до пасивності. На жаль, за найсприятливіших обставин людина Восходу може просто не відчувати в цьому році в собі потрібної мотивації. Зате якщо Схід зуміє подолати свою лінь, рік може стати для нього надзвичайно успішним.

Вода (Мулук)

Людині Води буде важко всидіти на одному місці. Рік Кременя обіцяє принести йому безліч захоплень і пригод. У той же час Воді слід бути обережніше з емоціями, які будуть бити через край і можуть привести до великої кількості конфліктів. А ось подорожі, вчинені в цей рік, можуть виявитися незабутніми і принести масу вражень.

Собака (Ок)

Не можна сказати, що для Собаки цей рік буде особливо легким. Людей, народжених під цим знаком, в 2010 році будуть сильніше, ніж звичайно, дратувати побутові проблеми. У той же час в ситуаціях, що вимагають великої емоційної напруги, вони несподівано можуть відчувати небувалий підйом. Тому Собаці можна порадити не витрачати енергію на дрібниці, а направити її в потрібне русло.

Майстер (Чуен)

Для Майстра рік, що наступив надасть можливість нарешті здійснити ті справи та плани, до яких у нього довгий час не доходили руки. Йому обіцяє супроводжувати удача, якщо він не буде ускладнювати ситуацію, воліючи рухатися до мети найкоротшим шляхом. Єдине, що може перешкодити його планам, це підвищена конфліктність.

Сходи (ЕБ)

Сходах 2010 обіцяє принести відчутний прибуток. Рік буде вдалим і для творчості, і для бізнесу. Особливо добре у людей цього знаку буде виходити залагоджувати сварки, яких в рік Кременя буде достатньо. Ну а властиві Сходах логіка і ясність розуму послужать їй гарну службу в будь-яких починаннях, особливо пов'язаних з фінансами.

Очерет (Бен)

Тростини в році, що наступив Кременя краще уникати нових починань. Удача неодмінно прийде до нього, але тільки в тому випадку, якщо він буде йти добре перевіреними, відомими шляхами. Іншими словами, запорука його успіху в 2010 році - це здоровий консерватизм і вдумлива обережність. Рік хороший для нього як для підписання ділових контрактів, так і для зміцнення сімейних уз.

Ягуар (Іш)

Ягуару в 2010 році не заважає бути обережніше і не довіряти удаваному рівноваги. На жаль, цей рік буде схиляти його до імпульсивних вчинків. Особливо обережним слід бути у стосунках з оточуючими, оскільки і без того загострена у Ягуара різкість на рік Кременя багаторазово зросте, приводячи до конфліктів. Запорука його успіху в цьому році - перш ніж щось зробити чи сказати, десять разів подумати.

Орел (Мен)

Орлу цей рік як не можна краще підходить для того, щоб довести до втілення свої давні плани. Успіх супроводжуватиме йому практично у всіх його починаннях. Єдине, про що йому слід пам'ятати, так це про почуття міри, яке Орла може неабияк підвести. Будьте помірніше у витратах - не витрачає даремно ні гроші, ні власні сили.

Гриф (КІБ)

Якщо ви народилися під знаком грифа, то найкращим рішенням у 2010 році для вас буде всіма силами уникати будь-якого з'ясування відносин з оточуючими і тим більше з близькими людьми. На жаль, ваше загострене почуття справедливості у конфліктний рік Кременя загостриться ще більше, що може неабияк попсувати нерви і вам, і оточуючим. Успіх супроводжуватиме Гриф у справах, що вимагають підвищеної точності та уваги.

Землетрус (Каб'ан)

Людині, народженому під знаком Землетруси, в цьому році буде супроводжувати підвищений свавілля. У 2010 році йому буде особливо важко змиритися з необхідністю підкорятися встановленим правилам і нормам - як на роботі, так і в родині. Рік дуже сприятливий для любові і занять творчістю, але, на жаль, погано підходить для ведення бізнесу.

Кремінь (Ецнаб)

У цей рік Кремень, як ні в яке інше час, буде особливо схильний до зовнішніх негативних впливів. Саме тому йому необхідно уникати будь-якої нездорової атмосфери, починаючи від шкідливих звичок і закінчуючи несприятливими умовами проживання. Постарайтеся більше часу проводити на природі. У справах же кремнію в цьому році слід більше покладатися на свою інтуїцію.

Гроза (Каваку)

Людина, що народилася під знаком Грози, в 2010 році буде в центрі уваги. У цей рік йому буде набагато легше, ніж зазвичай, керувати емоціями як своїми, так і чужими. Рік обіцяє для Грози пройти з переважанням позитиву, який буде залучати до нього велика кількість друзів і забезпечить успіх у будь-яких сферах, від бізнесу до любові.

Владика (Ахау)

Владиці знадобиться запастися витримкою і терпінням, яких у році, що наступив йому, на жаль, буде вистачати далеко не завжди. У той же час його темперамент і життєва енергія протягом усього року обіцяють бути на підйомі. У цілому цей період може виявитися для Владики дуже прибутковим, особливо якщо він буде приборкувати спалахують в рік Кременя дратівливість.

ДО РЕЧІ

Які імена принесуть удачу в 2010 році?

2010 рік, який пройде під знаком Кременя, обіцяє бути роком незалежних людей із самостійним мисленням. Виявляється, ці та інші людські якості багато в чому залежать від імені, даного при народженні.

Наприклад, усі імена, в яких присутні подвоєні Н, Л або М, додають характеру напруженість, а в рік, який проходить під знаком різкого Кременя, ця напруженість може провокувати гострі і болючі конфлікти. Також нелегко доведеться людям, чиї імена припускають владність характеру: Олександр, Борис, Валентина та ін

Людям, у чиїх іменах присутні чуттєві, підвищено-емоційні звуки М, Л, Ж, З, а також реактивні звуки КС, Х, Ф, в наступаючому році теж буде досить складно, оскільки 2010 передбачає пріоритет спокійній логіки над почуттями, а з емоцій будуть домінувати конфліктні, негативні.

Зате люди, в чиїх іменах переважають звуки К, С, Т (найяскравіший приклад - Костянтин), будуть відчувати себе як риби у воді. Бурі будуть обходити їх стороною. У році, що будуть затребувані такі їхні риси, як спостережливість, конкретність, логічність і чіткість мислення.

Імена, володарі яких в 2010 році сміливо можуть розраховувати на удачу в усіх своїх справах: Анатолій, Андрій, Антон, Аркадій, Вадим, Василь, Віктор, Данило, Денис, Ігор, Костянтин, Леонід, Микита, Микола, Олег, Павло, Сергій , Яків; Анастасія, Віра, Вероніка, Вікторія, Катерина, Ірина, Кіра, Христина, Надія, Наталія, Ніна, Поліна, Раїса.

Прогноз для імен з підвищеною емоційністю: Олексій, Віталій, В'ячеслав, Євген, Іван, Ілля, Максим, Михайло, Роман, Семен, Станіслав, Федір, Юрій, Юлій, Ярослав; Аліна, Валерія, Галина, Дар'я, Євгенія, Олена, Ксенія , Лариса, Лілія, Марина, Марія, Ольга, Світлана, Софія, Тамара, Уляна, Юлія, Яна.

Для власників всіх цих імен рік обіцяє в цілому пройти нормально, проте їм слід бути обережніше з емоціями. У 2010 році емоції повинні поступитися місцем тверезому розуму, в іншому випадку вони загрожують стати джерелом безлічі конфліктів.

Прогноз для владних та напористих імен: Олександр, Борис, Володимир, Георгій; Олександра, Валентина, Любов, Маргарита.

Власникам цих імен в 2010 році треба постаратися менше тиснути на оточуючих. Особливо уважними слід бути людям, що займають керівні пости, так як їх зайва владність може призвести до того, що їх авторитет похитнеться. Необхідно врахувати, що в наступаючому році буде затребуваний інший стиль керівництва, більш демократичний: замість того щоб тиснути на людей, їм слід навчитися домовлятися з ними, заражаючи своїм ентузіазмом.

Прогноз для напружених імен: Геннадій, Дмитро, Єгор, Інокентій, Кирило, Петро, Пилип; Алла, Ганна, Жанна, Інна, Римма, Маріанна.

Власникам цих імен можна дати простий рада: не заганяйте своє напруга вглиб, знайдіть йому який-небудь безпечний і позитивний вихід. В іншому випадку загострені емоції наступаючого року Кременя можуть стати причиною частих нервових зривів. Успіх цим людям у наступаючому році забезпечить більш спокійне і розсудливе ставлення до подій.

Про те, як правильно вибрати ім'я народженому в рік Кременя малюкові, ми розповімо наступного разу.

Автори бестселера «Таємниця імені» Дмитро і Надія ЗИМА.

ТАБЛИЦІ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ СВОГО МАЙЯНСКОГО ЗНАКА

Дізнайтеся свій майянскій гороскоп!

Майянскій календар відрізняється від європейського. У різні роки на один і той же день випадають різні знаки.

Визначити свій майянскій гороскоп ви легко можете за таблицями, наведеними нижче, або ж скористатися автоматичним календарем на сайті «Комсомолки».

Як визначити свій майянскій знак?

1. Запишіть дату свого народження як Число - Місяць - Рік.

2. Замініть місяць на початкову точку місяця (табл. 1), а рік, відповідно, на початкову точку року (табл. 2).

3. Додавання всіх трьох чисел дасть порядковий номер дня в майянском календарі.

4. Якщо рік високосний (у табл. Виділений кольором), то для січня і лютого потрібно ввести поправку - відняти від отриманого результату одиницю. Для решти місяців поправка не потрібна.

5. За таблиці 3 визначте, якому майянскому знаку відповідає отримана сума.

Приклад

4 грудня 2000. Початкова точка грудня (за табл. 1) дорівнює 14, а початкова точка 2000 року (за табл. 2) має значення 2.

Замінюємо місяць і рік на знайдені числа й одержуємо 4 +14 +2, що в сумі складає 20.

За таблиці 3 визначаємо, що число 20 відповідає майянскому дня Владики. Це і є майянскій знак вашого народження.

2000 високосний (виділено кольором). Якби мова йшла про січень або лютий, слід було б ввести поправку (відняти від отриманої суми одиницю). Для грудня ж поправка не потрібна.

« До списку статей


Увага! Коментарі модеруються до того, як вони будуть опубліковані на сайті.
Ми не гарантуємо термінів розгляду ваших коментарів. Ваш коментар може бути не розміщено, якщо він не відповідає вимогам сайту.

Автор:


Відгук:
У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.