додати запис
в каталог
Статті

На замітку туристу

13-04-2013

Львів - рай для туриста


Столиця Галичини – Львів – давно вже стала популярним туристичним об’єктом, найбільшим на всій Західній Україні. Місто має доволі складну й іноді суперечливу історію, результатом якої стали багаті культурні надбання (храми, музеї, картинні галереї, театри…). Сюди варто приїхати, аби пройтися тісними вуличками,відчути п’янкий аромат кавии чи помріяти просто неба в компанії мовчазних левів. У Львові працює доволі багато туристичних компаній, які проводять екскурсії містом та ознайомлюють із найцікавішими об’єктами.

Історія заснування Львова

Насамперед кілька фактів з історії. Перша згадка назви «Львів» датується 1256 роком, з тих пір минуло більше 750 років. Місто назване на честь князя Лева, сина короля й засновника міста Данила Галицького. На гербі Львова  зображені кам’яні ворота, крізь які крокує поважний золотий лев. На логотипі міста бачимо 5 найважливіших різнобарвних веж та напис «Львів відкритий для світу» під ними. Ця фраза досить точно характеризує місто, його прагнення залучити до себе якомога більше нових цікавих проектів, переважно з-за кордону. Покровителем Львова вважають святого Юрія Змієборця, у пам’ять про якого в першу неділю травня відзначають День міста.

Туристичні фірми Львова

Численні туристичні фірми Львова пропонують широкий вибір послуг зі здійснення екскурсій Львовом. Один із найпоширеніших варіантів – це пішохідні мандрівки середньовічною частиною Львова , яка була оточена кам’яними мурами ще до переходу під владу Австро-Угорської імперії. Під час екскурсії можна оглянути церкву святого Андрія, Міський арсенал (перший та єдиний в Україна музей зброї), місце, де колись була головна брама міста – Галицька. Екскурсія передбачає огляд відомого архітектурного ансамблю в руському кварталі: Успенської церкви, вежі Корнякта та каплиці Трьох Святителів. Напевно, багатьом захочеться побачити місце, де саме король Швеції Карл ХІІ ввірвався до Львова через легендарну хвіртку. Під час екскурсії гості міста ознайомлюються з чудовими витворами архітектури  - колишнім Домініканським собором, каплицею Боїмів, Латинською кафедрою, та прикладами монументального мистецтва – пам’ятниками першодрукареві Іванові Федорову, королю Данилу Галицькому, Іванові Підкові, Никифору-Епіфанію Дровняку та багатьом іншим видатним діячам Львова. Для тих, хто не любить ходити пішки, передбачені автобусні екскурсії або поїздки в Чудо-поїзді, під час яких є можливість оглянути головні університети міста та всієї Західної України – університет ім. Івана Франка та Львівську політехніку, красиві парки – Стрийський та ім. Івана Франка, а також усе місто з оглядового майданчика, що на Високому Замку.

Нові екскурсійні маршрути по Львову

Недавно розробили ще один екскурсійний маршрут, яким уже скористалось чимало львів’ян та гостей міста, - «Підземний Львів». Маршрут приваблює, перш за все, своєю незвичністю та певною загадковістю. Багато легенд та цікавих історій про Львів пов’язані саме з підземеллями.  Кажуть, що колись під містом було дуже багато підземних ходів, деякі з котрих виводили далеко за околиці міста, інші ж просто сполучали певні об’єкти один з одним. Найперше організатори екскурсії пропонують побувати в підземеллі храму Преображення Господнього, що знаходиться на вулиці Краківській, й оглянути підземні галереї, які просто вражають своїми розмірами та акустикою. Основна частина підземель храму використовувалась для поховань, оскільки вірили: ховати покійників можна тільки на освяченій землі, тобто на території храму. Цікавим об’єктом також є Аптека-музей. Тут можна не тільки придбати ліки, а й оглянути велике зібрання унікального аптечного посуду та приладдя, вражаючу за своїми розмірами бібліотеку, а також підземелля, де колись зберігали ліки й навіть лікувальне вино.

Не важливо, яким чином мандрувати Львовом, головне – робити це з відкритим серцем, і тоді стародавнє Місто Лева розкриє головні свої таємниці…

« До списку статей


Увага! Коментарі модеруються до того, як вони будуть опубліковані на сайті.
Ми не гарантуємо термінів розгляду ваших коментарів. Ваш коментар може бути не розміщено, якщо він не відповідає вимогам сайту.

Автор:


Відгук:
У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.