додати запис
в каталог
Статті

Відпочинок у Львові

31-03-2014

Туристичний Львів сьогодні


Львів недарма названо культурною столицею України. Це місто настільки неповторне й особливе, містить стільки цікавих пам’яток культури й архітектури, що його сміливо можна назвати музеєм просто неба. А відпочивати у Львові – одне задоволення!

Львівська кава

Одна з найперших асоціацій, що виникають при згадці про Львів, - це кава, споживання якої давно вже стало доброю міською традицією. Побутує думка, що кожен правдивий львів’янин повинен хоча б раз на день пити цей дивовижний напій. Львівські ж кав’ярні давно є культовим місцем відпочинку та спілкування і сприймаються мешканцями інших міст України як своєрідна візитівка Львова. Історія Львівської кави бере свій початок більше двох століть тому, коли австрійці, захопивши Львів, привезли з собою цей напій та почали створювати в місті перші цукерні та кав’ярні. Кава швидко ставала популярною в усіх колах суспільства, у кав’ярнях часто збиралася творча молодь, яка залюбки присвячувала свої твори цьому напою; тут проводилися різні культурні й мистецькі вечори. З того часу багато не змінилося – львівський культ кави манить до Міста Лева цінителів цього напою, у кав'ярнях часто відбуваються зустрічі з найвідомішими митцями сучасності. Щороку  восени Львівська Афіша радить відвідати міське свято «На каву до Львова», де кожен може скуштувати каву, зварену за традиційними львівськими рецептами, каву, що несе в собі дух старовинного Львова, його багатовікову історію й традиції. Дуже часто, поряд із кавою, столицю Галичини асоціюють із шоколадом, який тут називають «чоколядою». Цей продукт теж готують за особливими унікальними рецептами, тому він теж заслуговує на те, щоб його скуштувати.

Львівські театри

Надзвичайно поширеним місцем культурного відпочинку є Львівські театри, серед яких найвідвідуванішими є Львівський національний академічний театр опери та балету ім. С.Крушельницької, Академічний український драматичний театр ім. Марії Заньковецької , Львівський драматичний театр імені Лесі Українки,Ляльковий театр, Муніципальний театр та деякі інші. Сюди на гастролі дуже часто приїжджають відомі українські артисти, нерідко запрошують виступити і гостей з-за кордону.

Львівські парки

Дуже часто відпочинок у Львові асоціюється з численними парками. Якщо трохи заглибитися в історію, виявиться, що в 20-30 роках минулого століття Львів був визнаний одним із найбільш озеленених міст Європи за кількістю зелених насаджень на квадратний метр площі. Один із найбільших львівських парків, Стрийський парк, заснований ще в далекому 1879 році, а на початку двадцятого століття він вважався одним із найкрасивіших парків Європи. На даний момент парк знаходиться в дещо занедбаному стані, проте вже ведуться роботи з його оновлення та реставрації. Популярним також є парк «Високий Замок», вихід на найвищу точку якого став своєрідною традицією як львів’ян, так і гостей міста. Звідси можна оглянути прекрасні краєвиди Львова, побачити руїни колишнього королівського замку й почути досить цікаві історії про цю місцевість. Крім цих парків, часто відвідуваним є Парк культури та відпочинку завдяки атракціонам, які розміщені на його території й приваблюють дітлахів із різних районів міста.

Неможливо не згадати про львівські музеї. При їх відвіданні можна подумки перенестись на сотні років назад, поміркувати над вічними цінностями в абсолютному спокої чи просто почерпнути натхнення.

В останні роки дуже популярним об’єктом для відпочинку став аквапарк «Пляж». Численні водні гірки, різні атракціони й великий басейн нікого не залишать байдужими, а достатньо тривалий робочий день цього закладу робить його доступним для людей із будь-якою зайнятістю.

« До списку статей


Увага! Коментарі модеруються до того, як вони будуть опубліковані на сайті.
Ми не гарантуємо термінів розгляду ваших коментарів. Ваш коментар може бути не розміщено, якщо він не відповідає вимогам сайту.

Автор:


Відгук:
У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.