додати запис
в каталог
Статті

"Русский язык Львова"

10-11-2010

Українські школи не викладають українську мову більше 10 років і єдина можливість для дитини вивчити російську – мультфільми та фільми. Але останнім часом з’явилась нова тенденція у вихованні дитини, русский язык Львова почав відроджуватися. Працюють п’ять шкіл на російській мові викладання, і п’ять шкіл зі змішаними класами. Батьки дітей намагаються пропагандувати своїм дітям русский язык, Львов вбачає в цьому допомогу своїм дітям у майбутньому при працевлаштуванні. Російська община найбільша серед усіх іноязичних общин Львову.

Як запевняє директор однієї російськомовних шкіл, яка розвиває русский язык Львова, п’яти шкіл дуже мало, їх потрібно як мінімум десять. А дитячих садків в яких вивчається русский язык ,Львів не має зовсім. Адже до недавнього часу міська влада змушувала російськомовні сім’ї переорієнтовуватись на українську мову і вивчати тільки її. Це було зроблено для того, щоб українська мова стала єдиною мовою міста та держави в цілому. Але зараз ситуація змінилась і влада повернула «учебник русского языка»Львова у деякі міські школи.

В російськомовних школах діти вчать поглиблено дві мови: українську і російську. Суттєво, що випускники таких шкіл досконально знають дві мови і при наступному навчанні у вищих учбових закладах не мають ніяких проблем, хоча там викладання проходить лише на українській мові. Основна проблема таких шкіл це те, що дітям для навчання необхідний «учебник русского языка»Львова, а його не вистачає на всі школи. Та й в бібліотеках книжок на російській зовсім мало, що значно ускладнює процес навчання. Звісно, книжки можна придбати, але їх вартість дуже висока. Тому викладачі користуються інтернетом, для пошуку російської прози та поезії.

Батьки багатьох україномовних шкіл пишуть заяви до керівництва з проханням ввести в програму навчання факультативи російської мови і недарма. Адже в російськомовних школах вчителі розмовляють на обох мовах вільно і тому діти швидко їх вивчають і звикають до цього. В цьому і є найбільша їх користь: дитина вивчає дві мови одночасно без спеціальних курсів та додаткових витрат часу та коштів.

Викладачі багатьох російськомовних шкіл Львову вважають діючу систему навчання застарілою і потребуючою змін. Усі школи отримують дуже мало підручників та інформації про історію, географію і культуру Росії. Вчителів, підготовлених спеціально для викладання російської мови також практично немає, що ускладнює процес викладання. Педагоги вважають, що майбутнє України у вивченні обох мов і активному їх використанні.

« До списку статей


Увага! Коментарі модеруються до того, як вони будуть опубліковані на сайті.
Ми не гарантуємо термінів розгляду ваших коментарів. Ваш коментар може бути не розміщено, якщо він не відповідає вимогам сайту.

Автор:


Відгук:
У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.