додати запис
в каталог
Статті

КНУ ім.Тараса Шевченка

16-08-2013

КНУ імені Тараса Шевченка


В даній статті ми розглянемо один з перших заснованих вищих навчальних закладів України - величний університет імені Тараса Шевченка. Ви зможете дізнатися його історію становлення, запропоновані факультети та можливі спеціальності.

Історія  навчального закладу

Університет імені Тараса Шевченка  вважається одним з найстаріших та найбільших навчальних закладів в Україні. Цей університет пройшов складний шлях становлення з моменту заснування у 1834 році, зробивши значний внесок у розвиток духовності і науки України та став ланкою, в якій культивуються передові ідеї та зрощується майбутня інтелігенція. За усі роки свого існування і плідної праці, університет зростив більше 300 тисяч спеціалістів і близько 25 тисяч докторів та кандидатів наук.

Відкриттю закладу передувала 200-річна історія Києво-Могилянської академії заснованої ще в 1632 році. Це був перший заклад на території України в якому працювали видатні діячі. Такі як: Сковорода, Смотрицький, Прокопович та ін.

Сьогодення  КНУ ім.Т.Шевченка

В нинішній час, Київський національний університет ім. Шевченка є багатогалузевим науковим комплексом, в якому навчаються студенти на 14 факультетах (геологічний, біологічний, географічний, історичний, фізичний, економічний, хімічний, юридичний, радіофізичний, факультет соціології, психології, кібернетики) та в п’яти інститутах (військовий, міжнародних відносин, філології, журналістики, післядипломної освіти). Більше двадцяти тисяч студентів мають можливість отримати на вибір одну з 73 спеціальностей та 157 спеціалізаціями. Викладацький склад нараховує більше двох тисяч чоловік . 

Комп’ютерному забезпеченню студентів та співробітників приділяється надзвичайно велика увага. Усі підрозділи навчального закладу мають можливість користуватися мережею , щоб якомога ефективніше виконувати свої службові обов’язки. Корпоративна мережа, створена на базі даного вишу є найбільшою в Україні. При цій мережі створені зовнішні канали, які дозволяють швидко отримувати доступ до наукової інформації.

Навчання в університеті

Одним з моментів, на яких загостюється увага в університеті Шевченка, це створення необхідних умов для навчання студентів у гуртожитках. З цією метою була створена ціла система доступу, за допомогою якої, студенти гуртожитків могли отримати доступ до ресурсів навчального закладу, та забезпечити постійне навчання, так як студенти навчаються не тільки в аудиторіях та обладнаних лабораторіях, а й поза їх межами.

Питання дистанційного навчання постійно обговорюється, та шукаються шляхи його вирішення. Зараз вже створений сервер для дистанційної освіти та впроваджуються інші засоби в навчальний процес, що робить його більш ефективним та дозволяє студентам мати постійний доступ до необхідних навчальних матеріалів.

Передові технології також впроваджуються і в керівну та адміністративну КНУ імені Шевченка, в результаті яких були створені дві системи „Абітурієнт” та „Студент”. Ці проекти дозволяють проконтролювати процес проведення вступних іспитів та електронне супроводження студентів під час їхнього навчання в університеті. Це значно зменшує витрати коштів та часу на роботу методичних робітників та проведення аналізу та контролю навчального процесу. Велика увага приділяється розвитку міжнародних відносин. Про це говорить кількість міжуніверситетських угод про співробітництво.

Починаючи з минулого року усі інститути і факультети Київського національного університету імені Тараса Шевченко працювали по оновленим учбовим планам. В яких навантаження на студентів на тиждень не перевищує 30 годин, а також значна частина часу приділяється самостійній підготовці під керівництвом викладачів. Час самостійної роботи був збільшений до 24 годин. Така програма є обов’язковим пунктом, який повинен виконуватися при вступі до Болонського процесу.

Університет володіє дуже великою бібліотекою, в якій зібрані усі величні твори та праці різних вчених. Практикується збір не тільки паперових носіїв, а й електронних. Останнім часом саме їй надається  прерогатива при виборі носія даних, як і прийнято в усіх світових бібліотеках. За один навчальний рік було отримано більше 500 електронних носіїв інформації.

На протязі останніх років університет Шевченка є одним із найстабільніших, сучасніших та відкритих навчальних закладів України. Викладачі інших закладів із заздрістю говорять про цілий спектр соціальних програм для студентів та викладачів, і з успіхом використовуються в університеті. Ректорат та профсоюзний комітет постійно контролює питання соціального захисту працівників університету та його студентів.

Викладачі вищого навчального закладу постійно підвищують свій професійний рівень та створюють потрібний психологічний дух студентського колективу, несуть в університет новітнє мислення, яке дозволяє аналізувати минуле та робити орієнтир на майбутнє. В університеті пропагандується культ знань, загальна культура, висока ерудиція, примноження благ на користь свого народу.

 

Інші українські університети:

«Львівська політехніка»

Нац. Юридична академія ім. Я. Мудрого

« До списку статей


Увага! Коментарі модеруються до того, як вони будуть опубліковані на сайті.
Ми не гарантуємо термінів розгляду ваших коментарів. Ваш коментар може бути не розміщено, якщо він не відповідає вимогам сайту.

Автор:


Відгук:
У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.