додати запис
в каталог
Статті

Українські університети.Національна Юридична академія ім. Я. Мудрого

02-03-2015

Національна Академія імені Ярослава Мудрого


До вашої уваги весь спектр інформації про найкращий, елітний юридичній вищий навчальний заклад Украйни – національну академію імені Ярослава Мудрого.  Ви можете ознайомитися з його історією та усіма можливостями: формами навчання, ступенями освіти та інформаційно-технічною базою.

Читайте на Львівській Афіші: Українські університети.Національний університет «Львівська політехніка»

 

Історія національної академії  імені Ярослава Мудрого

Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого, яка раніше носила  назву Харківський юридичний інститут ім. Кагановича, це автономний державний вищий учбовий заклад четвертого рівня акредитації, який готує студентів юридичного напрямку та спеціальностей. Знаходиться академія у місті Харкові.

Академія розпочала свою історію ще у далекому 1804 році, коли імператор Олександр перший створив харківський імператорський університет. В ньому вивчали політичні та моральні науки. З 1835 року він був названий юридичним факультетом університету. На факультеті працювали видатні вчені галузі правознавства: Даневський, Алексєєнко, Каченовський, Чубинський, Куплеваський, Стоянов, Дитяті, Таубе, Гредескул, Тимковський і т.д.

В 1920 році Уряд України вирішив створити на основі юридичного факультету Інститут народного господарства. По факту, це був юридичний інститут випускаючий юристів для праці в господарчому та державному апаратах. Початковий викладацький склад складався з відомих професорів-правознавців, які працювали до цього в Харківському університеті. За час їх перебування на своїх посадах вони зробили значний вклад в розвиток та становлення освіти і науки права, а також на підготовку кваліфікованих працівників. З 1940 року інститут почав йменуватися інститутом радянського будівництва і права. Це дало йому статус вищого навчального закладу юридичного напрямку.

В 2004 році юридична академія підписала Велику хартію усіх університетів, щодо приєднання до Булонської системи. З цього часу принципи даної системи почали вводитися до навчального процесу закладу. З 2007 року академія вступила до Європейської асоціації університетів.

На даний момент академія Ярослава Мудрого має великий науково-дослідний, а також педагогічний потенціали. Це забезпечує понад тридцяти кафедр на яких викладають більше 700 педагогів. Навчаються в цьому навчальному закладі близько двадцяти тисяч студентів  в таких підрозділах: інститут підготовки юридичних кадрів СБУ, інститут для кадрів органів прокуратури, інститут підвищення рівня кваліфікації. Існують такі форми навчання, як: денна, заочна вечірня, а також додаткові, окремі підрозділи. Окрім того академія проводить науково-дослідницьку діяльність з прикладних і фундаментальних питань в проблемах правознавства.

Читайте на Львівській Афіші: Українські університети.Львівська комерційна академія

 

Внесок Юридичної академії ім. Я. Мудрого в розвиток держави

Завдяки своїй діяльності академія зробила вагомий внесок у формування правової держави, правозастосування, а також покращення втілення законотворчого процесу. Працівники-науковці цього вищого навчального закладу приймали участь у створенні конституції Украйни і інших вагомих правових актів. При складанні національного рейтингу навчальних закладів у 2007 році академія зайняла 5 місце проміж всіх закладів України.

Юридична академія імені Ярослава Мудрого вважається одним з найбільш популярних та елітних навчальних закладів. Вона готує кваліфікованих юристів для багатьох структур державної влади та різних правотворчих органів: прокуратура, служба безпеки України, міністерство юстиції, судова система, міністерство оборони,  слідчі органи, пенсійний фонд, виконавча служба та ін. Окрім державних органів, спеціалісти академії працюють на приватних підприємствах, адвокатських бюро, нотаріальних конторах та ін. Спеціалісти та магістри, які закінчили академію Ярослава Мудрого, користуються великим попитом на ринку праці та мають привілею при працевлаштуванні перед іншими випускниками-правознавцями. За станом на кінець 2010 року у цьому вищому навчальному закладі навчаються більше 22 тисяч студентів, які зібрались за освітою з усіх регіонів України.

Перегляньте на Львівській Афіші: Освіта у Львові

 

Форми навчання в національній  академії імені Ярослава Мудрого

Студенти академії можуть обрати зручну для них форму навчання: денну, вечірню або заочну. Після проходження навчального курсу випускники можуть отримати один з освітньо-кваліфікаційних рівнів: бакалавр, магістр або спеціаліст. Рівень спеціаліста був відмінений після введення Булонської системи освіти і їх отримують тепер лише випускники вечірнього та заочного факультету. При академії функціонує аспірантура та докторантура НЮАУ в яких готуються кваліфіковані наукові кадри та майбутні викладачі закладу.

При роботі Академії в ній склалися певні наукові школи історій та теорії держави та права, державного та конституційного будівництва системи, громадянського та міжнародного права, трудового та цивільно-процесуального права, аграрного та екологічного права, кримінології та виправно-трудового права, кримінально-процесуального права і криміналістики та ін.

 


Знайдіть нас у  Facebook та VKontakte для зручного перегляду новин і анонсів у Львові,що пропонує портал Львівська Афіша .

« До списку статей


Увага! Коментарі модеруються до того, як вони будуть опубліковані на сайті.
Ми не гарантуємо термінів розгляду ваших коментарів. Ваш коментар може бути не розміщено, якщо він не відповідає вимогам сайту.

Автор:


Відгук:
У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.