додати запис
в каталог
Статті

Українські університети.Львівська комерційна академія

02-04-2013

      Львівська комерційна академія

 В даній статті є вся необхідна інформація про Львівську комерційну академію  – один з найкращих вищих навчальних закладів в торгівельній галузі. Нижче викладені дані про становлення академії, викладацький склад та про партнерів закладу, що робить отримання знань більш повним та цікавим.

Історія Львівської комерційної академії

Львівська комерційна академія бере свій початок як самий звичайний навчальний заклад по підготовці спеціалістів-торговців. Це були спеціалізовані школи створені на основі найкращих традицій минулих століть, які проводили свою діяльність у Львові в 19 сторіччі. Академія має довгу двохсотрічну історію, а крім того носить титул найстарішого торгівельно-економіного навчального закладу України. Історія академії відраховується від 1817 року, коли була заснована Реальна школа. Починаючи з дня заснування, освітня школа почала свій стрімкий розвиток, створюючи  нові кооперативні традиції та виводячи свої таємниці та секрети успішної торгової справи.

А в 1899 році імператор отримав подання від Міністерства освіти про організацію Державної торгівельної школи у місті Львові. Своїм наказом він призначив дату відкриття школи,її навчальний план та керівника. Після перших років роботи, вже в 1902 році цей заклад отримав новий статус Академії і відповідно почав йменуватися вищою Торгівельною академією. В той час вона готувала висококваліфікованих спеціалістів торгівельної справи.

З 1922 року академію, на засіданні Промислової та Торгової палати, міністри реорганізували у школу закордонної торгівлі. Міністерство освіти та релігії разом з Міністерством торгівлі та промисловості розробили та затвердили нові навчальні плани та статут Львівського закладу закордонної торгівлі. Міністерство мало можливість здійснювати повний контроль школи, можливість самостійно змінювати та підбирати професорський склад, екзаменаційні та наукові правила. На тому ж засіданні були обрані та затверджені ректор школи та його заступники.

Навчаючись у вищій школі закордонної торгівлі учні отримували провесні знання, які дозволяли після випуску одразу приступати безпосередньо до проведення комерційної діяльності на території Польської держави, а також виходячи за її межі. Термін навчання складав три роки в які входив один рік підготовчих курсів, а потім ще два роки для отримання професіональних знань.

Завдяки тому, що спеціалісти школи вийшли на достатньо високий рівень підготовки і багата матеріальна база надали можливість вищій школі торгівлі отримати статус академії, а також нову, побудовану спеціально для неї, будівлю.  А вже після того як радянська влада встановила свої права на Західну Україну,академія переросла в Інститут радянської торгівлі.

Свою історію існування з вищих кооперативних інструкторських курсів Київський кооперативний інститут ім. М.Туган-Барановського почав ще у минулому столітті. А саме 1 січня 1920 р. А розпочав він свою діяльність з осені того ж року при Центральному Українському кооперативному комітеті. Цей заклад першим почав готувати кадри для споживчої кооперації

Львівський торговельно-економічний інститут

Львівський торговельно-економічний інститут було створено при поєднанні двох інститутів: Львівського інституту радянської торгівлі та Інституту радянської кооперативної торгівлі. Обидва ці заклади спеціалізувались на підготовці фахівців економічного напрямку. На сьогоднішній день до викладацького складу Академії входять професори, доктори наук, кандидати наук, доценти, а також 4 академіки. На сьогодні студентами Академії є приблизно 10 тис. студентів.

До структури Академії входять загальноосвітні школи, кооперативні училища, коледжі та технікуми. Також на її базі функціонують Український інститут “Укропінформпроект”, Науково-дослідна лабораторія для проведення економічної оцінки проектів, видавництво академії, Центр ділової англійської мови, Бізнес центр «Інтерекономіка», Центр французької ділової мови.

Викладацький колектив Львівської комерційної академії  тісно співпрацює з вищими навчальними закладами інших країн, таких як: Сполучені Штати Америки, Канада, Франція, Австрія, Росія, Англія, Угорщина, Польща, Німеччина та ін. В якості партнерів академії виступають наступні навчальні заклади: Вища школа економіки (Республіка Польща, м. Тарнов), Економічна академія імені Оскара Ланжего у Польщі (м. Вроцлав), Вроцлавський університет (Республіка Польща), ліцей де Брюйєр (Франція), а також до партнерів відноситься уряд землі Тюрінгія (Німеччина) і Асоціація університетів Східної та Центральної Європи.

Не так давно колектив Академії відмітив свій ювілей в повному розквіті можливостей та творчих сил викладацького колективу та студентів закладу, які з впевненістю дивляться у майбутнє.

« До списку статей


Увага! Коментарі модеруються до того, як вони будуть опубліковані на сайті.
Ми не гарантуємо термінів розгляду ваших коментарів. Ваш коментар може бути не розміщено, якщо він не відповідає вимогам сайту.

Автор:


Відгук:
У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.