додати запис
в каталог
Статті

Помста Луценку.

01-12-2010

На протязі вже декількох тижнів головною темою українського інформаційного простору є затримання членів колишнього помаранчевого табору. Перелічувати всіх, кого до себе на килим запрошувала Генеральна прокуратура України, можна вже досить довго- це майже всі члени Кабінету міністрів Юлії Тимошенко. Найбільш тривожним для команди попереднього уряду стала подія, яка відбулась на цьому тижні. По всіх телеканалах основною цікавинкою було затримання Юрія Луценка. Погодьтесь, що не щодня можна побачити міністра внутрішніх справ за гратами, хоча вже й з приставкою екс. Товаришами по партії та однодумцями виголошено вже сотні промов з приводу того, що це нові політичні репресії, та всі ці події навзвано "Новим нюрнгберзьким процесом" над інакодумцями. Слідчі генеральної прокуратури, які займаються справою Луценка, причиною затримання називають затягування справи підсудним, йому закидають спротив в ознойомленні з матеріалами справи. Рішення слідчого Генпрокуратури затримати екс-міністра Юрія ЛУЦЕНКА є юридично вірним дисциплінарним заходом, для ознайомлення з матеріалами його кримінальної справи. Слідчий також нагадав, що не так давно він сам займався і розслідуванням різноманітні справи, займався також адвокатською практикою. Також він підмітив, що відповідно до законодавства тільки слідчий, як незалежна особа може відповідати за строки розгляду справ, за різноманітні мотиви та правильність висунутого обвинувачення. Згідно до матеріалів справи Ю.ЛУЦЕНКА звинувачують у навмисному заволодінні за змовою з водієм , шляхом зловживання становищем, державними коштами на загальну суму понад 238 тисяч гривень, також йому закидають перевищення своїх службових повноважень, внаслідок цих дій згідно справи державі було заподіяно матеріальних збитків на загальну суму у понад 130 тисяч гривень. Сам обвинувачений Юрій Луценко заявив, що при затриманні було вчинено дуже багато процедурних порушень. За його ословами нікому з відповідних осіб не вручали жодної постанови про затримання, до нього не допускали його адвоката із самого першого моменту затримання, не дали можливості з ним зв’язатися. Слідчий, за словами Луценка, лише усно повідомив затриманого, що його заарештовано за матеріалами в справі, яка взагалі стосується отруєння Віктора Ющенка, але жодних потрібних документів у руки не дав, щоб рішення не можливо було оскаржити в суді. В Генеральній прокуратурі України повідомили про порушення ще однієї справи за обвинуваченням у зловживанні службовим становищем, проте жодних подробиць не повідомили, пояснивши це тривалістю слідства.

« До списку статей


Увага! Коментарі модеруються до того, як вони будуть опубліковані на сайті.
Ми не гарантуємо термінів розгляду ваших коментарів. Ваш коментар може бути не розміщено, якщо він не відповідає вимогам сайту.

Автор:


Відгук:
У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.