додати запис
в каталог
Статті

Реформи по-українські?

26-11-2010

Провідні газети Європи активно обговорюють арешт колишнього міністра МВС уряду Тимошенко, . Оглядачі вважають, що влада Януковича завдає удару політичним противникам. Також активно обговорюють фінансове становище України, адже передбачають невтішні наслідки від отримання кредитів у той час, коли необхідні та рекламовані реформи залишаються на папері. Звертають увагу на збільшення пропаганди проросійськими силами Переяславського договору, який у Росії вбачають величним документом. «Нойє Цюрхер Цайтунґ» наголошує, що влада Януковича «завдає удару у відповідь», тобто чинить політичну помсту. Активно звертають увагу автори цієї газети також на те, що спеціальний підрозділ СБУ і представники прокуратури раптово заарештували колишнього главу української міліції у неділю. «Нойє Цюрхер Цайтунґ» також виділяє слова опозиціонерів про те, що нинішні акції проти головних опозиціонерів є політичними переслідуваннями. Польська «Жечпосполіта» вбачає у таких подіях, що відкриття справ проти лідерів опозиції є своєрідної підготовкою до виборів. «Згідно з законодавством, особа, котрій висунуто звинувачення, не має права балатуватись на виборах». «Нєзавісімая газета» вважає, що « лояльність МВФ до України може стати шляхом до банкрутством держави». Думки експертів з приводу отримання  30 мільярдів дол. кредитів, без проведення потрібних реформ, та витрата кредитів на закривання прогалин у бюджеті, рано чи пізно доведе Україну до банкрутства . Експертів, котрих цитує ця газета також дивує, що МВФ виділив наступний транш у майже 2 мільярди дол. без наявності реальних результатів діяльності уряду . Експерти наголошують, що борг, котрий вже досягнув половини ВВП у наступному році зросте, і це просто не залишить інших шляхів, окрім банкрутства. Дійсно, на протязі вже тривалого періоду звонішній борг України дотягує до другого місця у світовому рейтингу, ще трохи й нам доведеться боротися за перше місце у цьому сумному рейтингу країн- невдах із лідером, Бразилією, яка є загальновизнаним екстремалом у сфері фінансових запозичень. За даними українських спеціалістів на сьогоднішній день сума боргу для кожного новонародженого українця сягає вражаючої суми, тільки задумайтесь, у майже п'ять тисяч доларів США, і ця сума за відсотками щороку буде зростати, тому що жодна фінансова установа не буде давати кредитів без явної вигоди для себе у майбутньому. Таким чином попри усі переконяння сьогоднішнього кабінету міністрів, що в країні спостерігається небачене зростання економіки просто політичні ігри, які не мають жодного реального твердого підгрунтя.

« До списку статей


Увага! Коментарі модеруються до того, як вони будуть опубліковані на сайті.
Ми не гарантуємо термінів розгляду ваших коментарів. Ваш коментар може бути не розміщено, якщо він не відповідає вимогам сайту.

Автор:


Відгук:
У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.