додати запис
в каталог
Статті

ЄВРО-2012

10-01-2011

Наближається довгоочікуваний 2012 рік. Це рік надій та сподівань для багатьох. Саме 2012 року відбудеться дійство, на яке чекають міліони людей по всьому світі. Це Чемпіонат Європи по футболу. Цього разу відповідальність на себе беруть дві країни, які готувались протягом чотирьох років до цього дійства. Це Україна, а також Польща.
Однак зараз пропоную поговорити саме про українські стадіони, а також міста. які будуть приймати європейське дійство. Серед українських міст виділились Донецьк, Харків, Львів та звичайно столиця держави - Київ.
 

 

Диво-стадіон НСК "Олімпійський" у столиці України. Загальна місткість стадіону становить 69 004 місць. Серед них 10 221 місць для VIP-гостей, 125 місць для інвалідів, 924 місця для представників ЗМІ, 111 - для коментаторів. Саме цей стадіон буде приймати фінальну частину дійства. Він буде обладнаний спеціальним розсувним дахом та безмірною кількістю готелей та підземним паркінгом. Сам стадіон візуально буде стояти на спеціальній платформі.
 

 

Донецьк: "ДОНБАС АРЕНА"  – Перлина Європи.Це новітній стадіон у формі овалу. 51 504 - загальна місткість стадіону,серед яких: 2 799 - місць для VIP-гостей, 196 - місць для людей з обмеженими можливостями і їх супроводжуючих, 1159 - місць для преси 135 - місць для коментаторів. Це перший стадіон, який побудовано до Євро 2012. Там є паркінг, готелі, велика кількість ресторанів та барів,де кожний охочий може розслабитись після матчу та у хорошому настрої та з незабутніми враженнями поїхати додому. Є у комплексі стадіону і зал слави футболістів донецькї команди.

 


Харків: «МЕТАЛІСТ» -стадіон з академією.38 633 - загальна місткість стадіону: (чиста місткість – 35 721 місць),
390 - місць для VIP-гостей (116 – в скай-боксах), 6785 – місць для корпоративних VIP-гостей програми гостинності, 102 - місця для людей з фізичними вадами, 900 - місць для ЗМІ, з них 240 - місць для коментаторів. Стадіон з відкритим дахом та з чудовим освітленням. Перш за все це є розважальний комплекс, де будуть відбуватися різноманітні збори ветеранів спорту та інших гостей. Також до цього комплексу будуть входити вісім штучних полів для тренування. Загальна вартість стадіону буде становити приблизно дванадцять мільйонів доларів.

 


Львів: "АРЕНА З ВИТИНАНКОЮ". 33 437 - загальна місткість  стадіону, 3 897 місць для VIP-гостей, 260 місць для інвалідів, в тому числі по 30 місць для осіб з вадами зору та слуху, 1306 місць для представників ЗМІ, з них - 340 місць для коментаторів. сам стадіон буде у вигляді черепахи. Він буде мати три поверхи, проте буде легким і сучасним. На першому поверсі розмістять підземний паркінг, два інші – для двоярусних трибун, VIP-сектору та допоміжних приміщень. На 4-му рівні встановлені SKY бокси (загальна площа 360 м2), а посередині встановлена платформа для основної камери. Саме там планують розмістити ресторани а також зал слави тутешньої команди.
Як бачимо Україна старається показати себе з кращої сторони на цьому чемпіонаті. Для цього ремонтуються дороги, будуються нові готелі, створюються розважальні заклади та сучасні інфраструктури. Отож нехай кожен допоможе свохй Батьківщині стати перлиною Європи!

« До списку статей


Увага! Коментарі модеруються до того, як вони будуть опубліковані на сайті.
Ми не гарантуємо термінів розгляду ваших коментарів. Ваш коментар може бути не розміщено, якщо він не відповідає вимогам сайту.

Автор:


Відгук:
У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.