додати запис
в каталог
Статті

Підлітки і секс. Найкраща контрацепція.

13-02-2015

Сексуальне виховання підлітків


Це вже набуло глобальних масштабів. Хоча, звичайно, недоречно говорити про глобальність в окремо узятій країні. Та й відмовчуватися теж  аж ніяк не можна. Проте ситуація потребує критичного погляду. 

Читайте на Львівській Афіші:Моральні цінності сучасної української молоді


Лірика або як вони скоро дорослішають.


Вони швидко дорослішають... Стрімкий час вимагає швидкості, маневреності, миттєвого реагування. В десять вони оперують такими словами, про які їхні ровесники ще попереднього покоління і помислити не могли. Розуміються на такій складній, особливо для людей далеких, оргтехніці. І це вводить в оману. Усім здається, що ця дорослість і є самостійність, відповідальність. Не раз доводиться чути батьківське, частіше мамине, захоплене: Наскільки ти у мене вже великий / велика. Та часто вони й самі можуть не здогадуватися наскільки. А долати проблеми виховання при їх появі буває занадто пізно. 
Сумна статистика , майже половина підлітків розпочинає статеве життя ще в 14 , 16-рчному віці. І справа не лише в акселерації. Причина і в надлишку інформації, яка абсолютно неконтрольовано пропагує таку норму. Згадайте себе у їхньому віці , в СССР сексу не було. 

Читайте на Львівській Афіші:Як навчити маленьку дитину малювати

 

Ретроспектива.Як проходило сексуальне виховання в СРСР.


Тобто, звичайно, він був, але під грифом таємно. Та й усі гігієнічні питання, із ним пов'язані, загалом. Хто не пам'ятає уроку біології людини, коли учні групувалися за статевою ознакою в окремих класах, щоб отримати інформацію про це? А етика і психологія сімейного життя? У той час психологи не були такими вкрай затребуваними у школах, тим паче модними спеціалістами. Тож учителька, сама щойно із випускників, ніяковіла до неможливості, особливо коли знаходився серед старшокласників ентузіаст дотепник, котрий  може через бажання виділитись, може через симпатію до неї ж , регулярно зривав такі потрібні уроки. Залишалась вулиця. І вона вчила. Але пошепки. Головне було  пам'ятати слово ні. 

Читайте на Львівській Афіші:Загартовування дітей


Реалії.Загрози підліткового статевого дозрівання.


Зараз ситуація змінилася на протилежну. Жоден серіал не обходиться без алюзій на тему статевої зрілості. Незайманим бути негоже. Це ознака неспроможності. Дитинності. Або відхилень. А вони вже так прагнуть бути дорослими, бо ж уже розвинулися, розквітли. Жадають перемог і самостверджень. Та й гормони  річ вибухова. 
І починається схематичний рух із цілком прогнозованим результатом. Який, що найприкріше, вони на початку навіть не усвідомлюють. 
Є різні мотивації, проте в основі їх лежить одне бажання  не відставати від однолітків. Якщо завгодно, колективна свідомість. Або стадний інстинкт. Наприклад, така ж причина, як і у випадку першої цигарки, першої випитої пляшки пива. А деколи і за сумісництвом. Як наслідок  статеві інфекції, котрі можуть спровокувати безпліддя у майбутньому, такі хвороби, як ВІЛ,СНІД, гепатит С, а також рання незапланована вагітність, яка часто переривається на тій чи іншій стадії ; 75 % від усіх небажаних підліткових зачать. Офіційні дані свідчать, що 15 % від загальної кількості таких операцій роблять саме неповнолітнім. Як відомо, перший ранній аборт це достатньо велика вірогідність більше ніколи не пізнати радість материнства. Та й психічна травма на все життя. 
Для хлопців аналогічну загрозу становить хламідоз, котрий може навіть не проявлятися клінічно, проте, якщо не лікуватися, дасться взнаки нежиттєспроможністю сперматозоїдів у майбутньому.

Читайте на Львівській Афіші:Як запобігти травмуванню при заняттях спортом

 


Висновки.Що потрібно знати про сексуальне виховання дітей.

Як упоратися із такою проблемою? Вочевидь, найперше,  статеве виховання і дружні щирі стосунки у сім'ї. Якщо діти мають батьків за друзів, а не просто за старших, вони більш стійкі до зовнішнього тиску обставин, що іноді складаються.

 


Знайдіть нас у  Facebook та VKontakte для зручного перегляду новин і анонсів у Львові,що пропонує портал Львівська Афіша .

« До списку статей


Увага! Коментарі модеруються до того, як вони будуть опубліковані на сайті.
Ми не гарантуємо термінів розгляду ваших коментарів. Ваш коментар може бути не розміщено, якщо він не відповідає вимогам сайту.

Автор:


Відгук:
У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.