додати запис
в каталог
Статті

У поляків Україна асоціюється з корупцією, у росіян... з фруктами

23-06-2011

Інститут світової політики презентував рейтинг найпоширеніших асоціацій України у сусідніх країнах. Формували його за результатами експертного опитування у шести країнах: Польщі, Білорусі, Росії, Грузії, Румунії, Молдові. Аби досягти максимальної об’єктивності, залучали експертів з різними політичними поглядами та переконаннями. Результати виявились доволі неочікуваними.

Найбільше здивували російські експерти. У них Україна асоціюється з літом, відпочинком, канікулами, фруктами... Далі йдуть асоціації з Києвом і “не Росією”. У білоруських експертів Україна асоціюється з Помаранчевою революцією, Кримом, з дружньою країною, з українською мовою та Києвом. «З тих коментарів, які ми отримали від білоруських експертів, цікаво відмітити, що для них Україна є зразком демократії, вони захоплюються досі нашою Помаранчевою революцією і такими поняттями, як свобода ЗМІ, незалежність. Також білоруські експерти зі своєрідною заздрістю сказали, що в Україні єдина державна мова», - зазначила заступник директора Інституту світової політики Катерина Зарембо. 

Натомість у поляків, які є нашими партнерами по Євро-2012, Україна викликає негативні асоціації: корупція, дефіцит демократії, олігархи. Також польські експерти асоціювали Україну зі спільною історією та гостинним народом. У Грузії Україна асоціюється з поняттями «дружня країна», «велика країна», «стратегічний партнер та союзник», «національна кухня та культура» і «Помаранчева революція». Найважче давались асоціації румунам. Вони могли назвати лише одну-дві асоціації з Україною – козаки і Запорізька Січ. /Високий Замок/

« До списку статей


Увага! Коментарі модеруються до того, як вони будуть опубліковані на сайті.
Ми не гарантуємо термінів розгляду ваших коментарів. Ваш коментар може бути не розміщено, якщо він не відповідає вимогам сайту.

Автор:


Відгук:
У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.