додати запис
в каталог
Статті

Таємні значення долара США

31-10-2013

Невідомі значення долара


Долар - це не тільки світова валюта, але і символ сучасної глобалізації. Бізнес і фінанси у Львові дуже добре знають як виглядає ця чужоземна валюта.Долар оздоблений символами езотеричних навчань. На купюрі неодноразово повторюється число 13, що у кабалістичній символіці означає букву М. У лівому куті купюри,над написом «Thegreatseal» («Велика печатка») - розташована масонська піраміда з 13 рівнів присвяти. Сама піраміда символізує ієрархічну єдність світової влади, що визначає верх піраміди - світний масонський трикутник з оком «великого архітектора всесвіту» або, інакше кажучи, - оком Сиріуса. Усічена піраміда - символ строгої ієрархії (а не демократії) світового порядку, установленого «вільними мулярами». Вона виражає мету і мрію про те, що масонству визначена роль світової еліти, що править, «обраного народу», якому Бог обіцяв віддати всю могутність і всі цінності інших народів. 
Гасло «Annuit coeptis novus ordo seclorum; MDCCLXXVI» означає «Новий порядок навіки; 1776» у всесвітній імперії під владою долара. На правій стороні купюри американський орел тримає щит з 13-тьма смугами, у правій лапі символ світу - гілка акації з 13-тьма листками і 13-тьма квітками, а в лівій- символ війни - пучок з 13-тьма стрілами. У дзьобі орла - стрічка із традиційним масонським гаслом з 13-тьма буквами: «E pluribus unum» («З багатьох - єдність»). Над орлом ширяє кабалістична зірка Давида з 13-тьма пентаграмами - п'ятикутних зірок. 
Небагато про кабалістичний знакМ. Масониносять ритуальні фартухи, стилізовані під цю букву. До речі, електронна пошта Google прикрашена масонським логотипом М. В рунічних написах знаком М позначається руна Ehwaz. Це 7-й аркан системи Таро. Він відповідає єгипетському богові Сету, що вбив свого брата Осиріса. Це древнє єгипетське іносказання означає вбивство земним духовного, що є ознакою сатанізму. Тому і існуючий у таємному співтоваристві масонський «орден Сету» вважається сатанинським.

Сучасний долар

Сучасний вигляд долар одержав в 1928 р. Дизайн доларової купюри розробив художник-емігрант Сергій Макроновский. Багато хто (у тому числі) пише, що під псевдонімом Сергія Макроновського схований Микола Реріх. Однак,документального підтвердження цього факту з достовірних джерел не знайдено. Але слухи не бувають необґрунтованими. Спробуйте проаналізувати самі. Н.Реріх - видатна, загадкова і неоднозначна особистість, у молодості пов'язана з інтересами різних розвідок. Якщо уважно почитати його і Олену Реріх (дружину), то побачиш великі міркування про вчителювання, про кодекс відданості учнів, натяки про якесь сакральне навчання живої етики «Агни йога», але... самого навчання немає. Розчаровано закриваєте книгу з питанням: «А де ж саме навчання, про яке отут стільки агітується?» Але ж саме так пишуться (по суті рекламні) тексти, призначені для створення сект, орденів і лож. Стаття Н.Реріха «Епідемії» (Пекін, 12.02.1935) свідчить про його інтерес до психотроніки, а Е.Реріх відкрито закликала освоїти психічну зброю. 
Купюри були введені в обіг  при президенті Франкліні Рузвельті вкінці 30-х років XX століття з ініціативи віце-президента Генрі Уоллеса. Розмови про масонську символіку на доларах почалися відразу ж. І небезпідставно, адже не секрет, що засновниками Сполучених Штатів були масони.
Масонська символіка присутня на всіх державних будинках США. 
Долар визнаний світовою валютою і володарем світу . Причина не тільки в економіці. Долар давно не забезпечується ні золотом, ні промисловою міццю США і уже став мильною бульбашкою. По суті, американці спокійно скуповують всі цінності світу за порожні папірці, які самі ж друкують (20 родин «обраного народу»). Це не мара, а всесвітня масонська змова (або змова). Проте, долар продовжує (поки!) залишатися жаданим для будь-якого жителя планети. Чому? 
Кращого способу поширити масонські специфічні знаки в руки кожному, чим за допомогою грошей, не придумаєш. «І побачив я іншого звіра гроші, що виходять із землі; він мав два роги багатство і владу,і говорив як дракон...»

« До списку статей


Увага! Коментарі модеруються до того, як вони будуть опубліковані на сайті.
Ми не гарантуємо термінів розгляду ваших коментарів. Ваш коментар може бути не розміщено, якщо він не відповідає вимогам сайту.

Автор:


Відгук:
У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.