додати запис
в каталог
Статті

Пам'ятники Львова.

27-09-2011

   У Львові знаходиться дуже багато пам'ятників, які просто вражають своєю красою та оригінальністю. Найкрасивіші й найзнаменитіші пам'ятники Львова:

  
   Пам'ятник відомому польському поету Адаму Міцкевичу. Він встановлений в центрі Львова, на площі, названої ім'ям поета. Пам'ятник дійсно зачаровує. Жоден турист, який приїхав до Львова, не поїде, не подивившись на цей витвір мистецтва. Пам'ятник створено у формі колони, на фоні якої розташовані фігури поета і ангола. Неподалік від цього пам'ятника розташован дуже цікавий, світлий і красивий твір - скульптура Богородиці.

 

   Монумент Слави. Цей пам'ятник був встановлений у 1970 році, і тоді він мав назву «Монумент бойової слави Радянських Збройних Сил». Біля цього монумента щорічно святкується День Перемоги. Він розташований у львівському Центральному парку культури та відпочинку і присвячений пам'яті воїнів, які перемогли фашистську Німеччину.

 

   У місті Львові розташований ще один красивий пам'ятник військового періоду - це Холм Слави. Він встановлений близько Личаківського парку. Пам'ятник являє собою меморіальне кладовище, де поховані солдати, які віддали свої життя в боях за Львів.

   Пам'ятник присвячений лідеру Організації українських націоналістів Степану Бандері був встановлений у 2007 році. Монумент зводився близько 5 років і розташований на площі Кропивницького. Пам'ятник дійсно красивий, повз нього не пройде, не зупинившись, жоден приїжджий.

   Пам'ятник шановному Михайлу Сергійовичу Грушевському був побудований у 1994 році. Він розташований у сквері на початку вулиці, названої на честь цього всесвітньо відомого діяча. Пам'ятник чудово виконаний з граніту, а фігура - з бронзи.

  Пам'ятник, присвячений засновнику міста Львова - Королю Данилу Галицькому був заснований на Галицькій площі у 2001 році, в рік 800-річчя князя. Він виконаний у формі бронзової кінної фігури на п'єдесталі. До цього твору щороку приходить помилуватися величезна кількість, як туристів, так і жителів міста.

 

  Незвичайний пам'ятник усмішці. У місті Львові на вулиці Вірменській знаходиться вельми незвичайний і цікавий пам'ятник - пам'ятник Усмішці, у вигляді усміхненої рибки. Цей пам'ятник служить прикрасою входу в львівське мистецьке об'єднання "Дзига" і доступний до огляду для всіх відвідувачів. Дійсно, цей твір викликає усмішку у всіх.

 

  У Львові є таке місце, де молодята люблять фотографіруоваться на пам'ять - це пам'ятник, присвячений великому поету і художнику - Тарасу Григоровичу Шевченку, який розташований на площі свободи. Цей твір засновано недавно. Його урочисте відкриття відбулося в 1992 році, в день річниці незалежності України. У Львові цей пам'ятник вважається символом самодостатності та втілення народного духу.

 

   Існує ще безліч цікавих і дивовижних пам'ятників Львова, які безумовно заслуговують уваги. Це пам'ятник козацькому отаману Івану Підкові, пам'ятник доблесті лікарів, красивий пам'ятник, присвячений співробітникам міліції, пам'ятник Никифору Дровняку та інші.

« До списку статей


Увага! Коментарі модеруються до того, як вони будуть опубліковані на сайті.
Ми не гарантуємо термінів розгляду ваших коментарів. Ваш коментар може бути не розміщено, якщо він не відповідає вимогам сайту.

Автор:


Відгук:
У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.