додати запис
в каталог
Статті

Працевлаштування

22-05-2015

Пошук роботи


Немає різниці в якому навчальному закладі, чи на якому факультеті Ви навчалися.Вам однаково потрібно, рано чи пізно піти на пошук роботи.

Методи пошуку роботи

Найпоширеніші способи в пошуках, це за допомогою газет, наприклад: «ваш магазин львів»,агентства і, звичайно, знайомих. Поради: візитною карткою при пошуку роботи буде резюме, і тому необхідно по-серйозніше підійти до його оформлення, а що найголовніше вказувати достовірну інформацію. Якщо у тебе є бажання працювати в якійсь конкретній компанії, ти можеш оформитись туди на стажування - проходження практики. Якщо ж у твої плани входить офіційно влаштуватися на роботу, то краще це зробити уклавши трудовий договір з роботодавцем.

Вакансії роботи

З початку року хороша робота  кількість робочих вакансій на  котру можна знайти   зросла, в банківській справі, бухгалтерії та фінансових підприємствах, фармацевтиці, IT-технологіях, логістиці, але при цьому робочих місць стає більше ніж працівників. Пояснити це можна лише тим, що влітку активність роботодавців зростає, а потенційних працівників – спадає.
Також, на сьогоднішній день популярно бути приватним підприємцем. Зазвичай такі люди працюють більше ніж службовці.
«Єдина причина чому створюють власний бізнес, через те що його завжди можна продати», - це улюблені слова автора Майкла Гербери.

Чи потрібно вам багато грошей щоб розпочати власний бізнес? Все залежить тільки від виду бізнесу. Тобто, Ви зможете розпочати новий он-лай бізнес за дуже маленької суми.

Перегляньте на Львівській Афіші:Львівська довідка

Чи є праця для студентів на сьогоднішній день?

Робота для студента,це важко, але можливо,особливо за остатні роки, коли у світі з’явилася тенденція до скорочення робочого тижня. Тобто, той обсяг роботи приходиться виконувати за меншу кількість часу. До прикладу, Німеччина там офіційно працюють 35 годин на тиждень.

Для студента потрібна праця на дому, без присутності в офісі і відповідного запису в трудовій книжці. Як фрілансер, ти отримуєш завдання факсом, електронною поштою або по телефону. Оплату в цьому випадку зможеш забрати в офісі або отримати на пластикову картку.

А також підходить журналістам, дизайнерам, веб - розробникам, фотографам, програмістам, перекладачам і всім нелінивим людям. Але, яка б робота  не була, вона завжди сповнена стресів.

Вибираючи тип зайнятості, пам'ятай, що він залежить від виду твоїх вмінь та бажання дос півпраці з людьми. Котрі можуть допомогти тобі у кар’єрному рості, та привести тебе до співробітництва з закордонними організаціями.

 


Наша сторінка Львівської Афіші у Facebook для зручного перегляду новин і анонсів у Львові,що пропонує портал Львівська Афіша .

« До списку статей


Увага! Коментарі модеруються до того, як вони будуть опубліковані на сайті.
Ми не гарантуємо термінів розгляду ваших коментарів. Ваш коментар може бути не розміщено, якщо він не відповідає вимогам сайту.

Автор:


Відгук:
У Львові

Прогноз погоди у Львові на 5 днів Курсы наличного обмена на сегодня


Фотогалерея «Львів старовинний»

Афіша кінотеатрів
IMAX

Афіша театрів
Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки
Перший український театр для дітей та юнацтва
Театр ім. Марії Заньковецької - велика сцена
Театр ім. Марії Заньковецької - камерна сцена

Останні записи в блогах
« 1/5 »

Читати всі записи »

Мій обліковий запис
Логін (e-mail):
Пароль:
Забули пароль?

Не зареєстровані на сайті? Реєструйтесь і отримайте безкоштовну скриньку ВашеІм’я@lvivposter.com!

Також ви можете увійти за допомогою облікового запису іншої системи (виберіть сервіс, на якому розміщений ваш існуючий e-mail):

Соціальні сервіси

Поділіться корисною інформацією з друзями! Додайте цю сторінку в закладки або у вашу улюблену соціальну мережу:

Класс!

 

Продвижение сайта - WWA

створено "літом" :), 2010 року
© 2010-2013 Львівська афіша
Всі права захищені. При використанні матеріалів зворотня ссилка обов'язкова.